بافت مو ....

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
سلام...
چند وقت هست عشق بافت مو شدم.
مخصوصا که الان بهار داریم نزدیک تابستان میشیم خیلی دلم میخواد این کار انجام بدم اول از همه دوست دارم
من راهنمایی کنید ایا خوبه یا نه تجربه داشتید یا نه و ارایشگاه خوبم بهم معرفی کتید کسانی که این کار را انجام دادن البته تهران باشه

منتظر نظراتتون هستم ...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: سحریی، hadis.n88 و farzaneh

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
ثمین جان منم واقعا چند وقت یک بار بافت مو انجام میدم همگی میگفتن ضرر داره..اما در کل همه چیز هم خوب هست و هم بد اما شما میتونی این کار انجام
انجام بدهی و در کنارش موهای خود را تقویت کنی
من همیشه بافت موهای خودم را میرم پیش آرایشگاه پارس آنا که غرب تهران هست فوق العاده از کارش راضی هستم مخصوصا تقویت مو کراتینه هم میرم پیش خودشون چون
از مواد درجه یک استفاده میکنند..اگر دوست داشتی حتما بگو ادرس و تلفنش برات بفرستم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hadis.n88 و شیما

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
ثمین جان منم واقعا چند وقت یک بار بافت مو انجام میدم همگی میگفتن ضرر داره..اما در کل همه چیز هم خوب هست و هم بد اما شما میتونی این کار انجام
انجام بدهی و در کنارش موهای خود را تقویت کنی
من همیشه بافت موهای خودم را میرم پیش آرایشگاه پارس آنا که غرب تهران هست فوق العاده از کارش راضی هستم مخصوصا تقویت مو کراتینه هم میرم پیش خودشون چون
از مواد درجه یک استفاده میکنند..اگر دوست داشتی حتما بگو ادرس و تلفنش برات بفرستم

راست میگی فرزانه جون من کار بافتشون رو ندیده بودم از نزدیک ولی توی پیجشون دیده بود
کارشون خوبه؟
محکم باقت ؟ سنجاق هم زد یا نه؟

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
من از کارش شیما جان فوق العاده راضی هستم و دوستانم میبرم اونجا نه تنها برای بافت حتی دوستانم از براشینگ و شینیون راضی بودم چند وقت پیش سالنش بودم که عروس داشت فوق العده
شیک شده بود..
اتفاقا الان هم روی سایتش تخفیف گذاشته که افراد میتونن از طریق سایت ارایشگاه وقت بگیرن برای هر خدماتی که میخوان انجام بدهند
راستی برای رزرو انلاین 10 درصد تخفیف هم داره..خیلی خوب هست و از نظر قیمت عالی هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hadis.n88 و samin

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
سلام
وای بافت مو خیلی خیلی خیلی نازه منم دوست دارم اما این عکسا تو سایت ها واقعا درسته؟؟؟؟اخه تو سایتها رو که میبینی همه عروسکن......

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
ممنونم دوستان از راهنمایتان.اتفاقا تو سایت مختلف چندتا مدل دیدم و پسندیدم چند نفر از دوستانم ارایشگاه بهم معرفی کردن و باید
تماس بگیرم و بپرسم و اگر قیمت دادن مقایسه کنم ..حالا ببینم چی میشه...وقتی نمونه کارها میبینم خیلی وسوسه میشم که این کار انجام بدم

ممنونم باز هم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hadis.n88 و farzaneh

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
سلام دوستانم
مدل بافت مو ها ی ارایشگاه ها رو چطور باید دید؟؟

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
من تا به حال توجه نکردم به بافت مو و فقط کسانی که بافت زدن دیدم تو مراسم ها یا تو خیابان برای من سوال شد

ایا بافت ها مدل خاص یا اسم خاص دارد ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzaneh

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
سلام
اره حدیث جون دوستم میگفت اسم دارن بعضی مدلاشم معروفه فقط اینا تا زمانی که بافت رو سرشونه حمومشون چی میشه؟؟؟

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
میشه مدل ها بافت نام ببرید یا عکس مدل ها برای من بگذارید تا آشنا بشم با مدل بافت مو

راستش تا به حال فکر حمام نکرده بودم راست میگی ؟حمااااااام

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzaneh

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
یچه ها من اگه بتونم از روی پیج ارایشگاه پارس آنا عکس میگیرم براتون مبفرستم :slobber:

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
بافت آفریقایی هست ........بافت چهل گیس یا قیطانی ..............

بافت فرانسوی -بافت هلندی -بافت آفریقایی -بافت مکزیکی -بافت مصری- بافت تیغ ماهی - بافت آبشاری-بافت مو وپاپیون-بافت گره-بافت کلاه مو-بافت گل -بافت حصیری-بافت چهارتایی-بافت پنج تایی-بافت مدل مار کبری-بافت قلب-بافت تل -بافت تاج-بافت مارپیچ -انواع بافت مو با روبان زنجیر مروارید -بافت طناب مو-بافت زنجیر -انواع شنیون بافت

خیلی بافت هست
راستی حمام هم میشه رفت یک موادی میزنند برای بافت مکزیکی و افریقایی که باز نشه و شما با کلاه میروید حمام:shout:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: samin و hadis.n88

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
بافت آفریقایی هست ........بافت چهل گیس یا قیطانی ..............

بافت فرانسوی -بافت هلندی -بافت آفریقایی -بافت مکزیکی -بافت مصری- بافت تیغ ماهی - بافت آبشاری-بافت مو وپاپیون-بافت گره-بافت کلاه مو-بافت گل -بافت حصیری-بافت چهارتایی-بافت پنج تایی-بافت مدل مار کبری-بافت قلب-بافت تل -بافت تاج-بافت مارپیچ -انواع بافت مو با روبان زنجیر مروارید -بافت طناب مو-بافت زنجیر -انواع شنیون بافت

خیلی بافت هست
راستی حمام هم میشه رفت یک موادی میزنند برای بافت مکزیکی و افریقایی که باز نشه و شما با کلاه میروید حمام:shout:

وای مگه میشه ادم نره حموم
چقدر سخت اگه به من باشه میرم حموم بیخیالش میشم:surprise:

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
فرزانه جان من شنیدم که میشه حمام رفت بعد حمام ی واکس مو میزنی البته برای بافت افریقایی
اما بافت شینیون که عمرشان مثل خود شینیون :sweat:هست

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
من کار پارس آنا خیلی خوب دیدم و خیلی شیک بود و به مد روز تو شینون بافت میزد محشر بود کلا ارایشگاه خیلی خوب و با نظمی بود من برای بافت مو نرفتم اما کسانی امده بودن برای عروسی شینیون با بافت همراه انجام بدهند عالی بود........هر کدوم از روی صندلی بلند میشد فقط ذوق میکرد عکس سلفی میگرفتن منم خیلی دوست داشتم کارشون اما میدونی خیلی واسه من جالب بود خیلی سریع و با دقت کار انجام میدادن و نظم و با هماهنگی اگر چیزی لازم داشتن بدون وقفه اماده بود

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
سلام حدیث جون
من امروز برای اصلاح صورتم ارایشگاه بودم و اتفاقا خانومی که یوگا کار میکرد و برای مسابقات میرفت اومد موهاشو بافت زد ببین اینا حموم میرن مشکلی ندارن خیالت راحت ..........
بعد تو ارایشگاه البوم میزارن جلوت انتخاب میکنی
اتفاقا خانومه ناز شد میتونی امتحان کنی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: samin

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
وای چقدر خوب آلبوم میزاره راستش من انتخاب ارایشگاه کردم که کدوم ارایشگاه می خوام برم خیلی برام مهم بود موادی که می خواهم استفاده کنه درجه یک باشه:082:چون با اون کشیدگی مو ریزش مو فکر میکنم باشه اما مواد بی تاثیر نیست برای همین برای من مهم بود آرایشگاه اما حالا که گفتید آلبوم نشان میدهند خیلی خوشحال شدم حداقل میپرسم کدوم به من میاد و کدوم نه :e41f::e41f::e41f::e41f:

• Like

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
وااااای منم دلم بافت میخواد همش دارین درباره بافت حرف میزنید
میدونید کی کار بافت رو انجام میده ؟
:question:

• Like

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر