شینیون و میکاپ

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
[h=2] [/h]
در زبان فرانسه به معنی پشت گردن است و به مدل موهایی گفته می شود که به صورت گرد و یا گره ای در پشت گردن به وسیله ی سنجاق سر,مویی , تافت مو , ژل مو , چسب مو و ... فیکس می شود.اما امروزه به هر نوع آرایش مو شینیون گفته می شود. انواع مختلفی دارد : : به نوعی شینیون گفته می شود که به صورت ساده موها را می آراییند و به وسیله ی سنجاق سرهایی که مشخص نباشد مو فیکس می شود.در اینجا تمام زیبایی و توجه به موهای شماست. : به نوعی شینیون گفته می شود که در آن موها به وسیله پوش دادن , موی اضافه و یا اکستنشن به مو حجم داده می شود. کلاسیک : مانند شینیون مدرن از موی اضافه و اکستنشن بهره برده می شود.با این تفاوت که برای زیبا تر شدن شینیون و موها از تزئیناتی همچون سنجاق های نگین دار , گل های پارچه ای , گل طبیعی و ... استفاده می شود . شینیون ترکیبی بافت و شینیون : در این نوع شینیون هم زمان با جمع کردن و آرایش موها در بعضی از قسمت ها همچون تل , پشت سر , ... چند رشته بافت روی موها کار می شود تا جلوه ی زیباتری به موها داده شود.همچنین اگر به بافت علاقه ی بیشتری دارید تا شینیون به قسمت خدمات بافت مراجعه کنید و با مطالعه ی این قسمت درباره انواع بافت اطلاعات کسب کنید. ( ) شینیون حجاب : دیزاین شال و روسری و بستن و گره زدن آن به صورت زیبا برای کسانی نمی خواهند موهای خود را شینیون کنند.

[h=2] :[/h] با در نظر گرفتن چهره ی آنها و همچنین سلیقه ی شخصی عروس انجام خواهد شد.
برای عروس هایی با صورت کشیده و لاغر شینیون های رو به پایین و فرق وسط کمک به پرشدن چهره و گرد شدن صورتشان خواهد کرد.
برای عروس هایی با صورت گرد , شینیون های جمع و بالا صورتی کشیده و لاغر به آنها می دهد.
درصورتی که اختلاف قدی شما با همسرتان کم است حتما از کفش پاشنه کوتاه استفاده کنید و همینطور تاجی ظریف و کوتاه انتخاب نمایید. در غیر اینصورت قدرت انتخاب بیشتری خواهید داشت.
برای انتخاب تور عروس مراقب باشید تورهای زیبایی که حاشیه های کار شده اما سنگین دارند را انتخاب نکنید ,یادتان باشد که این موهای شما هستند که باید وزن تور را تحمل کنند. پس ممکن است سنگینیه تور باعث خراب شدن
شما شود.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: الما و fatila

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
واقعا چقدر جزئیات داشت حالا این اطلاعات رو از کجا پیدا کردی ؟:question:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: samin

samin

Moderator
2016-04-06
77
41
0
تهران
:love::love:

منم خودم نمیدونستم تا روی سایت آرایشگاه پارس آنا خوندم و براتون فرستادم..
کلی مطلب داره در این مورد

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
سلام
این مطالب مال سایت پارس آنا بود؟؟؟یعنی اونجا مطالب خوندنی هم هست؟؟؟:startle:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: samin

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
ای بابا هر جا میری هی اسم پارس آنا میاد آرایشگاه دیگه ای نیست ؟؟؟؟یعنی همه بیکار شدن فقط پارس آنا مونده؟؟؟؟به جای مطلب گذاشتن از سایتش لااقل بگید یه آرایشگاه سایت به چه دردش میخوره؟؟؟

nazli

همراه خوب
2016-04-05
53
20
0
ای بابا هر جا میری هی اسم پارس آنا میاد آرایشگاه دیگه ای نیست ؟؟؟؟یعنی همه بیکار شدن فقط پارس آنا مونده؟؟؟؟به جای مطلب گذاشتن از سایتش لااقل بگید یه آرایشگاه سایت به چه دردش میخوره؟؟؟

برای رزرو آنلاینش خوبه بگم 25%تخفیف رزرو آنلاین گذاشته حالا به نظرت برای ما مشتری ها سایتش به چه دردی میخوره؟؟؟؟؟

الما

همراه خوب
2016-04-18
72
35
0
خانمای کسی از اولاپلکس برای مش و دکلره استفاده کرده؟؟؟ بعد موها ریزش پیدا نمیکنه. آرایشگاه میشناسید از این ماده برای دکلره استفاده کنه؟؟؟

hadis.n88

همراه نمونه
2016-04-06
62
16
0
تهران
بچه ها یه آرایشگاه خوب برای هایلایت مو بهم معرفی می کنید ؟ کارش خوب باشه

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
من دوبار موهام رو هایلایت کردم بار اول ی جایی رفتم نزدیک خونه خالم اینا خیلی ازش تعریف میکردن ولی من اصلا از کارشون خوشم نیومد موهام خیلی بد شده بود
ولی بار دوم رفتم پارس آنا البته دست و پا لرزون رفتم چون اصلا کارشون رو ندیده بودم عکس برده بودم که اگه متوجه نشد من چه مدلی میخوام بهش نشون بدم ولی براش که توضیح دادم گفت عکسش رو دارم عکس رو که بهم نشون داد فهمیدم که متوجه شده چجوری میخوام یکم دلم اروم گرفت اخرش هم که خیلی خوب شده بود :slobber:

نارملا

همراه نمونه
2016-04-05
56
18
0
جدی میگی ؟
مگه 10 درصد نبود؟
جدیدا کردن 25 درصد ؟؟؟

25%تخفیف؟؟؟؟به چه مناسبت؟؟؟؟واسه چه کارایی؟؟؟؟؟
من همیشه با رزرو انلاین از تخفیف 10%استفاده کردم تا خبر دارم هم همون 10% هستش شما مطمئنی شده 25%؟؟؟؟

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
من همیشه با رزرو انلاین از تخفیف 10%استفاده کردم تا خبر دارم هم همون 10% هستش شما مطمئنی شده 25%؟؟؟؟

انگار نارملا همون تخفیف 10 درصدی رو کردن 25 در صد :Cool:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
25% تخفیف ؟؟؟؟مثلا ببخشید برای رنگ یا طراحی ناخن؟؟؟برای کدوم کاراشون انقدر تخفیف گذاشتن؟؟؟

برای همه خدماتشون انگار گذاشتن رنگ مو ، کاشت ناخن ، عروس و همه چیز دیگه میخوای بازم زنگ بزن از خودشون بپرس :slobber:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
وای ممنونم فریده جون چه خبر عالی دادی یعنی با رزرو آنلاین 25% تخفیف شامل حالمون میشه؟؟واسه همه خدماتش؟؟این تخفیف دائمی شده؟؟
خواهش میکنم عزیزم اره خانومی برای همه خدماتش هست ولی فکر کنم برای ۱ ماه این تخفیف رو گذاشته نه دائمی

arshin

همراه خوب
2016-04-05
50
14
0
این اولین باره میشنوم که آرایشگاهی از طریق سایت رزرو میکنه و برای رزرو انلاینش تخفیف هم میزاره خیلی عجیبه برام:surprise:

فریده

همراه خوب
2016-01-25
78
30
0
اره منم تا به حال ندیدم که از طریق سایتشون وقت رزرو کنن پارس آنا تنها جایی که میشناسم

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر