شینیون و میکاپ

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
بابا این میخواد مدل شینیونو نشون بده مثلا شما به تاجش چه کار دارید؟؟؟؟؟؟:shout:
اما از حق نگذریم تاج قشنگیه.................
بیچاره شینیون کارش که اونقدر زحمت کشیده و عکس گذاشته از کارش:shout:

وای چقدر قشنگه خیلی ناز و خاصه
ددددددددد ..............این مال پارس آناست.....................
تو بازدید عروسشون من تاج دیدم اما اینو ندیدم
من چیزای خوشگل رو خیلی دوست دارم
:miao:

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
بچه ها یه ارایشگاه میخوام برای هایلات .. الان تصمیم دارم یه هایلایت بکنم موهای هم خیلی بلند تا کمرم هست یه جای خوب میخوام رنگ موهای خودم روشن هست به نظرتون چه هایلایتی بکنم که خوشگل بشه

farima

همراه خوب
2016-11-22
20
0
0
بابا این میخواد مدل شینیونو نشون بده مثلا شما به تاجش چه کار دارید؟؟؟؟؟؟:shout:
اما از حق نگذریم تاج قشنگیه.................
بیچاره شینیون کارش که اونقدر زحمت کشیده و عکس گذاشته از کارش:shout:

وای چقدر قشنگه خیلی ناز و خاصه
ددددددددد ..............این مال پارس آناست.....................
تو بازدید عروسشون من تاج دیدم اما اینو ندیدم
من چیزای خوشگل رو خیلی دوست دارم
:miao:
من خیلی تعریف کاراشون رو شنیدم، عکساشون هم که الآن دیدم واقعا دوست داشتم. به نظرم کارشون خیلی تمیز و شیکه

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
چه رنگی دوست داری موهات هایلایت کنی ؟؟
به نظرم با این مواد جدید ها به نام اولاپلکس موهات دلکره خیلی بهتره من خواهرم انجام داده با این مواد موهاش اسیب ندیده کلی راضی هست

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
کجا با اولاپلکس لایت کردین؟؟؟؟
راضی بودین؟؟؟
حدود قیمتش چقدر شد؟؟؟

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
اولاپلکس یه نوع مواد برای رنگه که ظاهرا کار ویتامینه و تقویت مو رو هم میکنه من تا حالا اینکارو نکردم میخوام بدونم کجا این کارو میکنه یه بار امتحانش کنم اما میگن یه مقدار از مواد معمولی کارش گرونتره چقدر نمیدونم؟؟؟

farima

همراه خوب
2016-11-22
20
0
0
اولاپلکس یه نوع مواد برای رنگه که ظاهرا کار ویتامینه و تقویت مو رو هم میکنه من تا حالا اینکارو نکردم میخوام بدونم کجا این کارو میکنه یه بار امتحانش کنم اما میگن یه مقدار از مواد معمولی کارش گرونتره چقدر نمیدونم؟؟؟

خب اینجوری که میگی بایدم گرون تر باشه
مثل این میمونه که هم موهاتو رنگ کنی هم ویتامینش کنی دیگه... اما با این که میگی 2 تا یکی میشه
من بار اولم بود میشنیدم، تا حالا ندیدم یا شاید دقت نکردم

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
کسی میدونه تفاوت اولاپلکس با امنیپلکس چیه اخه میگن اون بهتر اما آرایشگاه اولاپکس استفاده میکنند ؟

shahrzad

همراه خوب
2016-01-30
25
1
0
سلام
اولاپلکس اصل هست و باعث سوختن مو نمیشه، ضررش هم واسه مو کم تر هست
اما امنیپلکس نقلبی هست
حدود قیمت اولاپلکس 165 تومنه

hastiii

همراه خوب
2016-11-22
20
1
0
من تو تبلیغای آرایشگاه پارس آنا دیدم که ازین مواد استفاده میکنن
خیلیم کاراشون قشنگ بود.. اتفاقا همین امروز از کارای شکوفه و رها نمونه گذاشته بودن
خیلی قشنگ بود، من دوست داشتم

farima

همراه خوب
2016-11-22
20
0
0
انقد تعریف کردی منم رفتم تو اینستا پیجاشون رو پیدا کردم.2 تا پیج داشتن
چقدر نمونه کاراشون خوب بود خیلی لذت بردم فکر کنم یه بار باید امتحان کنم

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
من کارهای آرایشگاه پارس آنا دیدم ولی به نظرم با عکس دیدن نمیشه تصمیم گرفت برای همین صبر کردم 4 و 5 برم برای بازدید عروس آرایشگاه پارس آنا که عروس هاش ببینم
شنیده بودم 26/27/28 بازدید داشته اما من نتونستم برم حلا 4 و 5 دی میرم بازدید عروس که کرهاش از نزدیک ببینم تعریف کارهای شینیون مژده شنیدم البته خودم پیشش برای بافت مو فقط رفتم
و نمیدونم شینیون موهاش چطوری هست و حالا چون نامزدیم نطدیک باید کلی آرایشگاه سر بزنم که مطمئن انتخاب کنم یک بار که برای بافت مو رفته بودم یک دختر خانمی دیدم موهاش لایت کرده بود انقدر خوشگل شده بود که هنوز توی ذهن من هست ای کاش به خوشگلی اون بشم

shookoofe

همراه خوب
2016-02-01
16
6
0
ایشالا که مبارک باشه نامزدیت عزیزم و خوشبخت باشی
آره این بازدیدا خیلی خوبن، اینکه از نزدیک کاراشونو میبینی و میتونی با خیال راحت انتخاب کنی
دوست من واسه عروسیش هر جا میشنید بازدید گذاشتن میرفت

farzaneh

New member
2016-04-06
73
37
0
تهران
من چند تا کار آرایشگاه مختلف دیدم راستش با تبلیغات و عکس که میزاشتن انتظاراتم خیلی بالا بود اما چند روز پیش یک عروس دیدم که کلی تو ذوقم خورد فردا عروسی دختر خالمه و با هم رفتیم قبلا برای یازدید عروس آرایشگاه اما از بینشون پارس آنا اتخاب کرده حالا فردا معلوم میشه چطور شده
کارش خوبه یا نه میگاپشم با خانم پارسا برداشته
خودش که کلی استرس داشت براش دعا میکنم خوب بشه
چون یک شبه واقعا

hastiii

همراه خوب
2016-11-22
20
1
0
من کارای عروسشون رو دیدم، واقعا قشنگه
به نظرم که راضی خواهد بود، چون کارشون قشنگه و یکی از عروساشو میگفت من از صبح تا شب که واسه باغ و آتلیه و اینا رفته بودم، آرایش صورتم اصلا خراب نشده بود
خوشبخت باشن ایشالا

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
من تو پارس آنا میکاپ نداشتم اما شینیون داشتم پیش مژده رفتم وای عالی بود با این موها کشتی هم میگرفتی باز نمیشد من خیلی راضی بودم اما نه اونجا عروس دیدم نه میکاپ ایشالله خوب میشن حتما بیا برامون بگو چطور شده بود...

shahrzad

همراه خوب
2016-01-30
25
1
0
من تو پارس آنا میکاپ نداشتم اما شینیون داشتم پیش مژده رفتم وای عالی بود با این موها کشتی هم میگرفتی باز نمیشد من خیلی راضی بودم اما نه اونجا عروس دیدم نه میکاپ ایشالله خوب میشن حتما بیا برامون بگو چطور شده بود...

دیگه اینقدرم محکم نهههه، آدم کف سرش درد میگیره
خاله من واسه عروسیش یادم نیس کجا رفته بود، ولی تعریف میکرد بسکه شینیونش محکم بود و تورش کشیده شده بود، شب تا صبح فقط گریه میکرد

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
:surprise:
به جای که به عروسیش فکر کنه به طور و سرش فکر میکرده
بهش بگیم از خاطرات عروسی تعریف کن میگه سررررررررررررررررررررررررررررررم:shout:

shahrzad

همراه خوب
2016-01-30
25
1
0
:surprise:
به جای که به عروسیش فکر کنه به طور و سرش فکر میکرده
بهش بگیم از خاطرات عروسی تعریف کن میگه سررررررررررررررررررررررررررررررم:shout:

آره طفلک:sweat:
آخه تورشم بلند بود، همش زیر پای ملت گیر میکرد کشیده میشد، آخر تورشو یکمی با قیچی کوتاه کردیم:slobber:
واسه همین میگم نه به اون شوریه شور که انقدر سر درد شی، نه به اون بی نمکی که بخواد وا بره

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر