کدوم ارایشگاه میرید خوشگل میشید؟؟

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
سلام
این شوی عروس خیلی جالب بوده.....
اگر عروس ها خودشون راضی بودن پس یعنی استرس نداشتن....شایدم ارایشگاه قبلا رضایت این کار رو ازشون گرفته ....
ولی اینکه عروس واقعی بودن خیلی بامزه بوده و اگر عروس با چهره معمولی نه مدل خوب در اومدنه پس واقعا کارشون درسته
ولی ببین مطمئنید پارس انا 4 تا میکاپ ارتیست جدا با 4 تا شینیون کار جدا داره؟؟؟این خیلی محشره میدونید یعنی چی؟؟؟یعنی دستت بازه بازه بازه تا انتخابات هی زیاد و زیادتر بشن درست میگم؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: شیما

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
:cool:اتفاقا من هم همین سوال کردم برای من هم خیلی جالب بود این موضوع که چند نفر بودن برای آرایش و میکاپ ..
خیلی خوبه این موضوع و عالی ..
به نظر شما عروس مدل مو یا همان شینیون پایین باشه خوبه یا بالا جمع جور من صورتم گرد هست کمی تو پر چه مدل میاد ؟
پارس آنا همیشه برای براشینگ رفتم فوق العاده شیک زیبا بود اما هنوز شینیون امتحان نکردم ؟:Sad::

• Like

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
:cool:اتفاقا من هم همین سوال کردم برای من هم خیلی جالب بود این موضوع که چند نفر بودن برای آرایش و میکاپ ..
به نظر شما عروس مدل مو یا همان شینیون پایین باشه خوبه یا بالا جمع جور من صورتم گرد هست کمی تو پر چه مدل میاد ؟
پارس آنا همیشه برای براشینگ رفتم فوق العاده شیک زیبا بود اما هنوز شینیون امتحان نکردم ؟:Sad::

اگه برای عروسیت میخوای خوب بستگی به شوهرت هم داره که قدش از شما بلند تره یا نه :e405:
اگه بلندتره خوب بهتره موهات رو بالا برات جمع کنن
ولی منم صورتم حدودا گرده موهام رو که بالا جمع میکنن بهم بیشتر میاد :e056:

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
فرزانه جون منم با شیما موافقم مدل شینیونتو با قد اقا داماد و تاجت هماهنگ کن نه درسته از اقا داماد بلند تر باشی و نه قشنگه که با تاج خوابیده موی بلند درست کنی
شما از کار پارس انا راضی هستی جایی نیست مدل شینیوناشونو دید بدون اینکه بری ارایشگاه؟؟

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
photo_2016-04-27_14-41-45.jpgphoto_2016-04-27_13-22-59.jpgphoto_2016-05-01_17-14-03.jpgphoto_2016-04-27_14-43-11.jpg

این هم چند مدل از شینیون پارس آنا که خواسته بودید منم براتون پیدا کردم....من که خیلی خیلی کار شینیون پارس آنا خوشم امد :Heart

• Like

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
مشاهده فایل‌پیوست 1574مشاهده فایل‌پیوست 1575مشاهده فایل‌پیوست 1576مشاهده فایل‌پیوست 1577

این هم چند مدل از شینیون پارس آنا که خواسته بودید منم براتون پیدا کردم....من که خیلی خیلی کار شینیون پارس آنا خوشم امد :Heart

چقدر خوشگلا این شینیونا من عاشق رنگ موی اون سرمه ای شدم خیلی دوستش دارم
این عکس ها رو از کجا پیدا میکنید :confused:

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
وای چه شینیون عالی خیلی خوشگل همه کار پارس آنا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من از شینیون مهسا خیلی خیلی خوشم امد:love:

این شینیون اسم دارند ؟ اگربخواهم برام اینجوری برام درست بکننند چی بگم..
photo_2016-05-01_17-14-03.jpg

به این مو اضافه شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
انقدر کار شینیون تمیز و مرتب پارس آنا که من خیلی خوشم امده و اصلا متوجه مو اضافه نمیشم

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران

مشاهده فایل‌پیوست 1578

انقدر کار شینیون تمیز و مرتب پارس آنا که من خیلی خوشم امده و اصلا متوجه مو اضافه نمیشم
منم نمیدونم اسم این شینیون اسمش چیه ولی خوب میتونی عکسش رو توی گوشیت بریزی ببری نشونشون بدی بگی این مدلی میخوای
اینجوری دقیقا همون رو برات در میاره :love:

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
شینیون قشنگیه هدیس جون اما من فکر میکنم موی اضافه داره حتما هم داره چرا مگه با موی اضافه مشکلی داری؟؟؟
فقط شینیونو قشنگ تر میکنه اصلا به نظرم بیشتر شینیون کارا الان دارن از این روش استفاده میکنند
من هم پارس انا رو خیلی قبول دارم با مژده هم کار شینیون انجام دادم هم بافت جدا تمیز و خوب در میارتش....
بعد راست میگن شما عکس رو با گوشیت ببر این بهترین راهشه...

مشاهده فایل‌پیوست 1578

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
خانم ها من رفتم ارایشگته مثلا خیلی عالی اماااااااااااااااااااااااااااااا:confused:

من دوبار موهامو دکلره رنگ کردم هردوبار علاوه بر رسیدگیهایی که کردم موهام اسیب دید وریزش پیداکردوآیا مشکل از مواد دکلره بوده؟

اگه اره راهنماییم کنید که ازچه دکلره ورنگی باید استفاده کنم؟ضمنا نظرتون درمورد دکو کرم چیه؟خوبه یانه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzaneh و hadis.n88

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سمین جون شک نکن دکلره مو هاتو اذیت کرده کارشون خوب نبوده اصلا کجا رفتی بگو ما نریم................
ببین بهترین کار اینه از یه رنگ کار حرفه ای بپرسی این مو رو چکارش کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
sl
خانم ها من رفتم ارایشگته مثلا خیلی عالی اماااااااااااااااااااااااااااااا:confused:

من دوبار موهامو دکلره رنگ کردم هردوبار علاوه بر رسیدگیهایی که کردم موهام اسیب دید وریزش پیداکردوآیا مشکل از مواد دکلره بوده؟

اگه اره راهنماییم کنید که ازچه دکلره ورنگی باید استفاده کنم؟ضمنا نظرتون درمورد دکو کرم چیه؟خوبه یانه؟

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
ثمین جان امکان داره از مواد دکلره باشه اگر مطالب خوانده باشی در مورد او موادی به نام اولاپلکس حرف زدیم که باعث میشه مو ها بر اثر رنگ اسیب نبینه و حتی باعث میشه موهای که اسیب دیده دوباره تقویت و بازسازی بشه .
خیلی آرایشگاه از این مواد کم استفاده میکنند اما یکی از خانم ها گفت که پارس آنا از اولاپلکس برای مشتری ها استفاده میکنه :love::love:پس پیشنهاد میکنم حتما بری آرایشگاه پارس آنا

و از مواد دکو کرم استفاده نکردم اما به نظر من موها اول از همه تقویت کن و حتما از ارایشگاه بپرس بابت دکو کرم اونا بیشتر تجربه دارند

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
ثمین جان امکان داره از مواد دکلره باشه اگر مطالب خوانده باشی در مورد او موادی به نام اولاپلکس حرف زدیم که باعث میشه مو ها بر اثر رنگ اسیب نبینه و حتی باعث میشه موهای که اسیب دیده دوباره تقویت و بازسازی بشه .
خیلی آرایشگاه از این مواد کم استفاده میکنند اما یکی از خانم ها گفت که پارس آنا از اولاپلکس برای مشتری ها استفاده میکنه :love::love:پس پیشنهاد میکنم حتما بری آرایشگاه پارس آنا

و از مواد دکو کرم استفاده نکردم اما به نظر من موها اول از همه تقویت کن و حتما از ارایشگاه بپرس بابت دکو کرم اونا بیشتر تجربه دارند

ممنونم حدیث جان که اطلاع دادید
اره دکو کرم واقعا خودم میترسم کلا رنگ ساده خودم میزنم اما تو کار دکلره یکم میترسم حالا پارس آنا کجا هست من خیابان بهار تهران هستم؟

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
ثمین جان پارس انا سعادت اباد بالاتراز میدون کاجه برسی به میدون اسمشو بگی همه میشناسنش من اونجا رفتم کارشون خوبه جزو ارایشگاه های به روزه میدونم کارای جدید رو داره ولی قبل از رفتن زنگ بزن یا یه سر به وب سایتشون بزن
ممنونم حدیث جان که اطلاع دادید
اره دکو کرم واقعا خودم میترسم کلا رنگ ساده خودم میزنم اما تو کار دکلره یکم میترسم حالا پارس آنا کجا هست من خیابان بهار تهران هستم؟

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
می خواهی کار دکو کرم خودت انجام بدی ؟؟؟؟؟:question:

به نظرم برو یک ارایشگاه که کار رنگشون خوب باشه

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
می خواهی کار دکو کرم خودت انجام بدی ؟؟؟؟؟:question:

به نظرم برو یک ارایشگاه که کار رنگشون خوب باشه

هوراااااا بچه ها مامانم انقدر راضیه که داره زیر گوش منم میخونه که بیا بریم موهات رو کوتاه کن
انقدر خوشحالم که نگو اگه موهاش خراب میشد ی مدت طولانی سوژه بودم
خیلی خوب کوتاه کردن عالی بود :miao:

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
فریده جون مبارکه مامانت باشه اما چه کاری انجام دادن؟دکلره یا کوتاهی؟؟؟کجا انجام دادن که راضین؟؟؟:question:

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
هوراااااا بچه ها مامانم انقدر راضیه که داره زیر گوش منم میخونه که بیا بریم موهات رو کوتاه کن
انقدر خوشحالم که نگو اگه موهاش خراب میشد ی مدت طولانی سوژه بودم
خیلی خوب کوتاه کردن عالی بود :miao:

پس خدا رو شکر خطر گذشت.... حالا کدوم ارایشگاه رفتید

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
ثمین جان پارس انا سعادت اباد بالاتراز میدون کاجه برسی به میدون اسمشو بگی همه میشناسنش من اونجا رفتم کارشون خوبه جزو ارایشگاه های به روزه میدونم کارای جدید رو داره ولی قبل از رفتن زنگ بزن یا یه سر به وب سایتشون بزن

ممنونم از معرفی پارس آنا حتما سر میزنم و کارهای پارس آنا میبینم

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
سلام.
من چند وقتی واقعا مو خوره دارم انقدر دارن زیاد میشن که دیگه نمیشه خودم سر موهام بچینم حتما باید دیگه برم ارایشگاه البته موهام خیلی چربی بالا امروز میرم حمام فردا باید برم فوق العاده چربی موهام بالا حالا چه شامپو بخرم که بهتر بشه ؟؟؟چربی مو کم بشه ؟؟؟ اگر دکلره کنم چربی مو کمتر میشه ؟؟ میگن رنگ خیلی تاثیر داره برای چربی مو؟؟؟
راستی اگر می خواهم مو کوتاه کنم چند تا مدل جدید پیشنهاد میدین؟؟

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر