کدوم ارایشگاه میرید خوشگل میشید؟؟

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
خیلی خوشگل هستن منم دوست دارم اطلاعات پیدا کنم در مورد آرایش اما زیاد سر در نمیارم مخصوصا کارهای آرایش اما مطالب می خوانم و پیگیر میشم سعی میکنم نظر بفرستم :love:از عکس بالا فقط من اولی دوست دارم چون مو مشکی دوست دارم چه تاج خوشگلی ناج خیلی مهم برای عروس یک جلوه خاص به عروس میده
البته پیدا کردن تاج سخته مخصوصا نمیدونی چی بهتر اما بهتر هست سالن آرایشگاه خودش تاج تور داشته باشه تا عروس همان موقعا انتخاب کنه رو موهاش چی بهتر هست.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzaneh

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
اخه الما جون من کم دیدم که آرایشگاه ها تاج و تور خوب داشته باشن
بعدش هم اگرم داشته باشن کلی پول اجاره ی شبش رو میگیرن این خیلی بده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arshin و farzaneh

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
عزیزم به نظر منم اگر بری بیرون بگردی تک پیدا کنی تاج تور کلی پولش میگیرند پس فرقی نداره

• Like

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
اینم حرفیه
پس باید بگردین اون آرایشگاهی که هم کارش رو دوست دارید هم اون تاج و توری که دوست دارید رو داره پیدا کنه
وااااای خدا چقدر سخت میشه اینجوری :surprise::startle:

• Like

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام
تو عروسی شرط اول ارایشگاست...
ارایشگاه که خوب باشه به فکر مشتریشم هست :miao:اصلا ارایشگاهی که خوب شناخته میشه واسه این چیزاشه فقط میکاپش نیست که .......خدماتش مهمه..................:anger:
اون که دنبال پوله که هیچی...اون که دنبال اسم ورسمه دقت میکنه مردم تو چه فازین چه تقاضایی دارن اینطور لااقل نزدیک سلیقتم شده یه چیزی پیدا میکنی پس بگرد دنبال ارایشگاه دلسوز و ارایشگاهی که بخواد کار کنه ...

• Like

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
کاملا موافقم با این موضوع ارایشگاه خوب توجه به مشتری دارد و مشتری الویت داره براشون ..............:love:
من آرایشگاهی که میرم مشتری خیلی براش اهمیت داره هم کار مشتری و هم وقت مشتری و از تمام مواد درجه یک استفاده میکنه این خیلی مهم هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نارملا

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
به نظر من هم آرایشگاه خیلی مهمه
اکر برای لباس عروس کلی پول داده باشی و کلی لباس عروس قشنگ باشه
ولی آرایش نداشته باشی یا آرایشت خراب باشه ، لباست هم اصلا به چشم نمیاد نمیدونم چرا ولی برای من که اینجوریه
:confused:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نارملا، farzaneh و الما

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
من با حرف شما موافقم بسیار
:Blush::Blush:من کارهای پارس آنا دیدم نظرها خواندم همه راضی بودن چقدر خوبه همه بروند جای که کارش خوبه و سرشناسه البته اینم بگم مطمئن و خیال جمع میشی از بابت ارایشگاه دیگه

• Like

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
:love:من رفتم شو عروس پارس آنا ...انقدر خوب بود..عالی عالی عالی
یعنی همین بگم که فوق العاده خوب و عالی بود شو عروس ...من عاشق عروس سومی که امد شدم چه موهای داشت تاجش که انقدر به چشم میومد واقعا دلم می خواست اون تاج مال من بود راستی تاج و لباس عروس هم مال خود مزون پارس آنا بود فوق العاده زیبا و جدید بودن لباس و تاج ها
راستی من میکاپ غلیظ تر دوست دارم اما سلیقه من هست همه اونجا عاشق میکاپ پارس آنا شدن البته بزار از شینیون عروسم بگم که جای خودش داره و به نظر من هیچ حرفی تو کار شینیونشون نمانده به نظر من هر کدوم از شنیون ها فوق العاده زیبا بود خود عروس ها که کلی خوشحال بودند خدا رو شکر که انقدر خوشگل شدن چون مهمترین شب زندگی هر کسی هست و براش مهم هست که بهترین باشه

• Like

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
الما.......
شما شو عروس پارس آنا رفتی وای چقدر عالی.منم اونجا بودم چرا نگفتی یک حس خوب
من نتونستم تو ببینم. اخی اگر میدم خیلی عالی میشد. اما موافقم با صحبت شما الما جان
منم خیلی خیلی عروس ها پارس آنا را دوست داشتم خیلی به نظر من هم شینیون عالی و بدون حرف بود اتفاقا یک خانم کنار من بود که گفت
که من همیشه برای رنگ مو براشینگ میام پارس آنا و میگفت همیشه تو شو عروسش شرکت کرده و میگفت هر دفع برای شو عروسش یک حرف تازه دارد
و هیچ وقت مث هم نبوده عروسها
من خودم عاشق عروس چهارمی بیشتر از همه دوست داشتم موهای کاملا جمع من بیشتر دوست دارم

• Like

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
خوش به حالتون که رفتین اونجا
من هر کاری کردم که برنامه هام جور بشه که بتونم بیام آرایشگاه نشد که نشد
اینجوری که دارین ازش تعریف میکنید خوب بوده پس
کاش منم بودم حیف باشه :Cries:

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
:crry: ای کاش منم رفته بودم...چقدر تعریف.............خوشبحالتون عروس دیدید تازه عروس های خوشگل و مهمتر عروس های پارس آنا

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
راستی دوستان ازشون پرسیدید که کار رنگ موهای عروس هم کار خودشون بوده یا نه ؟
رنگ موهاشون خوب بوده ؟

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
سلام
بچه ها شوی عروس چیه؟؟؟
یعنی عروسایی که قراره درست گنن رو میگن مردم برن تماشا؟؟خب این یعنی اصل استرس واسه عروسا.......
چند تا عروس داشتن مگه؟؟؟
چطور بود ارایشاشون خیلی غلیظ بود یا نه؟
میذاشتن عکس بگیرید؟؟:smile:

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
سلام
بچه ها شوی عروس چیه؟؟؟
یعنی عروسایی که قراره درست گنن رو میگن مردم برن تماشا؟؟خب این یعنی اصل استرس واسه عروسا.......
چند تا عروس داشتن مگه؟؟؟
چطور بود ارایشاشون خیلی غلیظ بود یا نه؟
میذاشتن عکس بگیرید؟؟:smile:

اره عزیزم عروسایی که اونروز داشتن رو رفتیم دیدیم خیلی کارشون خوب بود
4 تا عروس بودن که هرکدوم یجور ارابش شده بودن
از قیافه عروس ها هم میشد این رو فهمید که خودشون از خودشون راضی هستن
دوتاشون موهاشون روشن بود دوتای دیگه موهای تیره
جالبیش به این بود که هر کدوم رو ی نفر درست کرده بود و هر 4 نفر کارشون به نسبت خوب بود :love:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arshin

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
خبر خبر جدید همین الان از پارس آنا دیدم
سریع اامدم این وقت شب بهتون بگم:love:

photo_2016-04-25_01-47-46.jpg

ببینید خبر جدید جقدر خوبه:Heart:Heart

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arshin، نارملا و nazli

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
سلام
یعنی پارس انا 4 تا میکاپ کا رو 4 تا شینیون کار مختلف داره؟؟؟
مگه میشه؟؟؟مگه ممکنه؟؟؟؟اینطور که واسه ارایشگاه نمی صرفه!!!جدی کارشون انقدر وسیعه؟؟؟؟
چقدر بده قسمت عروسش از محل کارهای عمومیش جداست البوماشم طرف خود عروسه خب نمیشه فهمید تو قسمت عروس چه خبره!!:question:
من واقعا نمیدونستم 4 تا میکاپ کار مختلف داره بابا مگه ما عروسا رو میخوریم که ازمون جداشون کردن؟؟؟:startle:
اره عزیزم عروسایی که اونروز داشتن رو رفتیم دیدیم خیلی کارشون خوب بود
4 تا عروس بودن که هرکدوم یجور ارابش شده بودن
از قیافه عروس ها هم میشد این رو فهمید که خودشون از خودشون راضی هستن
دوتاشون موهاشون روشن بود دوتای دیگه موهای تیره
جالبیش به این بود که هر کدوم رو ی نفر درست کرده بود و هر 4 نفر کارشون به نسبت خوب بود :love:

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام
من مطالبتونو خوندم ممنونم
من از شوی عروس خبر دار شدم اما اون روز رو هوا بودم:grimace:
دوستان من متوجه شدم 4 تا میکپ ارتیست جداگانه و 4 تا شینیون کار مختلف تو پارس انا کار میکنن که همه در حد درست کردن عروسن درسته؟؟؟
عروس ها مگه واقعی بودن؟؟یه طوری میگید انگار اونروز عروسیشون بوده....:Woooot:

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
اره بچه ها واقعا عروس بودن من دیدم که داماد میومد دنبالشون
ولی به نظرم برای خود عروس ها خیلی خوبه که جای عروسشون جداگونه ست ادم احساس ارامش بیشتری داره تا ی عالمه ادم دورت باشن
واقعا کارشون وسیعه الان دو طبقه از ساختمون دستشونه و اینکه کلی مشتری دارن روز شوی عروس جدی جدی 50 نفر اومده بودن برای دیدن خیلی عالیه خوب
من خیلی جاها رفتم برای بازید عروسشون ولی تعداد کمی اومده بودن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arshin

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر