میکاپ

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: samin

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
اره عزیزم این کار خود پارس آنا هست :love:آرایش چشم ها لایت و من این خیلی دوست دارم کلا میکاپ میبینم لایت شیک درست میکنند با یک لباس عروس فرانسوی به نظر من خیلی شیک هست :love:همیشه سادگی مد و ماندگار هست البته نظر من هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: samin و نارملا

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
چه آرایش لایت خوشگلی وای چقدر قشنگ :love:من عاشق ارایش لایت هستم ...
من فقط یک سوال درم این ارایش صورت که انجام میدن لایت برای موندگاری میکاپ چیزی میزنند؟؟؟
کار پارس آنا من هر وقت دیدم اصلا بعد ساعت ها میکاپ انگار مثل اولش هست نه پاک شده و نه ریخته پایین از چشم و حالت بد بشه ...این موضوع واقعا خوب هست

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام
بچه ها میکاپ کی تو پارس انا لایت تره؟؟؟میخوام اینترنتی جا رزرو کنم به اسم احتیاج دارم...نمیخوام مجلسی باشه میخوام معمولی و سبک باشه!!!مرسی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: samin

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
من کار میکاپ خان پارسا قبول دارم البته بقیه هستن اما سلیقه دیگه نمیشه کاریش کرد..اما باید کارها دید..
راستی شما در مورد اولاپلکس شنیدید؟من دیروز دوستم در موردش حرف میزد منم خودم زدم به اون را یعنی میدونم چیه اما در حقیقت نمیدونم راستش نتونستم بگم من نمی دونم چی هست حالا شما میدونید
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نارملا و samin

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
نه من اصلا نشنیده بودم تا این که چند روز پیش در سایت پارس آنا یک پست گذاشتن در همین مورد ...احتمالا دوستت همینجا خونده اما بهت نمیگه:cool:
اما من الان برات توضیح میدم که شما براش کاملا حرفش شد توضیح بدی

:Blush::Blush::Blush:

اولاپلکس

تاریخ:۱۳۹۵/۰۲/۱۳

اولاپلکس چیست ؟ امروزه رنگ و مش کاران برتر دنیا از اولاپلکس استفاده می کنند و حاضر نیستند هیچ برند دیگری را جایگزین آن نمایند. اولاپلکس محصول کشور آمریکا و اختراع دکتر اریک بریسلی (دکترای مواد) و دکتر کریگ هوگر (دکترای شیمی) می باشد که اولین اختراع ایشان در زمینه زیبایی است. اختراعی که انقلابی را در زمینه رنگ و بازسازی مو های آسیب دیده در حین کار با مواد به وجود آورده است. اولاپلکس فاقد سیلیکون ، سولفات ، آلدئید ، فتالات و DEA می باشد. در ساختار اولاپلکس روغن وجود ندارد. پس کاملا مشخص است که با سایر موادی که قبلا در بازار بوده یا مواد مشابه سایر برندها تفاوت چشمگیری دارد. اولاپلکس در واقع تمامی پیوندهای شکسته شده بر اثر براشینگ ، اتوی مو ، رنگ و دکلره را مجددا برقرار می کند. یکی از روش های تقلب که همیشه درصنعت رخ می دهد استفاده از تشابه اسمی برای محصولی است که قبلا در بازار وجود داشته و به دلیل پر طرفدار بودن محصول اصلی رخ می دهد. پس از ثبت اختراع اولاپلکس و موفقیت چشمگیر این محصول ، کمپانی های دیگری شروع به تولید محصولاتی تقلبی با نام مشابه اولاپلکس کردند که مسلما با اولاپلکس اصلی متفاوت بوده و نتیجه مطلوب را همراه ندارند. اولاپلکس این امکان را به افرادی که دارای موهای فوق العاده آسیب دیده هستند می دهد که با خیال آسوده موهای خود به هرنگی در آورند ، بدون نگرانی از آسیب مجدد مو و نیز اولاپلکس آسیب های قبلی را از بین خواهد برد. با آخرین تکنولوژی روز دنیا موهای خود را با اطمینان خاطر رنگ و مش نمایید. شایان ذکر است سالن عروس و زیبایی پارس آنا مفتخر است که برای موهای شما از اولاپلکس اصل استفاده نماید.

:love:پارس آنا حالا از این مواد استفاده میکنه برای مشتریهاش خیلی عالیه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: الما، نارملا و samin

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
نه من اصلا نشنیده بودم تا این که چند روز پیش در سایت پارس آنا یک پست گذاشتن در همین مورد ...احتمالا دوستت همینجا خونده اما بهت نمیگه:cool:

اولاپلکس

اولاپلکس چیست ؟ امروزه رنگ و مش کاران برتر دنیا از اولاپلکس استفاده می کنند و حاضر نیستند هیچ برند دیگری را جایگزین آن نمایند. اولاپلکس محصول کشور آمریکا و اختراع دکتر اریک بریسلی (دکترای مواد) و دکتر کریگ هوگر (دکترای شیمی) می باشد که اولین اختراع ایشان در زمینه زیبایی است. اختراعی که انقلابی را در زمینه رنگ و بازسازی مو های آسیب دیده در حین کار با مواد به وجود آورده است. اولاپلکس فاقد سیلیکون ، سولفات ، آلدئید ، فتالات و DEA می باشد. در ساختار اولاپلکس روغن وجود ندارد. پس کاملا مشخص است که با سایر موادی که قبلا در بازار بوده یا مواد مشابه سایر برندها تفاوت چشمگیری دارد. اولاپلکس در واقع تمامی پیوندهای شکسته شده بر اثر براشینگ ، اتوی مو ، رنگ و دکلره را مجددا برقرار می کند. یکی از روش های تقلب که همیشه درصنعت رخ می دهد استفاده از تشابه اسمی برای محصولی است که قبلا در بازار وجود داشته و به دلیل پر طرفدار بودن محصول اصلی رخ می دهد. پس از ثبت اختراع اولاپلکس و موفقیت چشمگیر این محصول ، کمپانی های دیگری شروع به تولید محصولاتی تقلبی با نام مشابه اولاپلکس کردند که مسلما با اولاپلکس اصلی متفاوت بوده و نتیجه مطلوب را همراه ندارند. اولاپلکس این امکان را به افرادی که دارای موهای فوق العاده آسیب دیده هستند می دهد که با خیال آسوده موهای خود به هرنگی در آورند ، بدون نگرانی از آسیب مجدد مو و نیز اولاپلکس آسیب های قبلی را از بین خواهد برد. با آخرین تکنولوژی روز دنیا موهای خود را با اطمینان خاطر رنگ و مش نمایید. شایان ذکر است سالن عروس و زیبایی پارس آنا مفتخر است که برای موهای شما از اولاپلکس اصل استفاده نماید.

چقدر جالب من تازه متوجه شدم ممنونم از مطلبی که گذاشتید واقعا ممنون م

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: الما

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام
چه جالب منم تازه خوندم منم نشنیده بودم باید جدید باشه اما چیز خوبیه چقدرم جالب که یه سایت اراریشگاهی انقدر راهنمایی میکنه :Smile::

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0

اولاپلکس

ممنونم واقعا توضیح کاملی بود و چقدر عالی که پارس آنا از این مواد استفاده میکنه پس این سری رفتم برای رنگ ازشون میپرسم شاید تفاوت قیمتم داشته باشه؟

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
چقدر توضیح کاملی .....
چه جالب منم نمیدونسنم الان پارس آنا از این محصول استفاده می کند حالا از نظر قیمتی تفاوت داره :love:

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
نارمیلا جان من روز عروسی رفته بودم پارس آنا روز عروسی من یکی از بهترین خاطراتم همین آرایشگاهم بود. از ساعت 8 سالن بودم یکم نگران بودم که چه شکلی میشم خوب این موضوع طبیعی دیگه ولی خوب به کار پارس آنا مطمئن بودم. وقتی کارش تموم شد و تو آیینه خودمو دیدم دلم میخواست داد بزنم از خوشحالی.
باورم نمیشد که این منم. انقد عوض شده بودم ولی در عین حال که هیچ آرایش غلیظی تو صورتم دیده نمیشد. واقعا ازش ممنونم. وقتی هم از اتاق اومدم بیرن توی سالن بودم همه زوم کرده بودن رو من و میگفتن چه خوشگل شده.خانم پارسا که میکاپ روز عروسی من انجام داده بود تو پارس آنا واقعا کارش بی نظیره :love:

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام فرزانه جون چقدر خوشحالم که این حسو داشتیچقدر عالیه ادم از خودش راضی باشه حالا تو انجام یه کاری...یا تو مهمونی...یا کارش....یا ارایشگاش ایشالله همیشه از همه چی راضی باشی

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
ارایش میکاپ هر کس خوب انجام نمیده من یک بار با تعریف یک نفر رفتم ارایشگاه برام میکاپ انجام داد و به کرمش حساسیت داشتم و بعدش فقط دکتر رفتم برای پوست صورتم..
انتخاب آرایشگاه که از مواد خوب استفاده که خیلی مهم هست:e31c:البته کارشم خوب باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzaneh

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
وای چقدر بد آرایشگاه بروی بعدشم حساسیت پول دارو دکتر
:crry:

خدا رو شکر این مشکل برای من به وجود نیومده من همیشه برای میکاپ صورت و شینیون کارهای مهم و مراسم مهم میرم آرایشگاه پارس آنا خیابان سعادت آباد همیشه انقدر شلوغ که میدون از مواد درجه یک استفاده میکنه..و مهمتر از همه خیلی سریع با دقت تمیز کار میکنند

فریال

New member
2016-02-07
23
4
0
بعضی از ارایشگاهها از لوازم تاریخ گذشته استفاده میکنن
البته ارایشگاه های خوب که انقدر مشتری دارن که لوازم هاشون زود به زود تموم میشه
باید خیلی مراقب بود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzaneh

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
وقتی بری آرایشگاه خوب خیلی حداقل خیالت راحت تر هست :42:
مخصوصا برای مراسم دیگه اعصابش بهم نمیریزه
من برای عروسی خواهرم رفتم آرایشگاه پارس آنا با خیال راحت انقدر خوب شدم مخصوصا شینیون وای خیلی به آرایشم جلوه داد کلی تو مراسم خوشگل بودم من همراه خواهرم رفتم آرایشگاه پارس آنا خواهرم عروسش بود اونم که کلی خوشگل شده بود

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
وقتی بری آرایشگاه خوب خیلی حداقل خیالت راحت تر هست :42:
مخصوصا برای مراسم دیگه اعصابش بهم نمیریزه
من برای عروسی خواهرم رفتم آرایشگاه پارس آنا با خیال راحت انقدر خوب شدم مخصوصا شینیون وای خیلی به آرایشم جلوه داد کلی تو مراسم خوشگل بودم من همراه خواهرم رفتم آرایشگاه پارس آنا خواهرم عروسش بود اونم که کلی خوشگل شده بود

مبارک باشه عزیزم
راستی کار میکاپ و شینیونتون رو کی انجام داد ؟

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
فرزانه قیمت آرایشگاه پارس آنا چطور بود؟؟؟
تو آرایشگاه پارس آنا ، کار میکاپ و شینیون کی خوبه؟ من آرایش لایت، شیک و شینیون حرفه ای می خوام.

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر