بافت مو ....

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
راست میگی فریده جون سنجاق زیاد نشون میده کسی که کار بافت انجام میده ناشیه اینو حق داری
فرزانه جون بافت دایم گمان نکنم سنجاق داشته باشه چون سفت میبافنش اما موقت خب داره اما بحث سر اینه که با سنجاق کم بتونن طوری بافت رو در بیارن که محکم و خوب بایسته
اما کسی نگفت کار بافت تو پارس انا چطوره که عکسشو گذاشتین؟؟؟

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
اره عزیزم عکس کار های بافت پارس آنا گذاشتیم اما از کار جدیدش م تو اینترنت هرچی کشتم پیدا نکردم ولی دیدم حتما میزارم تا ببینی کار بافت جدید پارس آنا

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
منم بافت مو می خوام کار پارس آنا همین مدل داره بیشتر نداره مدل مو ؟؟ برای بافت بفرستید

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
راست میگی فریده جون سنجاق زیاد نشون میده کسی که کار بافت انجام میده ناشیه اینو حق داری
فرزانه جون بافت دایم گمان نکنم سنجاق داشته باشه چون سفت میبافنش اما موقت خب داره اما بحث سر اینه که با سنجاق کم بتونن طوری بافت رو در بیارن که محکم و خوب بایسته
اما کسی نگفت کار بافت تو پارس انا چطوره که عکسشو گذاشتین؟؟؟

اره دقیقا درست میگی فکر کنم باید ی سر بریم پارس آنا برای بافت تا ببینیم چطوره
هر کس رفت بیاد بگه ببنیم چطور بوده :Angel

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
دوست من برای ولنتاین سال پیش که ارایشگاه پارس آنا پکیج تخفیف گذاشته بود رفت میگفت که خیلی خوشگل براش بافت زدن گفت که ی آلبوم دارن که کلی توش مدل بافت داره که اکثرش کار خود آرایشگاه بوده
خلاصه اینطوری که دوست من میگفت بافتشون خوب بوده ولی نمیدونم که کی براش بافت زده :smile:

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
چقدر خوب همین آلبومش واقعا کمک میکنه به انتخاب منم واقعا دوست دارم بافت انجام بدم باید حتما یک نوبت بگیرم پارس آنا ..تخفیف نمیزاره دیگه پارس آنا

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
سلام
الان از سایت پارس انا میام:shout:
خدمات بافت مو :
ارائه ی شیک ترین بافت مو های هالیوودی , بافت های بی نظیر و متفاوت هارت , لیر , تیسوت , بافت از رو , بافت از زیر , فرانسوی , هلندی , تل , چهارتایی , پنج تایی , تیغ ماهی یا حصیری , طنابی یا مارپیچ , مکعبی و ...

بافت مو
بافت مو یکی از شاخه های شینیون مو محسوب می شود. برای کسب اطلاعات درباره شینیون به قسمت خدمات شینیون مراجعه فرمایید. ( )
در فرهنگ ها و کشورهای مختلف انواع مختلف بافت مو وجود دارد.در اینجا توضیح تعدادی بافت آورده شده و دلیل آن استقبال و داشتن طرفدار در بین دختران و خانم های ایرانی می باشد .

بافت مو انواع مختلفی دارد :

بافت مو ساده : همان بافت سه تایی است که وقتی از کلمه ی بافت استفاده میکنیم به ذهن همه ی دخترها و خانم ها می رسد.
همین بافت ساده نیز به دو نوع بافت ساده از رو و بافت ساده از زیر تقسیم می شود.
بافت مو فرانسوی : همان بافت موی ساده است اما نه فقط قسمت انتهایی (دم اسبی مو ) بلکه از جلو سر لایه لایه موها به همان ترتیب روی سر بافته شده (بافت از رو) و به قسمت انتهایی که می رسیم همان بافت ساده می شود.
بافت مو هلندی : دقیقا مانند بافت مو فرانسوی است با این تفاوت که بافت در قسمت روی سر به صورت بافت از زیر زده می شود.
بافت مو هالیوودی : ترکیبی از بافت مو و کار با دستگاه است. مثلا قسمت بالایی موها دارای بافت هستند و بقیه موها براشینگ شده و در نهایت پایین موها با دستگاه فر تو یا بیرون داده می شوند. برای اطلاع درباره ی براشینگ به بخش خدمات براشینگ مراجعه و آن را مطالعه نمایید. ( )
بافت مو هارت : در این نوع بافت فقط موهای قسمت بالای سر بافته می شود . حالت بافت مو به صورت قلب است.
بافت مو لیر : نوعی بافت است که موهای شما به صورت باز خواهد بود و درققسمت انتهایی موبافت زده می شود.
بافت مو تیسوت : شبیه بافت مو لیر است با این تفاوت که دو ردیف بافت روی سر با فاصله ی 10 تا 15 سانت از جلوی سر زده می شود .
بافت مو تل : مانند بافت مو فرانسوی به جای بافت عمودی سر یک بافت افقی به صورت تل در جلوی سر زده می شود .
بافت مو چهارتایی , پنج تایی : مانند بافت سه تایی است اما باچهار یا پنج شاخه مو بافته می شود.که به مهارت بیشتری نیاز دارد و زیبایی بیشتری به بافت می دهد.
بافت مو تیغ ماهی یا حصیری : در این نوع بافت از دو رشته مو استفاده می شود.بافت تیغ ماهی بسیار زیبا و پرطرفدار بوده و بیشتر برای قسمت انتهایی موها (دم اسبی) استفاده می شود.
بافت مو طنابی یا مارپیچی : این نوع بافت نیز از دو رشته مو تشکیل می شود و جلوه ی زیبایی به موهای بلند شما می بخشد.

اینو از سایتش دراوردم:love:
ببینید چقدر کمکه.....سایتش مطلب خوندنی زیاد داره:love:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: الما و arshin

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
دست گلت درد نکنه خیلی خوب بود ..
واقعا چه مطلب خوبی نوشته پارس آنا در مورد کراتینه مطلب داره ؟؟؟؟؟

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
الان بافت هالیودی چی هست ؟؟؟؟؟؟؟
الان تمام این بافت پارس آنا انجام میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی رفت پارس آنا؟؟
نمونه کار بافت دارید از پارس آنا؟؟

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
سلام
این سایت ارایشگاست؟؟؟
چرا انقدر مطلب در مورد بافت گذاشته؟اموزشکاه ارایشیه یا ارایشگاست؟؟ولی مطلبت خیلی خوب بود ممنون:love:

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
چقدر موضوع بافت کدوم قشنگ تر هست ؟؟ همه پارس آنجام میده :love:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
چقدر سایتشون خوبه چقدر اطلاعات داره
من رفته بودم توی سایتشون ولی همیشه کارم که تموم میشد زود میومدم بیرون ولی امروز کل سایت رو زیرو رو کردم کلی توی اطلاعات هست از همه چی از همه جا
:love:

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
305472_469.jpg

bookl-mod20-ir (10).jpg
hair-style-amazing-ir-4.jpg
اموزش-بستن-موی-بلند-دخترانه-زنانه-جدید-2.jpgbtow6azeHbTmejTF.jpg
مراحل-درست-کردن-پاپیون-به-روش-دوم.jpg
ar4-5089.jpg

ببینید چه بافت مو خوشگلی هستن ..حالا میخواهیم بچه ها ببریم مهمانی راحت یک مدل میتونیم براشون درست کنیم:Cool:یا ببریم ارایشگاه بگیم این مدلی درست کنند

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
اره خیلی خوشگلا خوبیش به اینه که بعضیاش هم اموزش داره میتونیم خودمون یاد بگیریم ببافیم
البته من فکر نکنم بتونم یاد بگیرم استعدادی توی این کارا ندارم :burn:
همون باید برم آرایشگاه بدم برام درست کنن :LoOL::LoOL::LoOL:

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
فرزانه جون مطلب در مورد کراتینه ندیدم اما اینو ببین
0.jpg
این کار رو پارس انا انجام داده میبینی چقدر عالی شده میگن کار کراتینش عالی و تضمینیه من انجام ندادم اما حیلی تعریفشو شنیدم...

60]دست گلت درد نکنه خیلی خوب بود ..
واقعا چه مطلب خوبی نوشته پارس آنا در مورد کراتینه مطلب داره ؟؟؟؟؟[/quote]

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
فرزانه جون مطلب در مورد کراتینه ندیدم اما اینو ببین
مشاهده فایل‌پیوست 1573
این کار رو پارس انا انجام داده میبینی چقدر عالی شده میگن کار کراتینش عالی و تضمینیه من انجام ندادم اما حیلی تعریفشو شنیدم...

60]دست گلت درد نکنه خیلی خوب بود ..
واقعا چه مطلب خوبی نوشته پارس آنا در مورد کراتینه مطلب داره ؟؟؟؟؟
[/quote]

خواهش میکنم عزیزم
راستش دوستام که چند وقت پیش رفت و کار کراتینه انجام داده بود البته نمیدونم پیش پارس آنا رفته بود یا نه اما خودش کلی راضی بود از کار کراتینه اخه دوستم من تا حالا ندیدم موهاش مشکی یا رنگ دیگه باشه همیشه خدا بلوند بود اصلا ریشه نم گذاشت در بیاد فکر کنم کراتینه لازم بوده واقعا

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
:startle::startle::startle:

چقدر این موها افتضاح بود یا خدا

کراتینه کار پارس آنا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا عالی انجام داده .......

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
:shout::shout::shout:
اره ثمین جون تقریبا موهاشو از بین برده......
خدا نصیب نکنه ................

:startle::startle::startle:

چقدر این موها افتضاح بود یا خدا

کراتینه کار پارس آنا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا عالی انجام داده .......

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
:em_1f624::em_1f624:ارایشگاه الکی که میروند و رنگ قاطی میکنند بامواد درجه سه همین هست ..
کلا هر ارزانی بی علت نیست وای چه شده موهاش ..یعنی دست پارس آنا درد نکنه موهاش عالی شده واقعا :Blush:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
دوستان خبر ندارید که هزینه اش چقدر هست ؟
واقعا عالیه اون موهای سیم ظرفشویی رو به اون لختی در اورده
دستشون واقعا سکه داره
:slobber:

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر