شینیون و میکاپ

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
وای چه بد وضعی بوده..........اما معمولا عروسا با باز شدن مو و تور سرشون مواجه میشن من خودم بارها شاهد این چیزا بودم یه عروسی رفتم که عروسش قبل شام موهاش ول شد کلا هم یه وری رو سرش آویزون شده بود بیچاره کلی هم ناراحت و معذب بود آرایشگاه خوبی هم رفته بود و کلی هزینه کرده بود :prettiness:
آره طفلک:sweat:
آخه تورشم بلند بود، همش زیر پای ملت گیر میکرد کشیده میشد، آخر تورشو یکمی با قیچی کوتاه کردیم:slobber:
واسه همین میگم نه به اون شوریه شور که انقدر سر درد شی، نه به اون بی نمکی که بخواد وا بره

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
عروس دوست داره تا اخر مجلس خوشگل باشه و تکون نخورده باشه آرایشش
اگر آرایشش تکون بخوره انگار جز ارواح شده مخصوصا رژ لبش

hastiii

همراه خوب
2016-11-22
20
1
0
وای چه بد وضعی بوده..........اما معمولا عروسا با باز شدن مو و تور سرشون مواجه میشن من خودم بارها شاهد این چیزا بودم یه عروسی رفتم که عروسش قبل شام موهاش ول شد کلا هم یه وری رو سرش آویزون شده بود بیچاره کلی هم ناراحت و معذب بود آرایشگاه خوبی هم رفته بود و کلی هزینه کرده بود :prettiness:

وای!
بیچاره چقدر حرص خورده.. باز محکم باشه دردت بپیره خیلی بهتره تا وا بره و از ریخت و قیافه بیفتی:sweat:

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
وای من انقدر به عروسیم حساسیت دارم که اگه بد بشم خودم رو نمیبخشم اون آرایشگاه رو هم هر جا بشه بدشو میگم :fire:
راستش الان هم از ترسم هر مرسمی میشه تندی میرم آرایشگاه تا کارشو بشناسم
خدا نکنه تنها شب مهم زندگیم خراب بشه:Cries:

shahrzad

همراه خوب
2016-01-30
25
1
0
وای من انقدر به عروسیم حساسیت دارم که اگه بد بشم خودم رو نمیبخشم اون آرایشگاه رو هم هر جا بشه بدشو میگم :fire:
راستش الان هم از ترسم هر مرسمی میشه تندی میرم آرایشگاه تا کارشو بشناسم
خدا نکنه تنها شب مهم زندگیم خراب بشه:Cries:

عوض اینکه اینقدر حساس باشی تحقیق کن ببین کجا خوبه
باور کن آدم از هرچی بترسه و بدش بیاد سرش میاد:crry:

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
من شب عروسیم انقدر خوشگل شده بودمممممممممممممممممممممممممممممممم
وای خدا رو شکر استرس اون موقع ندارم دیگه انتخاب برای کارهای عروسی سخت خیلی
جهیزیه خریدنم واقعا سخته اما در حد انتخاب آرایشگاه نیست ریسکش بالا اما مجبوری ریسک کنی

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
فرزانه کجا رفتی که انقدر خوشگل شده بودی شب عروسی خیلی مهم خوشگل بشی و همیشه خاطره برات میمونه

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
عوض اینکه اینقدر حساس باشی تحقیق کن ببین کجا خوبه
باور کن آدم از هرچی بترسه و بدش بیاد سرش میاد:crry:

راست میگه به خداحساسیت زیادی کارخراب کنه..............
ببین دوستمون کجا رفته انقدر راضیه از دو سه نفر دیگه هم بپرس اون آرایشگاه رو برو امتحان کن تا موقع عروسیت بی مشکل باشی

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
:love:
دوستان کمک کنید من عروس نشدم اما دنبال آرایشگاه واسه عروسیمم یاری کنید من عروس خوشگلی بشم از حالا میخوام همه ی آرایشگاه ها رو تست کنم

reymel

همراه خوب
2016-11-22
22
1
0
نارملا جان من هفته ی دیگه عقدمه
تو هونه هم هست، کلی دنبای جایی گشتم که خیلی لایت و ملیح آرایش کنه، خیلی تحقیق کردم
آخرش رفتم پارس آنا با خانم پارسا وقت گرفتم
به نظر من خیلی خوب اومد هم کیفیتش و هم قیمتش

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
نارملا جان من هفته ی دیگه عقدمه
تو هونه هم هست، کلی دنبای جایی گشتم که خیلی لایت و ملیح آرایش کنه، خیلی تحقیق کردم
آخرش رفتم پارس آنا با خانم پارسا وقت گرفتم
به نظر من خیلی خوب اومد هم کیفیتش و هم قیمتش

راضی بودی ؟
شینیون کی برات انجام داد

reymel

همراه خوب
2016-11-22
22
1
0
راضی بودی ؟
شینیون کی برات انجام داد

مهمونیمون هفته ی دیگست، هنوز برگذار نشده
من تو یکی از بازدیدای عروسشون شرکت کردم، کاراشونو دیدم، خیلی دوست داشتم کاراشونو
بهشونم خیلی تاکید کردم که آرایش ملیح میخوام، ان شا الله که همونی که میخوام میشه
بعد اینکه میکاپم رو با خانم پارسا برداشتم و شینینون رو با مژده جون

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
من نمونه کارهای مهسا دیدم راستش فکر کنم جدید تر و به روزتر باشه اما تعریف کار مژده و با سلیقه بودنشم شنیدم
انشاالله خوشگل بشی
اون روز چون من خودم کلا وقتی میرم آرایشگاه استرس خوب شدن من میگیره:slobber:
همش میگم خوب نمیشم

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
ممنون خیلی عالی بود اطلاعاتی که بهم دادین
من بیشتر کارامو میرم ارایشگاه نزدیک خونمون ولی برای ناخن میترسم برم اونجا اخه ناخن کارشون هروقت من میرم سرش خلوته میترسم کارش خوب نباشه که اینطوریه کسی رو سراغ دارین کارش خوب باشه ؟؟

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
من کاشت نداشتم اما طراحی ناخن زیاد رفتم
پیش پارس آنا هم نرفتم
دوست دارم واسه عید اونجا رو امتحان کنم اما نمیدونم چه جوری باید وقت بگیرم:sweat:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
ارشین جون مثل همه ارایشگاهاست میشه زنگ بزنی وقت بگیری ولی میشه از سایتشون هم وقت رزرو کنی که ۱۰ درصد بهت تخفیف میده
توی سایتشون هم میتونی نمونه کارای پرسنلشون رو ببینی

reymel

همراه خوب
2016-11-22
22
1
0
وای آره.. خیلی دعام کنید
آخه خواهر شوهرم اصرار داشت که یه آرایشگاه دیگه بریم که خودش میگه، اما من اصصصصصلا کار اونجا رو دوست نداشتم، کاراش خیلی بد بود خداییش
خلاصه ایشالا خوب بشم که نتونن ایرادی بگیرن:sweat:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
نگران نباش عزیزم قطعا خوشگل میشی ????????????
از خودشون هم راهنمایی بگیر ????????????

reymel

همراه خوب
2016-11-22
22
1
0
نگران نباش عزیزم قطعا خوشگل میشی ������������
از خودشون هم راهنمایی بگیر ������������

آره ایشالا
آخه از یه جهتم میترسم خیلی بسپرم به خودشون یهو چشم باز کنم بخوره تو ذوقم، البته به کاراشون خیلی اطمینان دارما، اما استرسه دیگه:burn:
اما مطمئنم خوب میشم چون تو کاراشون، کار بد ندیدم که خیلی بدم بیاد.. مطمئنم اگه عالی نشم، خوب میشم:love:

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
من هم سه بار پارس آنا رفتم دو بار برای دیزاین ناخن و یه بار شینیون
ناخنهامو با شیدا و فرزانه کار کردم و شینیونم رو با مژده
همشونم عالی بودن
اما نمیدونم رو عروس چطورن

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر