بافت مو ....

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
فکرکنم خودش از ذوق موهاش نمیدونست چی کار کنه به این خوبی شده ولی واقعا دستشون طلا مو به این خوبی درست کردن من واقعا کلی حیرت کردم :Winkingکه چطوری کراتینه روی موهاش جواب داده فکر کنم دو یا سه بار باید کراتینه انجام بده تا جواب ببینه..فکر کنم اسیب موهاش خیلی بالا باشه:smile:

واقعا حالا که ارایشگاه خوبی مثل پارس آنا هست که موها به این خوبی شده باید ادامه بده تا موهاش مثل روز اولش بشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: شیما

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
فکرکنم خودش از ذوق موهاش نمیدونست چی کار کنه به این خوبی شده ولی واقعا دستشون طلا مو به این خوبی درست کردن من واقعا کلی حیرت کردم :Winkingکه چطوری کراتینه روی موهاش جواب داده فکر کنم دو یا سه بار باید کراتینه انجام بده تا جواب ببینه..فکر کنم اسیب موهاش خیلی بالا باشه:smile:

واقعا حالا که ارایشگاه خوبی مثل پارس آنا هست که موها به این خوبی شده باید ادامه بده تا موهاش مثل روز اولش بشه

این دیگه مو نیست اخه اگر موهای من بود اینجوری شده بود با ماشین موهام رو از ته میتراشیدم
اصلا به ذهنم هم نمیرسید کراتینه بتونه موها رو اینطوری احیا کنه عالیه واقعا :cool:

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
منم اینجوری بود حتما از ته میتراشیدم البته اینم بگم که الان یک مواد جدیدی امده به نام اولاپلکس که وقتی موادی هست با رنگ استفاده میشه و وقتی رنگ انجام میدی نه موهات میسوزه و حتی اسیب قبلی ترمیم میکنه و از اسیب مو جلوگیری میکند و چه بهتر وقتی هزینه میکنیم جای بریم که این مواد استفاده میکنند و باعث میشه دیگه موهام اسیب نبیند :e022::e022:

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
وای این مو تو پارس انا اینجور شده یا اونجا درست شده؟؟؟؟وای چه افتضاح شده بیچاره؟؟؟:startle:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
راستی دوستان کار کوتاهی کی خوبه ؟
مامانم میخواد موهاش رو کوتاه کنه ولی موهاش کم پشته نمیخواد کم پشتی موهاش خیلی به چشم بیاد

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
فریده جون میتونی مدلایی بزنید که زیرشو خورد بزنن که رویه مو خودشو حجیم نشون بده بری ارایشگاه راهنمایی بخوای بهت کمک میکنن

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
کوتاهی مو برای مامان سخت وقتی میبری آرایشگاه اگر خوب کوتاه نکنه عمری میگن اون روز که من بردی اون ارایشگاه موهای من خراب شد..من که مامانم خودش همیشه میره پیش پارس آنا و کلی راضی راضی هست اما خدایش موهاش نسبت به سن واقعا عالی کوتاه میکنه و تمیز کلا مامانم که راضی من خودم همیشه این ارایشگاه اون ارایشگاه امتحان کردم اما این سری میرم حتما پیش پارس آنا امتحان کنم مدل فش چطوری کوتاه میکنه:cool:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
ممنون دوستان حتما به مامانم میگم
امیدوارم خوب باشه کارشون :sweat:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
اره واقعا کار سختیه
حالا برای مامانم از ارایشگاه پارس آنا وقت گرفتم فکر کنم با رها وقت بهم دادن
رفتم با مامان میام براتون میگم کارشون چطور بوده :smile:

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
خانم ها بافت مو اسپرت کسی عکس دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر دارید لطفا بزارید.؟؟؟؟؟؟؟؟

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
:shout::shout::shout:
من کاملا میفهمم وقتی میخوای مامانو راضی کنی چقدر سخته ..................
حالا مامان جان من وقتی از جایی راضی نیستن خیلی محترمانه اما هزار بار و جلوی همه مدام میگن تقصیر بچم ارشین نبود که اما...........................
فریده جون اگه مامان رو بردی ارایشگاه پارس انا و مامان راضی بود به منم بگو مامان رو ببرم مرسی

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
:shout::shout::shout:
من کاملا میفهمم وقتی میخوای مامانو راضی کنی چقدر سخته ..................
حالا مامان جان من وقتی از جایی راضی نیستن خیلی محترمانه اما هزار بار و جلوی همه مدام میگن تقصیر بچم ارشین نبود که اما...........................
فریده جون اگه مامان رو بردی ارایشگاه پارس انا و مامان راضی بود به منم بگو مامان رو ببرم مرسی

اره دیگه به هر حال یجوری بهت میگه که اخرش هم تقصیر تو شده که موهای من بد شده
ولی خوب چه میشه کرد دیگه
من برای امروز عصری وقت گرفتم اومدم خونه بهتون خبر میدم که چطور بوده :confused:

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
اره واقعا همینجوری به خدا میگن :slobber:

مامان موهاش کوتاه کرد پارس آنا ؟چه مدل راضی بود؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hadis.n88

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
خلاصه خیلی منتظریم ببینیم پارس انا مامانتو راضی کرده یا نه تا بهش لقب ارایشگاه مامان راضی کن رو بدیم:shout:
اونوقت منم بعد تو مامانمو میبرم
اره دیگه به هر حال یجوری بهت میگه که اخرش هم تقصیر تو شده که موهای من بد شده
ولی خوب چه میشه کرد دیگه
من برای امروز عصری وقت گرفتم اومدم خونه بهتون خبر میدم که چطور بوده :confused:

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
من یک روز نبودم .......................
کی برای کوتاهی رفت آریشگاه پارس آنا؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hadis.n88

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
تابستون شده و همه به فکر کوتاهی یا بافت و هستند خیلی جالبه ...
الما جون بافت اسپرت چی هست؟؟از بافتای اسپرته یا دائم؟؟؟

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر