کدوم ارایشگاه میرید خوشگل میشید؟؟

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
شیما جون :smile:یادتونه ازتون یه سالن رو پرسیدم که برم کاراشو تو اینستاگرام ببینم..من رفتم دیدم ولی زیاد اطمینان نداشتم که موها براق شه اونقدر..رفتم خود سالنشون دیروز که وقت داشتم ار نزدیک دیدم چند نفر که داشتند رنگ میکردن خیلی خوب بود دوست داشتم هیچی دیگه دیدم وقتم دارم با کلی ام هیجان D: همونجا وقت گرفتم نشستم تا نوبتم شد موهامو رنگ کردن :Heartخیلی راضیم کلی هم بهم مشاوره دادن که تو رنگ کردن باید چیکار کنمو کی بیام دوباره بهشون سر بزنم:082:

چقدر خوب مبارکت باشه عزیزم :love:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
فریال جون فکر کنم باید بری ی ارایشگاه خوب بدی برات کراتینه کننن
خودت هم باید از تقویت کننده استفاده کنی
منم چون موهام شکننده شدن دارم از تقویت کننده استفاده میکنم :sweat:

sepide1372

New member
2016-02-10
6
1
0
سلام دوستان
من دنبال ارایشگاهی هستم که تو کار براشینگ عالی باشه و دقیقا همون مدلی رو که ادم میخواد در بیاره،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید:love:

shookoofe

همراه خوب
2016-02-01
16
6
0
مرسی شهرزراد رفتم چندتا ماسک مو خوب گرفتم تا ببینم چی میشه..مبارکت باشه.. من برا ولنتاین نگرانم بچه ها نمیدونم چیکار کنم یه مهمونی دعوت شدم که گفتن تمش قرمز سفیده همه باید اینطوری باشن..کلی گشتم تا لباس پیدا کنم ولی اینکه موهامو چی کار کنم و اینا رو اصلا نمیدونم :((( چیکار کنمم؟

sepide1372

New member
2016-02-10
6
1
0
سلام شکوفه جون من وقت نکردم همه cmهارو دنبال کنم ،عزیزه دلم خواستم بپرسم چه ماسک مو یی گرفتی؟؟؟بنظرم عزیزم برو موهاتو واسه مهمونیت براشینگ کن طوری که ته موهات حالت دار شه و قشنگ.من هم دنباله اینم موهامو براشینگ کنم و واسه همینم دنباله ی سالنم که کارش خوب باش

marjan

New member
2016-02-13
1
0
0
:love:سلام سپیده عزیزم
من خودم چون زیاد مهمونی میرم اکثرا با براشینگ و اینا مشکل داشتم خودمم که تنها نمیتونستم موهامو درست کنم تا اینکه از طریق دوستم که مشتری دائمی ی سالنی توی غرب تهران بود با اون سالن اشنا شدم که هم قیمتاش خوبه هم کارش خوبه اگه دوست داشته باشی میتونم پیج اینستاگرامشونو بدم تا کاراشونو ببینی

shahrzad

همراه خوب
2016-01-30
25
1
0
شکوفه جون به نظرم برو موهاتو یه بافت خوشگل کن که با سنجاق سر و ربان قرمز یا سفید درست کنن برات..ناخناتم برو یه طرح قلب و لاو و لاک قرمز بزن برات یا فرنچ کنن..الان مثلا این سالنی که من رفتم برای فردا چندتا پکیج گذاشته طراحی ناخن مثلا با کار ابرو مژه بافت مو یا براشیینگ اینا همه تو یه پکیج 50 تومن واقعااا عالیههه..این تخفیف اونم روز ولنتاین..من که خیلی خوشم اومد خودم فردا وقت گرفتم

shookoofe

همراه خوب
2016-02-01
16
6
0
شهرزاد من واقعا دیگه داشتم فکر میکردم خودم موهامو صاف میکنم یه لاکم میزنم میرم..اینجوری ام که تو گفتی بافت و اینا فکر کنم خیلی خوب بشهه اه انقدر استرس داشتم که اصلا فکر نکردم..آخرم بیخیالش داشتم میشدم کاش سایتشو میذاشتی بذا برم الان اسمشو بزنم ببینم پیدا میشه کرد اصلا وقت هست رزرو کنم :crry:

shahrzad

همراه خوب
2016-01-30
25
1
0
ببخشید شکوفه جون من فک کردم که خودت یه سالنی و انتخاب کردی رفتی:prettiness:...حالا پیدا کردی؟تونستی رزرو کنی؟ من ساعت 4 باید برم

shahrzad

همراه خوب
2016-01-30
25
1
0
سلام شکوفه جون من وقت نکردم همه cmهارو دنبال کنم ،عزیزه دلم خواستم بپرسم چه ماسک مو یی گرفتی؟؟؟بنظرم عزیزم برو موهاتو واسه مهمونیت براشینگ کن طوری که ته موهات حالت دار شه و قشنگ.من هم دنباله اینم موهامو براشینگ کنم و واسه همینم دنباله ی سالنم که کارش خوب باش

سپیده جون من خودم ماسک موی طبیعی و بیشتر قبول دارم تا برا بیرون و یکی ماسک مو تخم مرغ و روغن زیتونه یکی ماسک موی جوی دوسر و شیر یکی هم ماسک موی ماست و تخم مرغ, اینا رو خیلی شنیدم البته بستگی داره موهات خشک باشه یا چرب.

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
واقعا ارایشگاه پارس انا تخفیف گذاشته؟؟؟؟:surprise:
پس چرا برای من پیامش نیومده اخه؟
امشب مهمونی دعوت شدیم الان میخوام موهام رو سشوار کنم اگه میدونستم حتما وقت میگرفتم
:sweat:

فریال

New member
2016-02-07
23
4
0
شیما جون اینجایی که میگی کار کوتاهیش هم خوبه ؟
این موهای من که خراب شده دیگه نمیخوام خراب تر از این هم بشه
فکر کنم برم کوتاهشون کنم بهتره:confused:

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
شیما جون اینجایی که میگی کار کوتاهیش هم خوبه ؟
این موهای من که خراب شده دیگه نمیخوام خراب تر از این هم بشه
فکر کنم برم کوتاهشون کنم بهتره:confused:

سلام عزیزم مگه موهاتون چی شده؟
من رفتم ارایشگاه پارس انا ولی تا به حال اونجا موهام رو کوتاه نکردم
دیدم کسایی که موهاشون رو اونجا کوتاه کردن من خودم از کار کوتاهیشون خوشم اومد ولی نمیدونم اون مدلی که میخواستن براشون دراوردن یا نه
:smile:

فریال

New member
2016-02-07
23
4
0
سلام عزیزم مگه موهاتون چی شده؟
من رفتم ارایشگاه پارس انا ولی تا به حال اونجا موهام رو کوتاه نکردم
دیدم کسایی که موهاشون رو اونجا کوتاه کردن من خودم از کار کوتاهیشون خوشم اومد ولی نمیدونم اون مدلی که میخواستن براشون دراوردن یا نه
:smile:

شیما جون چند وقت پیش رفته بودم ارایشگاه موهام رو دکلره کردم انگار بلد نبوده همه ی موهام سوخته همش خورد میشه میریزه
از اون موقع تا حالا خیلی بهش رسیدم ولی هیچی نشده
به خاطر همین میخوام کوتاه کنم
حیف اون پولی که دادم اون ارایشگاه :Sad::

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
شیما جون چند وقت پیش رفته بودم ارایشگاه موهام رو دکلره کردم انگار بلد نبوده همه ی موهام سوخته همش خورد میشه میریزه
از اون موقع تا حالا خیلی بهش رسیدم ولی هیچی نشده
به خاطر همین میخوام کوتاه کنم
حیف اون پولی که دادم اون ارایشگاه :Sad::

اخی چه بلایی به سرت اوردن
اینجوری بیشتر حرص میخوری اگه کوتاهش نکنی
:Confused:

فریال

New member
2016-02-07
23
4
0
اخی چه بلایی به سرت اوردن
اینجوری بیشتر حرص میخوری اگه کوتاهش نکنی
:Confused:

اره خیلی حرص خوردم
اخر دیروز دلمو زدم به دریا رفتم همون ارایشگاهی که شما معرفی کردین از توی سایتشون وقت گرفتم
خیلی خوب کوتاه کردن برام بنده های خدا هم کلی بهم راهنمایی کردن که چیکارش کنم
دستت درد نکنه شیما جون :love:

shookoofe

همراه خوب
2016-02-01
16
6
0
ببخشید شکوفه جون من فک کردم که خودت یه سالنی و انتخاب کردی رفتی:prettiness:...حالا پیدا کردی؟تونستی رزرو کنی؟ من ساعت 4 باید برم

اشکالی نداره آره عزیزم البته اینترنتی نتونستم رزرو کنم رفتم اونجا گفتن که یکی کنسل کرده میتونی به جاش باشی :( خلاصه که خیلی روز پراسترسی بود ولی بالاخره اوکی شد

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
اره خیلی حرص خوردم
اخر دیروز دلمو زدم به دریا رفتم همون ارایشگاهی که شما معرفی کردین از توی سایتشون وقت گرفتم
خیلی خوب کوتاه کردن برام بنده های خدا هم کلی بهم راهنمایی کردن که چیکارش کنم
دستت درد نکنه شیما جون :love:

خواهش میکنم عزیزم Kissing:

sepide1372

New member
2016-02-10
6
1
0
اشکالی نداره آره عزیزم البته اینترنتی نتونستم رزرو کنم رفتم اونجا گفتن که یکی کنسل کرده میتونی به جاش باشی :( خلاصه که خیلی روز پراسترسی بود ولی بالاخره اوکی شد

آخی ..اما مهم این بود که اوکی شد عزیزم :love: شکوفه جان موهاتو چیکار کردی براشینگ کردی؟

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر