میکاپ

فریال

New member
2016-02-07
23
4
0
ثمین جون کار خانم پارسا خیلی لایت و قشنگه توی اینستاگرام برو کاراشون رو ببین :love:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
کسی از این تخفیف پارس آنا استفاده کرده ؟
من میخوام بخرم ولی دو دلم :confused:

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
کسی از این تخفیف پارس آنا استفاده کرده ؟
من میخوام بخرم ولی دو دلم :confused:

من که با خبر شدم به دوستم گفتم چون مراسم خواهر شوهرش بود و هر دو رفتیم ببینیم کار آرایشگاه پارس آنا چطور هست
اول که رفتیم انقدر شلوغ بود انگار همه منتظر تخفیف بودن
:Hihi:
به دوستم گفتم فقط ما هستیم انگار کارامون میزاریم دقیقه 90 اما بازم فهمیدیم خداروشکر پارس آنا تخفیف برای پکیج عروس ها و شینیون و میکاپ تخفیف گذاشته کاراشون دیده بودیم تو اینستاگرام ولی وقتی از شرایط تخفیفشون برامون گفتن کلی شوک شدیم چون هیج ارایشگاهی انقدر خوب تخفیف نمیده به دوستم گفتم خدا شانس بده اگر من برای آرایشگاه میرفتم هیج کجا تخفیف نمیزدنند هیچ تازه نوبتم نداشتن:LoOL:

دوستم از کار ارایشگاه پارس آنا خوشش امد بیشتر به خاطر این که یک نفر نبود برای شینیون و میکاپ و چند نفر بودن و بین هر کدوم که میخواست انتخاب میکرد دوستم برای میکاپش خانم پارسا انتخاب کرد و برای مو مژده را انتخاب کرد ولی خوبیش این بود پکیج شینیون میکاپش این بود هزینه کامل پرداخت میکینی و دو تا مراسم میتونی از این پکیج استفاده کنی تا اخر سال:e41f::e41f:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: الما

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
من که با خبر شدم به دوستم گفتم چون مراسم خواهر شوهرش بود و هر دو رفتیم ببینیم کار آرایشگاه پارس آنا چطور هست
به دوستم گفتم فقط ما هستیم انگار کارامون میزاریم دقیقه 90 اما بازم فهمیدیم خداروشکر پارس آنا تخفیف برای پکیج عروس ها و شینیون و میکاپ تخفیف گذاشته کاراشون دیده بودیم تو اینستاگرام ولی وقتی از شرایط تخفیفشون برامون گفتن کلی شوک شدیم چون هیج ارایشگاهی انقدر خوب تخفیف نمیده به دوستم گفتم خدا شانس بده اگر من برای آرایشگاه میرفتم هیج کجا تخفیف نمیزدنند هیچ تازه نوبتم نداشتن:LoOL:

دوستم از کار ارایشگاه پارس آنا خوشش امد بیشتر به خاطر این که یک نفر نبود برای شینیون و میکاپ و چند نفر بودن و بین هر کدوم که میخواست انتخاب میکرد دوستم برای میکاپش خانم پارسا انتخاب کرد و برای مو مژده را انتخاب کرد ولی خوبیش این بود پکیج شینیون میکاپش این بود هزینه کامل پرداخت میکینی و دو تا مراسم میتونی از این پکیج استفاده کنی تا اخر سال:e41f::e41f:

خیلی عالی اگه اینجوری باشه ممنون که بهم گفتی چطوری بوده
واقعا نمیدونستم باید چیکار کنم
امروز حتما میرم یکی از پکیج هاشون رو میخرم :love:

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0

ممنونم از کلی تعریف منم از این شانس ندارم اما حداقل به اطرافیان خبر میدم و میگم شاید خواستن بروند با این قیمت منصفانه :Heart

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
من خریدم خیلی خوشحالم
امسال ی عروسی داریم ولی احتمال دومی هم داریم که داشته باشیم اخه دختر عمه ام تازه نامزد کرده
باید برم تشویقش کنم عروسیشون رو امسال بگیرن که منم بتونم از پکیجم کامل استفاده کنم :Fufu:

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
من خریدم خیلی خوشحالم
امسال ی عروسی داریم ولی احتمال دومی هم داریم که داشته باشیم اخه دختر عمه ام تازه نامزد کرده
باید برم تشویقش کنم عروسیشون رو امسال بگیرن که منم بتونم از پکیجم کامل استفاده کنم :Fufu:

فکر نکنم کسی به این زودی مراسم یگیرند
منم مثل شما و مراسم نداریم حیف شانس از دست دادیم مگرنه تخفیفات ارایشگاه پارس آنا خیلی خویه

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران

فرزانه نپرسیدی تا کی تخفیف پارس آنا هست ؟؟

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
کلا ارایش به چشم هر چقدر ارایش چشمت قشنگ آرایش کنند بیشتر ارایشت به چشم میاد الانم که لایت مده خدارو شکر از خلیجی از اون ارایش رنگی رنگی امدن بیرون:grimace:

تو گوگل داشتم سرچ میکردم یک میکاپ دیدم که با سلیقه من جور بود میفرستم شما ببینید:cool:

photo_2016-09-16_10-46-37.jpg

فریال

New member
2016-02-07
23
4
0
کلا ارایش به چشم هر چقدر ارایش چشمت قشنگ آرایش کنند بیشتر ارایشت به چشم میاد الانم که لایت مده خدارو شکر از خلیجی از اون ارایش رنگی رنگی امدن بیرون:grimace:

تو گوگل داشتم سرچ میکردم یک میکاپ دیدم که با سلیقه من جور بود میفرستم شما ببینید:cool:

مشاهده فایل‌پیوست 1607
چقدر ارایشش ملیحه و ناز خوشم اومد
اره واقعا خدا رو شکر که دیگه خلیجی مد نیست خیلی بد بود

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
آرایش ملیح وقتی قشنگ که تعادل توش رعایت شده باشه و بعضی مواقع ارایش قشنگ میشه اما موها افتضاح برای همین جلوه از دست میده به نظر من که باید ارایشگر انقدر تجربه داشته باشه که بدونه چی به صورت مشتری میاد بعضی مواقع یک رژ لب تند خیلی کمک می کنه به ارایش ملیح و جلوه خاصی میده به صورت
من خودم وقتی کرهای ارایشگاه میبینم پی میبرم بعضی ارایشگاه کارشون قشنگ اما حیف که از مدل استفاده کردن و هر ک زیبا تر زیبا تر میشه باید یک معمولی انتخاب کرد تا بشه انتخاب کرد

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
من چند تا کار دیدم اما همه ارایشگاه انقدر غلیظ میکنند که دیگه نمیشه به البوم کارهاشونم اعتماد کرد باید عروس و یا میکاپ ها را از نزدیک دید

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
من با خواهرم رفتم آرایشگاه برای عقد برادرم وای چی بگم همچین ما را برنز کرد که انگار 24 ساعت تو افتاب بودیم اصلا خوب نشده بودیم انقدر کند کار میکرد کلی پشیمون شدیم از رفتنمون به آرایشگاه من که دلم میخواست صورتم بشورم حالا خوبه از موهامون راضی بودیم مگرنه گریم میفتاد دیگه اما چون دیر شده بود دیگه رفتیم مراسم الان که عکس هامون میبینیم انگار یه ادم دیگه شده بودیم کلی تغییر چهره اصلا اینجوری خوب نیست

mahtabnaderimc

New member
2016-11-04
2
0
0
تهران
mcseo.ir
الان ارایش لایت و کلاسیک مد شده و به نظر منم خیلی معقول تره تا ارایش هایی که هفت رنگ پشت چشم کار می کردن. این تابستون عروسی ابجیم بود من که خیلی راضی بودم . کیفیت مواد استفاده شده هم خیلی مهمه که تا اخر شب تکونی تو ارایش نخوره.

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
بله منم موافقم با آرایش لایت بیشتر موافق هستم
اتفاقا یک آرایش لایت دیدم از عروس تو اینترنت ببینید این چقدر قشنگ به نظرتون عروسش ایرانیه ؟خیلی خوشگله

photo_2016-11-12_17-13-06.jpg

hastiii

همراه خوب
2016-11-22
20
1
0
سلام دوستای گلم.. من بعد از صفر عقدمه مهمونی گرفتیم اما نه توسالن. طبق حرفای شما دقیقا دنبال جایم که اونجوری که میخوام آرایشم کنه. ساده و لایت اگه خیلی زیاد باشه واسه تو خونه خیلی ضایع هست. جایی رو سراغ دارید آدرس بدید برم ببینم؟

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر