کدوم ارایشگاه میرید خوشگل میشید؟؟

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
سلام عزیزان
من هم خیلی دوست دارم ابروهامو هاشور کنم اما حقیقتش کمی میترسم تو این ارایشگاه پارس انا که میگید کار انجام دادید؟راضی بودید؟یا فقط از روی تبلیغات میگید؟

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
سلام خانوم
من دو جا واسه هاشور رفتم کارشونم خوب بوده یکیش پارس اناست که کارشون با مواد طبیعیه من این کارو واقعا دوست داشتم حالا باز تحقیق کن

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
سلام نازلی جون...
منظورتون کارشون طبیعیه یا موادشون طبیعیه؟
بعد مگه موادا با هم فرق داره؟؟شاید تبلیغات ارایشگاهی باشه....

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
کار هاشور خیلی مهم دوستان ..اگر بتونه اریشگاه کار هاشور طبیعی و طبق سلیقه انجام بده خیلی عالی هست من خودم علاقه من هستم انجام بدهم و ا و دوست دارم قبلش برم و کار ش ببینم یا اگر سایت داشته باشه نمونه کارش دوستان اگر رفتید جاایی که باب پسندتان بود حتما اعلام کنید من هم اقدام کنم

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
من اخر هفته پیش بود رفتم ارایشگاه پارس آنا که هم از نزدیک کارشون رو ببینم هم اینکه راهنمایی بگیرم ازشون
دستت درد نکنه شیما جان که بهم این ارایشگاه رو معرفی کردی
همون موقع که رفتم دو نفر هم اومده بودن برای ترمیم هاشور ابرو هاشون خیلی راضی بودن اینطور که خودشون میگفتن
آنا جون هم منو خیلی راهنمایی کردن
قرار شد برای هفته ی دیگه برم برای هاشور ابرو :love:

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
چقدر خوب .فریده جان مبارکه پس شما تصمیمتان گرفتید تا برید سالن آرایش پارس آنا...حتما ما در جریان کارت بعد انجام هاشور بگذار چون منم خیلی دوست دارم انجام بدم اما سالن مورد نظرم پیدا نکردم خیلی برای من مهم که کادرش مجرب باشه و کار خودش بلد باشه و از مواد خوب استفاده کنه حتما من در جرایان کارت قرار بده

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
سلام دوستان
ارشین جون من از پارسال تابستون هاشور رو شروع کردم در واقع کامل نه بلکه به صورت ترمیم کسی منو معرفی کرد پارس انا اونجا چند تا ویژگی خوب داره
1-ابرو رو طبیعی در میاره
2-همون رنگی که مد نظرت در میاره(بهتره مدل رنگشو ببری تا نظر خودت بشه)
3-موادش طبیعیه
4- جزو نادر ارایشگاه هاییه که واسه این کارش مجوز داره چون موادش رو تایید کردن

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
:grimace::grimace:

من یکم گیج شدم اخر هاشور خوبه یا نه راهنماییی لطفا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نمی دون با صورت کشیده قشنگ میشه یا نه؟؟؟؟؟

شیما

همراه خوب
2016-01-25
46
20
0
تهران
به نظرم فرزانه جون ی سر برو ارایشگاه پارس آنا تا بتونن راهنماییت کنن اینجوری خیلی بهتره
ما هر چی هم بگیم شاید ی جاییش رو درست نگیم ولی اونا کارشونه و تو کارشون حرفه ای هستن:smile:

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
فریده جان قیمت پارس انا خوب بود برای هاشور آیا از نظر کارآیی قیمتش خوب بود که شما رفتی؟

من دوست دارم کار هاشورش ببینم میشه لطفا من راهنمایی کنید؟

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
فریده جان قیمت پارس انا خوب بود برای هاشور آیا از نظر کارآیی قیمتش خوب بود که شما رفتی؟

من دوست دارم کار هاشورش ببینم میشه لطفا من راهنمایی کنید؟
باید عزیزم زنگ بزنی تا بهت بگویند کی بیایی تا بتونی کارهاشون ببینی البته سایت داره

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
اره عزیزم قیمتشون خوب بود
برای هر صورت میشه هاشور انجام داد اینطور که خودشون میگفتن فقط مهم مدلی هست که به صورت بیاد
تا شما هم مدلی رو که خوشتون میاد رو انتخاب نکنید اصلا براتون هاشور رو انجام نمیدم
من ازشون پرسیدم یعنی چی مجوز کار برای هاشور ابرو
گفتن که اکثر ارایشگاهها اکثر مجوز انجام این کار رو ندارن و انجام میدن ولی ارایشگاه پارس آنا مجوز این کار رو گرفته و دستگاهشون و کسی که متخصص این کار هست مطمئن هست :love::slobber:

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
قیمت پارس آنا برای تتو و هاشور عالی بودن و خیلی تخصصی این کار انجام میدادن قیمت هاش اصلا نجومی نبود فوق العاده هر کس اونجا بود راضی بود و از همه مهمتر مواد درجه یک که استفاده می شود:cool:

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
ar4-1583.jpg

ar4-1578.jpg

اولی بهتر یا دومییییییییییییییییییییییییییی دومی مو اضافه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:question:

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
دوستان
من خودم نرفتم آرایشگاه پارس آنا اما خالم واسه عروسیش رفته بود خیلی راضی بود چون از نظر خدمات و کار و قیمت خیلی خوب بود و راضی ازش بود و قیمت عالی ازش گرفتن .....:love:. واقعا ارزش هزینه کردن داره پارس آنا امیدوارم همه روزه

عروسیشون عالی بشن و خاطره خوبی براشون به جا بمونه

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
سلام فرزانه جون
اگه ابروت پره چه احتیاجی به هاشوره؟؟؟اگه مثل من خالیه عالیه حتما امتحان کن از مدام مداد کشیدن بهتره
:smile:
:grimace::grimace:

من یکم گیج شدم اخر هاشور خوبه یا نه راهنماییی لطفا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نمی دون با صورت کشیده قشنگ میشه یا نه؟؟؟؟؟

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
سلام
من هم کار هاشور پارس انا رو قبول دارم چون اینکارو اونجا انجام دادم مهر 94 و ترمیمش اخر اسفند خیلی خیلی راضیم اما کار دیگه ای انجام ندادم هر دو بارم تا رفتم چنان زمان رو هماهنگ کرده بودن که من تو سالن نموندم کارای دیگه رو ببینم یک راست رفتم اتاق هاشور ...
سالن عروس ها هم که طبقه ی بالا بود و من کار عروس ها رو ندیدم اما خیلی دوست دارم ببینم ..
برای همین من در ارتباط با پارس انا فقط اطلاعات هاشوری دارم.......:smile:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
منم خیلی دلم میخواد برم طبقه عروسشون رو ببینم باید جالب باشه
ولی خدایی خیلی خوب وقت میدن دقیقا سر وقتت کارت رو شروع میکنن :slobber:

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر