میکاپ

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام دوستان
اگر کسی آرایشگاهی رفته که کار میکاپشو قبول داره به من بگه همینطور برای هاشور ابرو ممنون میشم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: الما

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
من هم هاشور ابرو انجام دادم اما اصلا راضی نیستم
میشه راهنمایی کنید
کسی پاک کرده هاشور ابرو؟؟؟؟؟

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام
ثمین جون من تهران هستم..من مهاماندار هواپیما هستم کارم زیاد با میکاپ و صورت و ناخنه یه جا میخوام که مشتری ثابت بشم منو بشناسه تا هر بار میرم هی نخوام توضیح بدم برخوردشون خوب باشه قیمتاشم نجومی نباشه
مرسی

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
سلام
ثمین جون من تهران هستم..من مهاماندار هواپیما هستم کارم زیاد با میکاپ و صورت و ناخنه یه جا میخوام که مشتری ثابت بشم منو بشناسه تا هر بار میرم هی نخوام توضیح بدم برخوردشون خوب باشه قیمتاشم نجومی نباشه
مرسی

عزیزم آرایشگاه زیاد هست اما باید ببینی کذوم با سلیقه شما میخونه البته کار خوب کیفیت خوب سلیقه آرایشگاه داشته باشه حتما مشتری جای دیگه نمیره..من خودم چند سالی هست برای کارهای اصلیم میرم پیش ارایشگاه خودم اگر دوست داشته باشی بهت معرفی میکنم

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام عزیز
خوشحال میشم پیشنهادتو بشنوم فوقش اینه که یه بار میرم یا مشتری میشم یا دیگه نمیرم
در هر حال ممنون میشم راهنماییم کنی

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
نارمیلا جان من خودم شخصا آرایشگاه پارس آنا میرم و خیلی کارهشون میپسندم من مشتری همیشگی هستم البته راه من به پارس آنا دور هست چون خیابان سعادت آباد آرایشگاه .........اما کار خوب ارزش این راه دوری دارد منم پیشنهاد میکنم کارهاشون ببینی و به قول خودت امتحانی بری اما میدونم مشتریش میشی البته اینم بگم میتونی پیج اینستاگرام ببینی و یا سایت سالن باهاش بیشتر آشنا بشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نارملا

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
سلام
نارملا جان من هم پارس انا میرم اما تا حالا فقط واسه ناخن و اصلاح و اپیلاسیون رفتم بقیه کاراشو دقت نکردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نارملا

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
سلام
نارملا جان من هم پارس انا میرم اما تا حالا فقط واسه ناخن و اصلاح و اپیلاسیون رفتم بقیه کاراشو دقت نکردم

:Smile:::Smile::شما برای کاشتن ناخن رفتید یا ترمیم یا طراحی .....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راضی هستید؟

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
سلام
کی کار ناخن تو پارس آنا انجام داده؟؟؟؟پیش کی رفته؟؟

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
روز 3 اردیبهشت کی میره شو عروس پارس آنا ..........................؟
دستا بالا............................:Blush::e011::e011::e011::e011::e011::e011::e011::e011:

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام
شوی عروس؟؟؟برای عمومه؟؟؟؟هزینه داره؟؟؟فقط مشتریاش میرن؟؟؟
من امروز افم کار خونه دارم نمیتونم برم اما اگه لطف کنید برای شوی عروس زودتر کمکم کنید خوب میشه بلکه بتونم افم رو با اونروز هماهنگ کنم؟؟!!:Smile::

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
سلام
نارملای عزیز من خودم مشتری پارس انا هستم البته خیلی کاراشونو امتحان نکردم باید شوی عروس رو میرفتم اما نشد هیچ مشخصاتی و تعریفی ازش ندارم فقط انگار 4 تا عروس رو درست کردن به مردم گفتن بیان تماشا فکر کن چه استرسی عروسا گرفتن من منتظرم یکی بیاد اگه رفته مفصل تعریف کنه:question:

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
حالا تو فکرشم بکن تو اون شلوغی یکی به عروس بگه وای چه بد شده:shout:[
اون عروس تمام شب عروسیش میریزه بهم:Woot:
من بودم حاظر نمیشدم این کار رو باهام بکنن.........................
QUOTE=arshin;21813]سلام
نارملای عزیز من خودم مشتری پارس انا هستم البته خیلی کاراشونو امتحان نکردم باید شوی عروس رو میرفتم اما نشد هیچ مشخصاتی و تعریفی ازش ندارم فقط انگار 4 تا عروس رو درست کردن به مردم گفتن بیان تماشا فکر کن چه استرسی عروسا گرفتن من منتظرم یکی بیاد اگه رفته مفصل تعریف کنه:question:[/QUOTE]

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
من رفتم شو عروس پارس آنا :love:واقعا عالی ..
من که فکر نمیکردم انقدر شلوغ بشه چقدر بازدید داشت شو عروس پارس آنا ..چهار تا عروس خوشگل که هر کدوم قشنگی خودشون داشتن
دو تا عروس ها رنگ مو روشن و دو نفر هم تیره ..اما ارایش عروس ملایم بود که امروزه خیلی مد هست .شینیون واقعا شیک بود مخصوصا عروس دومی و سومی شو پارس آنا
به نظر من شیک بودن واقعا عروس ها
عروس دومی شینیون مهسا کار کرده بود و سومی شکیلا انجام داده بود من کارهای شکیلا خیلی دیدم به نظر من هر کار شینیونش زیبا و متفاوت و واقعا هنرمند ومیکاپ خانم پارسا که معروفه که برای عروس دومی انجام داده بودن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: samin

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام
الما جون چه تجربه ی جالبی داشتی من متاسفانه نشد که برم با اینکه از طریق شما دوستان از قبل در جریان قرار گرفتم :spook:
اما این طور که شما ازش تعریف میکتنید من امروز بهشون زنگ میزنم وقت میگیرم البته امیدوارم جمعه ها کار کنند چون فردا وقت دارم برم پیششون
در هر حال ممنونم امیدوارم راهنماییتون خیلی خوب و مفید باشه

• Like

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام
من بهشون زنگ زدم اما انلاین وقت گرفتم تا از تخفیف 20% شون استفاده کنم میخوام برم واسه ناخنام ببینم چقدر هنرمندن:miao:

• Like

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
مبارک مبارک کار ناخنش ببین تو اینستاگرامش به نظر من که خیلی قشتگ من یک کار از مانی آ دیدم کلی لذت بردم خیلی خوشگل بود البته کار مهدیه فرزانه خیلی خوشگل هست:love:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
دوستان کسی از ارایشگاه نپرسیده که برای اینکه سر موها ، موخوره نشن باید چیکار کرد ؟:question:
اینجا نمیشه عکس میکاپ گذاشت؟

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام
این کار ناخن من تو پارس انا بود
ببخشید دیر یادم افتاد عکس بگیرم
بعد استخر و کار خونه شد
مثل روز اولش نیست
اما فقط میخواستم ببینید کارشون چطوره
من خوشم اومد شما چی؟؟
20150901_010136.jpg

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر