کدوم ارایشگاه میرید خوشگل میشید؟؟

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
سلام من خیلی جاها رفتم ولی بعضی هاش که واقعا افتضاح بود ولی چندجا هم بد نبودن
برای عروسی دختر عموم رفتم بیانک بد نبود :smile:
برای عروسی دختر خاله ام رفتم شاپرک اصلا خوب نبود :sweat:
برای عروسی دوستم رفتم پارس انا خیلی خوب بود خیلی ناز شده بودم همه ازم میپرسیدن کجا رفتم ارایشگاه:love:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shahrzad و Sina

shahrzad

همراه خوب
2016-01-30
25
1
0
دوستان بعضی ها چجوری رنگ میذارن انقدر موهاشون براق میشه میخوام که اینطوری بشه..البته خودم تو خونه رنگ میکنم اصلا اینطور نمیشه نمیدونم به خاطر رنگ مو هستش؟ یا نه روش خاصی داره بخاطر آرایشگاهه؟این آرایشگاه ها ی خوبی که میگید کار رنگشون چطوره!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
دوستان بعضی ها چجوری رنگ میذارن انقدر موهاشون براق میشه میخوام که اینطوری بشه..البته خودم تو خونه رنگ میکنم اصلا اینطور نمیشه نمیدونم به خاطر رنگ مو هستش؟ یا نه روش خاصی داره بخاطر آرایشگاهه؟این آرایشگاه ها ی خوبی که میگید کار رنگشون چطوره!

سلام شهرزاد جون منم این برام سوال واقعا چیکار میکنن که انقدر موهاشون شفافه
توی پارس انا هم که بودم یکی از خانمها که موهاش رو اونجا رنگ کرده بود خیلی موهاش شفاف و براق بود ولی وقت نداشتم برم ازش بپرسم که چجوری موهاش اینجوری شده :confused:

shahrzad

همراه خوب
2016-01-30
25
1
0
تو خود سالن بودید شما؟کسی که موهاشو براش رنگ کردن اینطوری شد؟!!کجا هست این سالن؟

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
بله عزیزم برای عروسی رفته بودم اونجا
توی سعادت آباد هست الان ادرس دقیقش رو یادم نمیاد
برات پیدا میکنم میفرستم عزیزم :smile:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
پسرا که همین طوریشم خوشکلند،نیازی به آرایشگاه ندارند! :Fufu:

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
شهرزاد جون من نتونستم ادرسش رو پیدا کنم برات ولی فکر میکنم سایت داشته باشن میتونی سرچ کنی شاید پیدا کنی:smile:

shahrzad

همراه خوب
2016-01-30
25
1
0
باشه مرسی شیما جون..من الان میرم تو اینستاگرام میزنم اگر پیداش نکردم میام بهتون میگم دیگه آدرس دقیقشو بهم بدید

shookoofe

همراه خوب
2016-02-01
16
6
0
بچه ها من موهام شرابیه مدام در حال رنگ گذاشتنم چی کار کنم که ثابت بمونه انقدر نره :crry:کسی میدونههه

shahrzad

همراه خوب
2016-01-30
25
1
0
شکوفه جون
سلام.اگه اول موهاتون رو با یه رنگ شماره هفت و هشت روشن کنید بعد ترکیب شرابی و ماهگونی قرمز با اکسیدان یک بزنید مانگاریش عالیه..یک شامپو هم هست میگن خیلی خوبه ازش استفاده میکنند.. . متاسفانه اسمش یادم نیست...میپرسم بهتونم میگم

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
دوستان من خیلی موهام رو رنگ کردم حس میکنم خیلی شکننده شده چیکار کنم ؟:confused:
تقویت کننده چی بزنم به موهام خوبه؟

shookoofe

همراه خوب
2016-02-01
16
6
0
مرسی شهرزاد جان حتما امتحان میکنم..خیلی ممنون..فریده جون به نظرم برو کراتینه کن خیلی خوب میشه

shahrzad

همراه خوب
2016-01-30
25
1
0
خواهش میکنم شکوفه..راستی از ماسک مو هم میتونی استفاده کنی

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
دوستان من خیلی موهام رو رنگ کردم حس میکنم خیلی شکننده شده چیکار کنم ؟:confused:
تقویت کننده چی بزنم به موهام خوبه؟

فریده میتونی از روغن زیتون استفاده کنی
من شنیدم یک نوع ماسک مو هم اومده بهش میگن ماسک موی جلبک اونم میگن خوبه

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
فریده میتونی از روغن زیتون استفاده کنی
من شنیدم یک نوع ماسک مو هم اومده بهش میگن ماسک موی جلبک اونم میگن خوبه

ممنون شیما جون :smile:
امروز میرم میخرم امتحان میکنم امیدوارم که موهام خوب بشن

فریال

New member
2016-02-07
23
4
0
سلام من هفته پیش رفتم موهامو روشن کردم ولی انگار ارایشگاهی که رفتم بلد نبوده با دکلره کار کنه همه موهام رو سوزونده همه موهام دارن خورد میشن میریزن چیکار کنم :crry::crry:

shahrzad

همراه خوب
2016-01-30
25
1
0
شیما جون :smile:یادتونه ازتون یه سالن رو پرسیدم که برم کاراشو تو اینستاگرام ببینم..من رفتم دیدم ولی زیاد اطمینان نداشتم که موها براق شه اونقدر..رفتم خود سالنشون دیروز که وقت داشتم ار نزدیک دیدم چند نفر که داشتند رنگ میکردن خیلی خوب بود دوست داشتم هیچی دیگه دیدم وقتم دارم با کلی ام هیجان D: همونجا وقت گرفتم نشستم تا نوبتم شد موهامو رنگ کردن :Heartخیلی راضیم کلی هم بهم مشاوره دادن که تو رنگ کردن باید چیکار کنمو کی بیام دوباره بهشون سر بزنم:082:

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر