بافت مو ....

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
فریده جان من پنجشنبه نوبت گرفته بودم :Angelو رفتم پارس آنا برای بافت مو :love:عالی شده عالی هر چی بگم کم گفتم :Laughingچقدر خوشگل شدم عاشق بافتم از دیروز تا حالا به صد نفر نشون دادم به همه گفتم رفتم پارس آنا جالب این بود که میشنختن پارس آنا:shout:من اصلا تا شما معرفی نکردید نمیشناختم من چقدر پرتم کلا ارایشگاه به این معروفی نمیشناختم راستی عروس هاش دیدم من خانم پارسا داشت میکاپ انجام میداد وای عروس از این رو به اون رو شده بود فوق العاده خوشگل شده بود حسابی خوشگل شده بودمن عاشق کار میکاپ خانم پارسا شدم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hadis.n88

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
تازه شینیون هایی رو بگو که بعد از دو سه ساعت باز میشن.........
این اخر ضد حاله ...................
:grimace:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hadis.n88

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
فریده جان من پنجشنبه نوبت گرفته بودم :Angelو رفتم پارس آنا برای بافت مو :love:عالی شده عالی هر چی بگم کم گفتم :Laughingچقدر خوشگل شدم عاشق بافتم از دیروز تا حالا به صد نفر نشون دادم به همه گفتم رفتم پارس آنا جالب این بود که میشنختن پارس آنا:shout:من اصلا تا شما معرفی نکردید نمیشناختم من چقدر پرتم کلا ارایشگاه به این معروفی نمیشناختم راستی عروس هاش دیدم من خانم پارسا داشت میکاپ انجام میداد وای عروس از این رو به اون رو شده بود فوق العاده خوشگل شده بود حسابی خوشگل شده بودمن عاشق کار میکاپ خانم پارسا شدم

مبارکت باشه عزیزم
واقعا کار میکاپ خانم پارسا عالیه خیلی شیکه کارشون . کی برات بافت رو زد ؟

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران

مبارک ثمین جان پس بلخره رفتی پارس آنا و کار بافت انجام دادی ..معلوم خیلی خوشگل شدی راستی پارس آنا کی کار بافت برات انجام داد ؟؟؟

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
ثمین شما بافت مو که انجام دادی پارس آنا راضی هستی ؟
چه کسی کار بافت برات انجام داد؟؟:love:
منم خیلی دلم می خواد برم حالا که شما راضی هستی از پارس آنا من هم دلم میخواد برم بافت انجام بدهم

ثمین آلبوم بافت مو داشتن تا مدل انتخاب کنیم ؟؟؟
شما مدل بافت مو داری برام بفرستی ؟؟؟:cool:

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
266162b0a75ff760a2a13fee1f037e0f.jpg
سلام من یهو زد به سرم برم پارس انا جایی که شما ازش تعریف کردین این عکسم بردم و گفتم اینو میخوام...............................
گفتن انجام میدن نمیدونم میتونن یا نه اما برای پنجشنبه وقت گرفتم برم ببینم واقعا میتونن یا نه؟!

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام
دوستان من بافت مو رو خیلی دوست دارم اما دوست دارم مدلی باشه که زیر روسری هم زیبا باشه یعنی اون مقداری که بیرون میزنه قشنگ باشه
اصلا بافت مویی هست که اینطور باشه؟؟؟

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
نارمیلا جان الان که تابستان داره تمام میشه زیاد جلوه نداره اما برای شینیون مهمانی خیلی قشنگ هست :love:

منم کلی تحقیق کردم رفتم پیش مژده آرایشگاه پارس آنا وای بگم چه بافت انجام میداد باورت نمیشه خبلی قشنگ بود عالی من که کلی لذت بردم ..و از بافتی که برام انجام داد راضی بودم خیلی پیشنهاد میکنم یه سر بزنی حتما و نمونه کارهاش ببینی:love:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzaneh

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
111.jpg

وای این شینیون ببینید داشتم تو اینترنت شینیون میدیدم چقدر خوشگل ..خیلی تک زیبا هست و چقدر شینیونش تمیز انجام شده من که کلی دوست داشتم کار پارس آنا نوشته :cool:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzaneh و samin

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
چقدر خوشگل هنرمندانه
wo0o00o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0oo0o00oo0o0o0
فکر کنم شینیونش کار سختی هست:smile:

من که خیلی خوشم امد از شینیونش..کار پارس آنا محشر هست

• Like

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
باف مو آرایشگاه پارس آنا خیلی قشنگ هست اتفاقا من چندتا مدل شینیون دیدم ازش خیلی خوشم امده از مدل کارهاشون خیلی حرفه ای کار میکنند :love:
شما از قیمت هاشون خبر دارید ؟؟

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
اره ثمین رفته پیش پارس آنا خودش از بافتش خیلی راضی بود منم بافتهای پارس آنا را دیدم خیلی عالی بود خودم هم فکر نمیکردم این شینیون ها را بتونند تو ایران به این خوبی انجام بدن

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
من بافت مو را اول تابستان انجام دادم و رفتم ارایشگاه پارس آنا واقعا مژده کارش حرف نداشت من که راضی بودم :love:هم قیمتش خوب بود نسبت به آرایشگاه دیگه و جالب بدونی اون روز که من رفتم ارایشگاه واقعا شلوغ بود ولی من اصلا خسته نشدم مدیرت بالایی داشتن و باعث نشد من زیاد تو نوبت بشینم و نظم ارایشگاه خوب بود.
کامل مژده به من گفت که روش نگه داری بافت مو به چه صورت هست و من مدت زیادی بافت مو نگه داشتم و هیچ اسیبی به موهام وارد نشد

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
معمولا شینیون عروس هاشون رو براساس صورت عروس انتخاب می کنن .پارس آنا؟؟؟یا مد سال شینیون؟

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
شینیون عروس ها بر اساس صورت چون بعصی صورت ها نیاز به شینیون جمع و بعضی پر که صورت جلوه کنه...آرایشگاه با تجربه به این نکته ها خیلی توجه میکنه:cool:

فریال

New member
2016-02-07
23
4
0
بچه ها این تخفیف ارایشگاه پارس آنا چیه؟:question:
راسته ؟ من شنیدم خیلی تخفیف گذاشتن :slobber:

• Like

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
الان فصل تخفیف آرایشگاه هست ..
راستش سر زدم به سالن آرایشگاه پارس آنا منم تازه با خبر شددم:confused:البته کمی دیر شده چون اخر شهریور تمام میشه دیگه اما شرایط تخفیفش تو سایت زدن

و توی سایت نوشته بود

جزئیات تخفیف ها

* پکیج vip عروس به مبلغ ۱۸،۰۰۰،۰۰۰ ریال ارائه می گردد (۴۰ درصد تخفیف)
* پکیج پایه عروس به مبلغ ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال ارائه می گردد (۴۰ درصد تخفیف)
* به ازای خرید هر یک از پکیج های میکاپ + شینیون ، پکیج مذکور قابل ارائه برای دو نفر خواهد بود (یکی بخر ۲ تا ببر!)

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
:burn::burn:

یعنی امروز تخفیفش تموم میشه تمدید نداره؟؟؟؟؟
من نمیدونستم .....
پارس آنا تخفیف گذاشته ای کاش عضو کانال یا اینستاگرام پارس آنا بودم زودتر خبردار میشدم

فریال

New member
2016-02-07
23
4
0
الان فصل تخفیف آرایشگاه هست ..
راستش سر زدم به سالن آرایشگاه پارس آنا منم تازه با خبر شددم:confused:البته کمی دیر شده چون اخر شهریور تمام میشه دیگه اما شرایط تخفیفش تو سایت زدن

و توی سایت نوشته بود

جزئیات تخفیف ها

* پکیج vip عروس به مبلغ ۱۸،۰۰۰،۰۰۰ ریال ارائه می گردد (۴۰ درصد تخفیف)
* پکیج پایه عروس به مبلغ ۱۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال ارائه می گردد (۴۰ درصد تخفیف)
* به ازای خرید هر یک از پکیج های میکاپ + شینیون ، پکیج مذکور قابل ارائه برای دو نفر خواهد بود (یکی بخر ۲ تا ببر!)

وای چقدر دیر متوجه تخفیفاشون شدم :surprise:
کاش زودتر خبر دار میشدم
الان برم یکی از پکیج هاش رو بخرم بعد از محرم صفر عروسی داریم :smile:

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
فریال خریدی از پکیج هاشون یا نه ؟
همه پول رو یجا دادی یا نه میشد بیعانه بدی ؟:question:

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر