کدوم ارایشگاه میرید خوشگل میشید؟؟

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
یه همکارم نداریم بریم عروسیش........................
چه حالی میده ادم تو دوستای مدرسش یا دانشگاش یا کارش بره عروسی:Winking
ایشالله هم خوب میشی هم بهت خوش بگذره من پارس انا شینیون کار کردم خیلی کارشون خوب بوده اما بقیه چیزا رو نمیدونم
من شنبه از پارس انا رزرو انلاین کردم عروسی همکارم دعوتم امیدوارم خوب بشم تو عالم همکاری یه ذره نگرانم:shout:
اگه راضی بودم با توجه به پیشنهاد های شما بعدش میرم واسه کوتاهی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: الما

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
ارایشگاه پارس آنا می خوام برم برای صاف کردن مو ها به نظرتون کارش خوبه ؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
حدیث جون من برای صاف کردن مو نرفتم اونجا
راستی منظورت از صاف کردن چیه ؟:question:
ولی اکثر کاراشون خوبه و از مواد با کیفیت استفاده میکنن :smile:

• Like

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام دوستان
من ساعت 4 میرم پارس آنا برای شینیون و میکاپ و دیزاین ناخن بار پیش اونجا بودم متوجه شدم wifi دارن اگه سوالی ازشون داشتین بگید من انلاین شدم در خدمتتونم:Blush:

• Like

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
سلام دوستان
من ساعت 4 میرم پارس آنا برای شینیون و میکاپ و دیزاین ناخن بار پیش اونجا بودم متوجه شدم wifi دارن اگه سوالی ازشون داشتین بگید من انلاین شدم در خدمتتونم:Blush:

مگه شما میتونی از وای فا استفاده کنی ؟؟؟درباره کاشت ناخن بپرس من ناخن خیلی عالی خوشگل اما میشکنندد این ناراحت کننده و نازک خیلی خیلی :question:نمیدونم چی کار کنم مجبورم همیشه کوتاه کنم .حالا گفتم بوم و کاشت ناخن انجام بدم؟

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
مگه شما میتونی از وای فا استفاده کنی ؟؟؟درباره کاشت ناخن بپرس من ناخن خیلی عالی خوشگل اما میشکنندد این ناراحت کننده و نازک خیلی خیلی :question:نمیدونم چی کار کنم مجبورم همیشه کوتاه کنم .حالا گفتم بوم و کاشت ناخن انجام بدم؟

الما جون دوست منم دقیقا مشکل شما رو داشت همیشه ناخنش رو کوتاه کوتاه میکرد یکم که بلند میشه بدجور میشکست
رفتش کاور ناخن کرد الان خیلی راحت شده میگه دیگه ناخنهام نمیشکنه :love:

فریال

New member
2016-02-07
23
4
0
بچه ها عیدتون مبارک
من برای هفته ی دیگه عروسی دعوتم
هنوز پارس آنا تخفیف داره یا نه ؟:slobber:

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
مبارک
عید شما هم مبارک
بله من الان برات سایت پارس آنا نگاه کردم تخفیف 10 در صدی برای رزرو انلاین هست :love:
برای چه کاری می خواهی بری پارس آنا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فریال

New member
2016-02-07
23
4
0
مبارک
عید شما هم مبارک
بله من الان برات سایت پارس آنا نگاه کردم تخفیف 10 در صدی برای رزرو انلاین هست :love:
برای چه کاری می خواهی بری پارس آنا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون عزیزم
میخوام برم موهام رو رنگ کنم قبلا رفته بودم پارس آنا ولی چند وقتی میشه که نرفتم اونجا ازشون خبری نداشتم

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
مبارک پس برای رنگ مو میری پارس آنا ؟؟

راستی حالا که چند وقت نرفتی میدونی پارس آنا تخفیف گذاشته روی سایت اگر از طریق سایت نوبت آریشگاه بگیری 10 درصد تخفیف می تونی استفاده کنی این خیلی خوبه نه ؟؟

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
اگر از طریق سایت رزرو کنید 10% تخفیف پارس انا شامل تمام خدماتش همیشه هست.................
اما بعضی مناسبتها تخفیف ویژه هم داره که تو سایتشون اعلام میکنن..................
فریال گفتی میخوای موهاتو رنگ کنی منم تصمیم گرفتم موهامو رنگ کنم باید یه تحقیقی کنم ببینم چه رنگ مویی زیاده :love:

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
الما جون شرمنده نتونستم زود جوابتو بدم والا سیستم پارس انا خیلی جالبه تا کارت شروع نشده ازاد نشستی و البته wifi هم در اختیارته من برای شما پیغام گذاشتم با گوشیم بازی کردم ولی وای به حالی که کارت شروع بشه....................
دیگه مجال نمیدن اونقدر پشت سر هم کارت انجام میشه که مجال کاری پیدا نمیکنی برای همین جواب شما دیر شد اما پرسیدم
الما جون کارای زیادی میشه کرد کارای خاص ناخن تو پارس انا با شیداست کاور ناخن هست لاک های ویتامینه هست ژلیش با ویتامینه هست
باید بری گلم پیششون کاملا راهنماییت میکنن خواستی کار انجام میدی نخواستی معلوماتت رو کامل کردی
خوبی پرسنل پارس انا اینه که حق انتخاب رو کامل در اختیارت میذارن اصلا هم ناراحت نمیشن اگه نخواستی باهاشون کار بر داری.......
کامل جوابتو گرفتی گلم؟؟؟
الما جون دوست منم دقیقا مشکل شما رو داشت همیشه ناخنش رو کوتاه کوتاه میکرد یکم که بلند میشه بدجور میشکست
رفتش کاور ناخن کرد الان خیلی راحت شده میگه دیگه ناخنهام نمیشکنه :love:

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
کاور ناخن من تا حالا ندیدم ؟؟ برای نشکستن ناخن انجام میشه ؟؟
روی ناخن مصنوعی یا روی ناخن های طبیعی کاور انجام میشه ؟؟:love:اگر ناخن طبیعی چقدر خوب دیگه ناخن نمیشکنه ؟اا برای کوتاه کردن ناخن باید چی کار کنیم ؟؟؟

فریال

New member
2016-02-07
23
4
0
ممنون بچه ها برای سه شنبه وقت گرفتم برای رنگ مو از سایتشون هم وقت گرفتم خدا کنه خوشرنگ در بیاد :love:

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
0d93d8b000a25f2f44deae57c5de82b5.jpg
فریال جون به نظرت این رنگ مو رو پارس انا میتونه در بیاره؟؟؟؟
میتونم از کانال تلگرامشون بپرسم؟
اخه میخوام مطمئن بشم بعد پاشم برم.....

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
مشاهده فایل‌پیوست 1588
رنگش خيلى ناز و قشنگه اما پيدا كردن يه رنگ كار خوب اين روزا مصيبته گمانم اين مدل لايتم توشه اما خيلى نازه البته ناگفته نمونه بايد موهاتم حسابى بلند باشه:prettiness:

armangarayan

New member
2016-06-20
19
4
0
تهران
مشاهده فایل‌پیوست 1588

سالن بهار تو شیراز جنوبی بلوار آقا علیخانی با تظمین واست درمیاره من خودم مشتریشونم شعبه اصلیشون هم تو کاناداس تمام رنگ کاراش تو کانادا دوره دیدن
کلا 1 مجموعه حرفه ایه.. فقط یکم بد مسیره ولی کارشون عالیه

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
اتفاقا اگر بروی و کارهای پارس آنا تو اینستاگرام ببینی دقیقا همین مدل رنگ مو را انجام داده :love:کار رنگ رها تو پارس آنا تضمینی تضمینی من که واقعا از کارش راضی هستم اتفاقا پارس آنا 25 شهریور قرار سورپرایز داره دیدم گذاشته روی کانال تلگرام نمیدونم چیه اما اگر تخفیف باشه من اولین نفرم:Hihi:

photo_2016-09-10_20-27-20.jpg

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
اتفاقا اگر بروی و کارهای پارس آنا تو اینستاگرام ببینی دقیقا همین مدل رنگ مو را انجام داده :love:کار رنگ رها تو پارس آنا تضمینی تضمینی من که واقعا از کارش راضی هستم اتفاقا پارس آنا 25 شهریور قرار سورپرایز داره دیدم گذاشته روی کانال تلگرام نمیدونم چیه اما اگر تخفیف باشه من اولین نفرم:Hihi:

مشاهده فایل‌پیوست 1601

25 شهریور پارس آنا باید سورپرایز عالی باشه

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
وای من دیر با خبر شدم چند روز دیگه تخفیف پارس آنا هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نخفیف هاش شامل چه خدماتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:crry:

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر