کدوم ارایشگاه میرید خوشگل میشید؟؟

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
الما حداقل از تخفیف 10 % آرایشگاه پارس آنا استفاده کن تمام خدماتشم با رزرو آنلاین میتونی 10 % تخفیف بگیری

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
photo_2016-09-25_20-41-23.jpg

امروز این شینیون از آرایشگاه پارس آنا دیدم خیلی شیک امروزی هست به نظرم..البته اون کلی که توی مو کار برده از یک نواختی در امده و خیلی جالب تر کرده مدل مو ...:love:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
سلام.
من چند وقتی واقعا مو خوره دارم انقدر دارن زیاد میشن که دیگه نمیشه خودم سر موهام بچینم حتما باید دیگه برم ارایشگاه البته موهام خیلی چربی بالا امروز میرم حمام فردا باید برم فوق العاده چربی موهام بالا حالا چه شامپو بخرم که بهتر بشه ؟؟؟چربی مو کم بشه ؟؟؟ اگر دکلره کنم چربی مو کمتر میشه ؟؟ میگن رنگ خیلی تاثیر داره برای چربی مو؟؟؟
راستی اگر می خواهم مو کوتاه کنم چند تا مدل جدید پیشنهاد میدین؟؟

حدیث جون من معمولا موهام رو که روشن میکنم موهام خشک میشن حتما باید بهش نرم کننده بزنم شاید این برای موهای شما هم تاثیر داشته باشه ولی هر مویی ی جوره باید از متخصص بپرسی اونا بهتر میدونن برای کوتاه کردن هم همه ارایشگاه ها ژورنال دارن میتونی همون جا انتخاب کنی که چجوری برات کوتاه کنن :Cool:

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
مشاهده فایل‌پیوست 1605

امروز این شینیون از آرایشگاه پارس آنا دیدم خیلی شیک امروزی هست به نظرم..البته اون کلی که توی مو کار برده از یک نواختی در امده و خیلی جالب تر کرده مدل مو ...:love:

خیلی بانمکه اما حیف رنگای فانتزی رو مو کم میمونن ببینم اگه بخوام رنگ فانتزی فقط ده سانت باشه قیمتش با فویل کامل یکیه؟؟؟مثلا مثل این عکسه حدودا چقدر در میاد؟؟؟

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
خیلی بانمکه اما حیف رنگای فانتزی رو مو کم میمونن ببینم اگه بخوام رنگ فانتزی فقط ده سانت باشه قیمتش با فویل کامل یکیه؟؟؟مثلا مثل این عکسه حدودا چقدر در میاد؟؟؟

اره منم رنگ های فانتزی رو خیلی دوست دارم حیفه زود میره من از این شامپو های رنگ خریدم با اونا هر هفته موهام رو ی رنگ میکنم
نمیدونم نازلی جون معمولا اینجور کارا رو قیمت دقیق نمیدن میگن باید بیاید ارایشگاه متخصص بهتون قیمت بده بستگی به حجم و بلندی مو داره :sweat:

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
اره منم رنگ های فانتزی رو خیلی دوست دارم حیفه زود میره من از این شامپو های رنگ خریدم با اونا هر هفته موهام رو ی رنگ میکنم
نمیدونم نازلی جون معمولا اینجور کارا رو قیمت دقیق نمیدن میگن باید بیاید ارایشگاه متخصص بهتون قیمت بده بستگی به حجم و بلندی مو داره :sweat:

:smile:خیلی هم عالیه خیلی پیشنهاد خوبیه برای این رنگای فانتزی از شامپو رنگ استفاده کنی مرسی خوب پیشنهادی بود من مشتری پارس آنا هستم کار رنگشو قبول دارم اما زورم میومد واسه رنگ فانتزی پول بدم الان میرم یه رنگ حسابی میدم میزنن بقیه کارای فانتزیش پای خودم:miao:

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
این مدلا مال جای خاصی هستن؟؟؟منظورم کار خودتونه؟؟؟
آرایشگاه دارید؟؟؟
مشاهده فایل‌پیوست 1574مشاهده فایل‌پیوست 1575مشاهده فایل‌پیوست 1576مشاهده فایل‌پیوست 1577

این هم چند مدل از شینیون پارس آنا که خواسته بودید منم براتون پیدا کردم....من که خیلی خیلی کار شینیون پارس آنا خوشم امد :Heart

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
این شینیون ها چقدر حرفه ای هست :love:من مدل هاشو دوست داشتم

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
من موهام کمه فکر میکنید با مش یا لایت میتونم پر چجم تر نشونش بدم؟؟

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
به نظرم وقتی مش کنی کمی پر تر نشون میده ولی به نظرم چرا اکستنشن مو انجام نمیدی تا موهات هم پرتر و هم شیک تر نشون بده

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
photo_2016-11-16_12-32-24.jpg

می خوام موهام این رنگی کنم
خوشگل؟

پیوست‌ها

• photo_2016-11-16_12-23-46.jpg
    photo_2016-11-16_12-23-46.jpg
    15.4 کیلوبایت · بازدیدها: 2

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
بسیار عالی خوشگل
من که خیلی خوشم امد اما به نظرم کلی رسیدگی می خواد
دکلره موها خراب نمیکنه ؟
منم دلم می خواد موهام رنگ کنم:crry:کار رنگش قشنگ انجام داده

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
منم از رنگ موهاش خوشم امده کارش به نظر تمیز هست ارم کدوم آرایشگاه ؟میشناسید ؟

reymel

همراه خوب
2016-11-22
22
1
0
بعد از صفر عروسی داریم از فامیلای نزدیکمونه. برام خیلی مهمه که آرایش صورتم شیک و دخترونه باشه. خسته شدم از بس هرجا رفتم زنونه آرایشم کردن. هرجا میرم وقتی آرایش میکنن انگار 40 سالمه. میخوره تو ذوقم. توروخدا اگه جایی میشناسید بگید. الکی نگید یه جای امتحان شده رو بگید

farima

همراه خوب
2016-11-22
20
0
0
بعد از صفر عروسی داریم از فامیلای نزدیکمونه. برام خیلی مهمه که آرایش صورتم شیک و دخترونه باشه. خسته شدم از بس هرجا رفتم زنونه آرایشم کردن. هرجا میرم وقتی آرایش میکنن انگار 40 سالمه. میخوره تو ذوقم. توروخدا اگه جایی میشناسید بگید. الکی نگید یه جای امتحان شده رو بگید

من خودم نرفتم اما تو اینستا عکسای سالن پارسا رو دیدم پسندیدم. شما هم چک کن

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر