خنده بازار یه حس خوب

Maryam

افتخاری
2013-06-19
253
275
0
شهر قاصدک ها
چند دقیقه پیش مامانم سراسیمه اومده تو اتاقم، میگه یه بسته گوشت از فریزر کم شده تو برنداشتی؟؟؟
اخه مادرمن من گربه ام؟ درنده ام؟ چی ام؟
نه اخه یه بسته گوشت یخ زده به چه درد من میخوره؟؟؟

لوازم شخصی چیست؟
وسایلی که متعلق به یک شخص می باشد
و تمام اعضای خانواده و فامیل وظیفه دارند از آن وسایل استفاده کنند
در غیره این صورت شخصی محسوب نمیشود

برنده جایزه نوبل ادبیات در زمان تقدیم جایزه خود به همسرش گفت:
این جایزه را به همسر عزیزم تقدیم میکنم که با نبودنش باعث شد من بتوانم این کتاب را تمام کنم.

امروز نمیدونم جواب کدوم کار خوبم رو گرفتم! رفتم صدگرم نخودچی گرفتم داشتم میخوردم که یهو دیدم یه پسته توشه!! باور کنید اشک توی چشمام حلقه زده بود. خدایا شکرت/۰/

یه روش خوب واسه اینکه وقتی باباتون از پشت کامپیوتر بلند نمیشه ساعت کامپیوترو دو ساعت ببرین جلو!!!!امتحان شده ها جواب میده حتما

ترم پیش تو دانشگاه آزاد کلاس برداشته بودم، اینم اس ام اس یکی از دانشجوهای دخترم بعد از ۶ نمره ارفاق
استاد میگما از ما خوشتون نیومد که نمره ندادین آخه از بس به دلخواه نمره دادین به خودمون شک کردیم واقعا بعضیا خوش بحالشونه مرسی که برگه ها رو نگا نکردیم
دانشجو ما داریم…

بچه هاااااااااااااااا دلتوووووووووون بسوووووزه
مامان من ۱ کیلو پسته خریده…الان ما جز مایه دارا محسوب میشیم؟؟؟؟
ینی اشک شوق تو چشام جمع شده…
البته الان هیچ نشانی از نامبرده در منزل ما دیده نمیشه
!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاشکی جی ال ایکس گوشی درست می کرد که با جرثتقیل از جیب در بیاد
چه تبلیغاتی می شد…

یادش بخیر قدیما رو عیدی فک و فامیل حساب باز میکردیم؛ امسال خیلی بهمون لطف کنن ماچمون میکنن …
(دیگه خیلی بهشون زور بیاد یه چکم میزنن تو گوشمون که چرا اومدی خونمون تو این گرونی؟؟؟

داشتم برنامههاى مهم آینده م رو مرور میکردم،
از شما چه پنهون به جز مسواکى که تا دقایقى دیگه میزنم، باقیش دور از دسترسه:((

به خدا وقتی دیدم برا عید و سفر خانم صادقی ۲۰ امتیاز هدیه بهم دادن اصن اشک تو چشمام جمع شده بود نمیدونستم باید چیکار کنم دراین حد که پاشودم گودزیلای ۲ ساله خونمونو بوس کردم که جوابش کشیده ای تو گوشم بود ولی عیب نداره دیگه نمیتونم صحبت کنم اشک همینجوری تو چشمامه …
برم …برم آماده شم تو آتیش چهار شنبه سوری خودمو بسوزونم من تحمل این همه خوشحالی و ندارم…

زن عموم کلی سنشه ی ترانه سنگین رنگین براش گذاشتم
ن گذاش ن برداش برگشت گف:
ای چیه دیگه ساسی بذا حال کنم …
ب همین پسته ای که دیشب خوردیم غثم(غصم,قثم,قسم)

اگه دروغ بگم …
امروز خیلی تو فکر بودم (تو فکر یه سقف) سوار تاکسی شدم محکم درو بستم راننده تاکسی گفت:محکمتر!!!
منم که اصلاً تو این دنیا نبودم، درو باز کردم و با آخرین قدرت بستم …
راننده قاطی کرد دو دستی کوبید تو سرش گفت آقا چه خبرته؟؟؟
تازه فهمیدم چیکار کردم…
مسافرا همه قش(غش) کرده بودند از خنده

میکرو ثانیه چیست؟ مدت زمان بین سبز شدن چراغ و بوق زدن ماشین عقبی

کیا وقتی ابتدایی بودن رو زمین دنبال ی آشغال میگشتن که تا دم سطل برن و برگردن؟!!

هر کی این سوال من رو جواب بده خدا خیرش بده که از کاوش های دوزان کودکی بنده بوده ::: روی پوست پسته چی میریزن که از خود پستش خوشمزه تر می شه.

عاغابه جان خودم امروزکشف کردم یاضریب هوشی من بالای۲۰۰تاست یاسطح سوادتومملکت زیر۲۰تاست؛
امروزشبکه {دووووووق}یه مسابقه نشون میداد درحدچی…
دوتاخانوم داشتن به سوال جواب میدادن!!!
سوال:کدام یک ازگزینه های زیرپایتخت است?
۱٫اوکراین
۲٫شیلی
۳٫مادرید
۴٫سوئد
سی ثانیه بعد…همچنان درحال تامل
یک دقیقه بعد… بالبخندی ملایم گزینه۴میشه!!!!!
من(۰!۰)!!!!
مجری(۰!۰)!!!!
اخه خداچی میشد طراح کنکورم این میشد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra و Sina

Mahsa

همراه
2013-05-11
279
210
0
just-loveeee.blogfa.com
فرانسه

پسر:
بن ژور مادام!حقیقتش من از شما خوشم اومده و میخواهم اگر افتخار بدین
با هم آشنا شیم!
دختر:
با کمال میل موسیو!

ایتالیا

پسر:
خانوم من شمارو واقعا از صمیم قلب دوست دارم و بسیار مایلم که بیشتر
با شما آشنا شم!

دختر:
من هم از شما خوشم اومده وپیشنهادتون رو
با کمال میل میپذیرم

انگلیس

پسر:با عرض سلام خدمت شما خانوم محترم!
خانوم من چند وقت است که از شما خوشم اومدهو میخواهم اگه مایل باشید باهم آشنا شیم!
دختر:
چرا که نه ؟می تونیم در کنار هم با شیم!

و اما ایران:

پسر:
پیـــــــــــس ...پیس پیس......
پـــــــــــــــی ــــــــــــــــس....پیییییییییییییییییییییس....ســــــــــــوووووووو...ســـــــــووووووووووو...
ســـــــــــــــــــــس...ســــــــــــ ـــــــــــــــس...

پـــــــــــــــ ــــــــــــــخ.....چخـــــــــــــ ـــــــــــه....
هووووووووووی با تواما!بیا شماره ی منو بگیر بزنگ!
دختر:
خفه شو!کثافت عوضی!مگه خودت خوار مادر نداری!؟
راه افتادی دنبال ناموس مردم بـــی نا موس!
شمارتو میگیرم فقط واسه اینکه شرتو کم کنی!
ساعت 10 زنگ میزنم!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Maryam و Sina

Mahsa

همراه
2013-05-11
279
210
0
just-loveeee.blogfa.com

شونصدمین جشنواره ایرانسل در قلی آباد خرمن دشت. از 1 فروردین لغایت 29 اسفند هر سال ، با خرید هر سیم کارت ایرانسل هفتاد سیم کارت اعتباری جایزه بگیرید. همه روزه از ساعت 1 نصف شب تا 2 ظهر و از 2 ظهر تا 1 نصف شب. شما می توانید با پرداخت سالیانه مفت هزار ریال از کلیه خدمات ایرانسل برخوردار شوید.
- یک بار دیگر، هزارمین جشنواره ایرانسل به مناسبت روز کفتر برگزار می شود. از علاقه مندان به خرید سیم کارت و جمع کردن سیم کارت های خود در کلکسیون دعوت می شود، تا با خرید هر سیم کارت ایرانسل بی نهایت سیم کارت اعتباری ایرانسل در یافت کنند. نگران نباشید ما با استفاده از چند دستگاه کامیون و 10 تن سیم کارت های جایزه را در حیاط خانه تان خالی خواهیم کرد.
- ایرانسل هدیه می دهد . از کی تا حالا ؟ از وقتی ایرانسل اومده. بزرگترین جشنواره ایرانسل در قاره آفریقا. بدون خرید هیچ گونه سیم کارت جایزه بگیرید. ایرانسل بگیرید. ایرانسل جایزه می دهد. ایرانسل هدیه می دهد.
- سیم کارت ویژه ایرانسل به مناسبت روز بزرگداشت مقام گورخر خال خالی، عرضه شد. با جایزه گرفتن ده سیم کارت ایرانسل نهصد و پنجاه و هشت سیم کارت ویژه دیگر ایرانسل جایزه بگیرید. سیم کارت های ما را می توانید از آدامس فروش ها، دست فروش ها، و گل فروش های سر چهار راه تهیه کنید.
- با خرید هر سیم کارت ایرانسل شصت دستگاه تلویزیون رنگی، پنجاه خودروی پژو 206 ، 900 فقره وام ازدواج، و هزاران هزار سیم کارت اعتباری دیگر جایزه ببرید.
- سیم کارت یک بار مصرف و بهداشتی ایرانسل به بازار آمد. این سیم کارت ها را بعد از هر بار استفاده بشکنید و دور بریزید. و سیم کارت دیگری با میلیونها جایزه ارزنده و نفیس دیگر جایزه بگیرید.
استخر سیم کارت ایرانسل افتتاح شد. شما می توانید در این استخر که از سیم کارت پر شده است، شنا کنید و به از هر کجا به کجای ایران فقط دقیقه ای هفتصد میلیون تومان تماس بگیرید.
- و باز هم شما می توانید شماره دلخواه خود را انتخاب کنید...

- مهلت جشنواره تمدید شد...
- جون مادراتون بیاین هدیه بگیرید...
03.gif

- تو رو خدا جایزه بگیرید...
و سرانجام ایرانسل به عنوان نیکوکارترین خط موبایل لقب نیکیسل را گرفت. چندی بعد این شرکت به دلیل تولید بیش از حد سیم کارت در شرکت خفه شد و ترکید، و سراسر جهان باران سیم کارت بر سر مردم نازل شد!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra، Maryam و Sina

Mahsa

همراه
2013-05-11
279
210
0
just-loveeee.blogfa.com
[font=times new roman,times,serif]ﺍﮔﺮ ﺩﯾﺪﯼ ﺟﻮﺍﻧﯽ ﺑﺮﺩﺭﺧﺘﯽ ﺗﮑﯿﻪ ﮐﺮﺩﻩ[/font]
[font=times new roman,times,serif].[/font]
[font=times new roman,times,serif]ﺳﺮﯾﻊ ﺑﯿﺎﺭﯾﺪﺵ ﮐﻨﺎﺭ ﯾﻬﻮ ﮔﻼﺑﯿﯽ ﭼﯿﺰﯼ[/font]
[font=times new roman,times,serif]ﻣﯿﺨﻮﺭﻩ ﺗﻮﺳﺮﺵ ﭼﺎﺭﺗﺎﻓﺮﻣﻮﻝ ﺑﻪ ﻓﯿﺰﯾﮏ[/font]
[font=times new roman,times,serif]ﺍﺿﺎﻓﻪ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺑﺪﺑﺨﺖ ﻣﯿﺸﯿﻢ|:(((((

[/font]ღ¸.•*` `*•.¸ ღ ღ¸.•*` `*•.¸ ღ ღ¸.•*` `*•.¸ ღ

[font=times new roman,times,serif]آهنگی که روز قبل امتحان گوش میدادم:[/font]
[font=times new roman,times,serif]بیخیال فردااا، بیخیال فردااا...: D[/font][font=times new roman,times,serif][/font][font=times new roman,times,serif]آهنگی که بعد امتحان گوش میدادم:[/font][font=times new roman,times,serif]مخور غم گذشته[/font][font=times new roman,times,serif]گذشته ها گذشته
هرگز به غصه خوردن
گذشته برنگشته.(()()

یارو داشت اظهار نظر می‌کرد :این جلال آل احمد که هی ازش تعریف می‌کنن، فقط یه کتاب خوب نوشته که اسمش بوف کوره.
یکی گفت :بوف کوررو که صادق هدایت نوشته!!!!
یارو گفت :دیگه بدتر، یه کتاب خوب داره، اونم صادق هدایت براش نوشته!؟:::(

ღ¸.•*` `*•.¸ ღ ღ¸.•*` `*•.¸ ღ ღ¸.•*` `*•.¸ ღ

امروز داشتم تو کوچه در رنگ مى زدم دختره داشت رد مى شد

برگشته میگه انقدر بوى رنگو دوست دارم! خب خواهر من حرفتو رک بگو.
کى تاحالا از بوى رنگ خوشش اومده؟؟؟

[font=arial,helvetica,sans-serif]لامصب بعضی وقتا داری راس میگی اما نمیدونم چرا خندت میگیره و فک میکنن دروغ میگی[/font]

ﺁﻫﺎﯼ ﺷﻤﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﻗﺮﺍﺭﻩ ﺩﺭ ﺁﯾﻨﺪﻩ ﻫﻤﺴﺮ ﻣﻦﺑﺸﯽ :
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﻫﯿﭽﯽ ﺧﻮﺷﺎ ﺑﻪ ﺳﻌﺎﺩﺗﺖﺩﯾﮕﻪ ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﭼﯽ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ؟ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﮐﺮﺩﯼ ﺧﺪﺍ ﺍﻧﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺘﺖ ﺩﺍﺭﻩ؟ﮐﺼﺎﻓﻂ:)

[font=times new roman,times,serif]دوستان واقعی‌ جواهراتی هستند گرانبها[/font]​
[font=times new roman,times,serif]که به دست آوردن آنها سخت و نگه داشتنشان سخت تر است.[/font]​
[font=times new roman,times,serif]لطفا در حفظ و نگهداری من کوشا باشید!:d[/font]​
:::::::)))))))))

[font=times new roman,times,serif][/font]

پسرعموم 8 سالشه اومده میگه میدونستی اگر همه یخهای قطب جنوب آب بشن سطح آب اقیانوسها هفتاد متر اضافه می شه و اینجوری یک چهارم خشکی های کره زمین زیر آب میره ؟ [font=times new roman,times,serif]از شما چه پنهون من آخرین چیزی که همین اواخر فهمیده بودم این بود که گوزن ها شوهر آهوها نیستن تازه کلی سرش ضربه روحیم خوردم :((((((

مــا تو حمومون وان نداریم …

وگرنه تا حالا چند بار خـــود کشی میکردم !

خیلی کلاس داره لامصب …()

یکی از فانتزیام اینه که بعد از استفاده از کرم حلزون برم توآشپز خونه و با چاقو های ۲۹۹تومنی و دیگ های۳۹۹تومنی شروع به درست کردن آش پسته کنم و در حال استفاده از تن تاک آش رو بخورم و با گوشیه آیفون زنگ بزنم صدا و سیما تا ۴ملیارد بهشون بدم تا تبلیغ پخش نکنن.بعدش پلیس به جرم شرکت هرمی بیاد تا دستگیرم کنه منم برم افق.بعدش پلیسا با تپولف(توپولوف،تپلف...)بیان افق و من سوار کشتی شم و دو تا موشک بزنن تو کشتیم اما...
ادامه داستان در هوش سیاه ۳(خخخخخخخخخخخخخخخ)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra، Maryam و Sina

Mahsa

همراه
2013-05-11
279
210
0
just-loveeee.blogfa.com
یه دختر همسایه داریم !!

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

خـوش به حالش که من پسر همسایشونم ! واقعاً بعضی از این دخترا شـانس دارنا !!

[FONT=arial,helvetica,sans-serif][FONT=arial,helvetica,sans-serif][FONT=arial,helvetica,sans-serif][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT]

به نظر من انتظار زیادیه که بخوایم روحانی و اوباما دست بدن،
نهایتش دفعه ی اول از هم جزوه بگیرن، بعد شماره بدن، دفعه ی سوم برسه به دست دادن :))

[FONT=arial,helvetica,sans-serif][FONT=arial,helvetica,sans-serif][FONT=arial,helvetica,sans-serif][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT]
رفتم هِل سبز بخرم، فروشنده گفت چند بسته میخوای؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
گفتم: هله دان دان دان هله یدانه یدانه :|

کصافط انداختم بیرون
42.gif

ﺧــــﯿـﻠﯿـﺎ ﺍﺯ ﻣﻦ ﺩﻓــــﻪ ﺍﻭﻝ ﺧـﻮﺷــﺸﻮﻥ ﻧـﻤـﯿﺎﺩ ...

ﺍﻣﺎ ﺑـﻌﺪ ﯾﮑــــﻢ ﮐﻪ ﻣﯿـــــﮕﺬﺭﻩ ﻣـﯿـﺒـﯿﻨـﻢ ﺑﺎﺯﻡ ﺍﺯ ﻣﻦ

ﺧﻮﺷـــــــﺸﻮﻥ ﻧﻤﯿﺎﺩ ...

ﮐـﻼ ﻫـﯿـﭽـﮑﯽ ﺍﺯ ﻣـﻦ ﺧـﻮﺷﺶ ﻧـﻤـﯿاد

مهم نیست....

مهم اینه که من بهترینم

اعتماد به سقفم كه نميدونم چيه
39.gif

من مطمعنم اگر دخترک کبریت فروشم "ساپورت" میپوشید

کلا داستان عوض میشد

[FONT=verdana,tahoma,arial,helvetica,sans-serif] [/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حافظا دردی دارم به کی گویم دردم را[/FONT][FONT=arial, helvetica, sans-serif]حافظ:.مدرسان شریف[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حافظا بار سفر بستم کجا برم دلم را
حافظ:.مدرسان شریف
[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حافظا تنهایم کجا یابم دلبری را[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حافظ:.مدرسان شریف[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حافظا[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]حافظ:.مدرسان شریف

[/FONT][FONT=arial,helvetica,sans-serif][FONT=arial,helvetica,sans-serif][FONT=arial,helvetica,sans-serif][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT][FONT=courier new,courier,monospace][/FONT]

[FONT=georgia,times new roman,times,serif]ﺟﺎﯼ ﺧﺎﻟﯽ ﺗﻮ ﺭﺍ ﻧﻪ ﭼﺎﯼ ﭘﺮ ﻣﯿﮑﻨﺪ ﻧﻪ ﺳﯿﮕﺎﺭ ﻭ ﻧﻪ پاستیل حتی !!![/FONT]

[FONT=georgia,times new roman,times,serif] ﺍﯾﻦ ﺑﻘﺎﻟﯽ ﺳﺮ ﮐﻮﭼﻤﻮﻥ ﯾﻪ ﺟﻮﺭ لواشک ﺟﺪﯾﺪ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﻻﻣﺼﺐ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺷﻤﺰﺱ ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻨﺎ ﺟﺎﺗﻮ ﭘﺮ ﻣﯿﮑﻨﻦ[/FONT]

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]وصیت نامه
.
.
.
.
.
ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺧﺪﺍ
ﻭﻗﺘﯽ ﺍﯾﻦ ﻧﺎﻣﻪ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻧﯿﺪ ﻣﻦ ﺩﯾﮕﺮ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﻧﯿﺴﺘﻢ،
ﺑﻠﻜﻪ ﺩﺭ ﺍﻭﻥ ﺩﻧﯿﺎ ﻫﺴﺘﻢ!

ﻣﺎﺩﺭ ﺟﺎﻥ ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯽ ﻛﻨﻢ ﺭﻭﺯ ﺧﺎﻛﺴﭙﺎﺭﯾﻢ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﺧﺮﻣﺎﻫﺎ ﻛﻪ
ﮔﺮﺩﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﻮﺵ ﻧﺪﻩ،
ﭼﻮﻥ ﺩﻭﺳﺘﺎﯼ ﻣﻦ ﯾﻪ ﺳﺮﯼ ﻧﺪﯾﺪ ﺑﺪﯾﺪ
ﻫﺴﺘﻦ ﻛﻪ ﻣﯿﺮﯾﺰﻥ ﺭﻭ ﺧﺮﻣﺎﻫﺎ ﺩﺧﻠﺸﻮﻧﻮ ﻣﯿﺎﺭﻥ!

ﺩﺭ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻓﺮﺻﺖ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﻓﻮﺗﻢ ﻛﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮﻡ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺁﺗﺶ ﺳﻮﺯﺍﻧﺪﻩ ،
ﻭ ﺧﺎﻛﺴﺘﺮﺵ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺍﺳﯿﺪ ﺑﺸﻮﯾﯿﺪ ﻛﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺑﺎﻗﯽ ﻧﻤﺎﻧﺪ،
ﭼﻨﺘﺎ ﺳﯽ ﺩﯼ ﺯﯾﺮﻩ ﺗﺨﺘﻤﻪ ﻛﻪ ﺭﻭﺵ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺁﻫﻨﮕﺎﯼ ﻣﺠﺎﺯ، ﻭﻟﯽ
ﮔﻮﻝ ﻧﺨﻮﺭﯾﺪ ﻭ ﺧﻮﺍﻫﺸﻦ ﻧﺪﯾﺪﻩ ﺑﺸﻜﻮﻧﯿﺪﺷﻮﻥ !!

ﯾﻪ ﺩﻭﺱ دخترم ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻛﻪ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﻣﯽ ﮔﻔﺖ : ﺍﯾﺸﺎا... ﺑﻤﯿﺮﯼ
ﻛﻪ ﯾﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺍﺯ ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍﺣﺖ ﺑﺸﻪ
اگه ﺍﻭﻥ ﺯﻧﮓ ﺯﺩ ﺑﻬﺶ ﻧﮕﯿﺪ ﻣﻦ
ﻣُﺮﺩﻡ، ﺑﮕﯿﺪ ﺭﻓﺘﻪ ﭘﺎﺭﺗﯽ ﺗﺎ حالش گرفته شه!!!!!:دی [/FONT]

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra، Sina و Maryam

Mahsa

همراه
2013-05-11
279
210
0
just-loveeee.blogfa.com
لحظاتی پیش با خبر شدیم

هواپیمای مسافربری که از نیویورک

عازم دبی بود از آسمان کشورمون عبور کرد.

اما لحظاتی بعد از ورود در آسمان ایران

متوجه خطوط عجیبی در رادار میشه..

و ناگهان با چیز عجیبی برخورد میکنه

و متاسفانه در خلیج فارس سقوط می کنه…

به گزارش خبرگزاری “bbc”

پس از کشف و بررسی جعبه سیاه

علت سقوط هواپیما برخورد با (( کلیپس یه دختر ایرانی )) بوده…

روحشان شاد و یادشان گرامی باد :(

==========

وقتي بچه بوديم زنگ يه خونه رو که ميزديم در نميرفتيم،
واميستاديم تا صاحبخونه در رو باز کنه

بعد قدم زنان از جلوش رد ميشديم!

اونم محاسبه ميکرد با خودش ميگفت : کسي که زنگ رو زده الان رسيده سر کوچه پس اينا نيستن!!

از همون طفوليت علم فيزيکمون خوب بود :|

==========

این نتانیاهو که آزادی رو در حد شلوار لی میدونه باید یه بار بهش شلوار کردی بدیم تا با تمام وجود حس آزادی و رهایی رو درک کنه!
والا بوخودا :))

==========

ﺩﺧﺘﺮﻩ ﺍﺳﺘﺎﺗﻮﺱ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ :

ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﯼ ﭘﺴﺮﺍ ﺑﺪﻡ ﻣﯿﺎﺩ !

ﺁﺧﻪ لامصب ﻣﻦ ﮐﻪ ﻧﺸﺴﺘﻢ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻤﻮﻥ ﺩﺍﺭﻡ ﭼﺎﯾﯿﻤﻮ ﻣﯽ ﺧﻮﺭﻡ … ﭼﯿﮑﺎﺭ ﺑﻪ ﺗﻮ ﺩﺍﺭﻡ ﺧﻮﺏ؟..

==========

دختره نوشته :

چه مسخره است !

سوال امتحانی که می گویید: جای خالی را با گزینه ی مناسب پر کنید... !

من اگه می تونستم جای خالی "تو" را پر می کردم ..

.

.

.

پسره زیرش کامنت گذاشته: گند زدی تو امتحانت گردن بقیه ننداز :::)))

==========

پیامک اوباما به روحانی بعد از تعطیلی آمریکا
.
.
.
.
.
میگم حسن اگه بخوام تو کمیته امداد
پرونده تشکیل بدم چیکار باید بکنم ؟

==========

دفترچه تلفن پسرا:
آ(*140*1#)
سعید
علی
مزاحم
مزاحم1
مزاحم2
مشکوک
نصف شب زنگ زد قطع کرد!
اس ام اس اشتباهی زد
میس کال
محسن
تک زد زنگش زدم حرف نزد!
اشتباهی(عباس آقارو میخواست)
اشتباهی(منزل آقای احمدیان رو میخواست)
لامصبا هیچ چیز از زیر نگاه تیز بیناته شون رد نمیشه ..!

==========

بهشت اونقدام که میگن خوب نیست ها!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

فکر کن این همه ائمه اطهار دور تا دورت نشستن! اصن روت نمیشه پاتو دراز کنی ...
.
.

==========

خسته ای ؟ بی حالی ؟ نمی دونی باید چی کار کنی ؟!؟
من میدونم .... زیپ رو باز کن
دستتو از لای زیپ رد کن.
درش بیار
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
کتاب رو از توی کیفت
و شروع کن به مطالعه کردن...
فدای اون ذهن منحرفت :)))))))))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra و Sina

Mahsa

همراه
2013-05-11
279
210
0
just-loveeee.blogfa.com

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]آیا میدانید لایک کردن باعث کوتاه شدن عمر شما نمیشود؟![/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]

آیا میدانید لایک کردن فقط چند ثانیه طول میکشد؟!

آیا میدانید لایک کردن باعث شادی دل نویسنده و بالارفتن انگیزه وی میشود؟!

و1 در این دنیا و 100 در آخرت ثواب دارد؟!

آیا میدانید خرابی ماوس به خاطر لایک کردن نمیباشد؟!

[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]==========[/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif][/FONT]

==========

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]فيسبوك را خدا ازاد كرد .. . .. . . . . روحانی وسیل بود!!!

[/FONT]
[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif][/FONT][FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]==========[/FONT]
اسم بچه های نسل آینده:

شیدا فتو آپدیتیان

مژگان فتوشاپ نژاد

رضا فیسبوکچی

الهام تگ زاده

میر کامنت الله بلاک زاده

مهسا شیر زاده (share zadeh)

مجید لایک پور

زهرا ریموو تگ نیا

ساسان پوک باز

دلارام فرند ریکویست پور

مرتضی میر اکسپت نیا

اردشیر دی اکتیو فر

... !!! :|

منبع : اینترنت

==========

شماره ناشناس : سلام خوشگله! دوست پسر داری ؟

- بله ،شما؟

- من داداشتم ،صبر کن بیام خونه به حسابت میرسم .

شماره ناشناس بعدی :

- سلام خوشگله.. دوست پسر داری ؟

- نه نه اصلا

- من دوست پسرتم ……واقعا که …

- عزیزم به خدا فکر کردم که تو داداشمی !!!

- خوب داداشتم دیگه ،صبر کن خونه برسم من میدونم و تو….

==========

[FONT=arial,helvetica,sans-serif] [/FONT]

==========

[FONT=times new roman,times,serif] [/FONT][FONT=georgia, times new roman, times, serif] [/FONT][FONT=georgia, times new roman, times, serif] [/FONT][FONT=georgia, times new roman, times, serif] [/FONT][FONT=georgia, times new roman, times, serif] [/FONT][FONT=georgia, times new roman, times, serif] [/FONT][FONT=georgia, times new roman, times, serif]

==========

[/FONT]

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Maryam، Sina و zahra

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0
تفاوت جواب دادن مامان و بابای من :
مامان کیف منو ندیدی؟
مامان: اینقدر دست و پا چلفتی هستی همیشه وسیله هات گم میشن...شلخته بی انظباط تنبل...یه نگاه به اتاقت بنداز شتر با بارش گم میشه توش...همیشه نامرتب و بی نظم بودی برای همین که به هیچ جا نمیرسی ..الان یه کیف گم میکنی پس فردا چطوری میخوای زن بگیری..واقعا من موندم تو چطور تو اون کثافت دونی زندگی میکنی ...همیشه بوی گند میده
یکمی به خودت بیا..یکمی به فکر اینده ات باش تا کی می خوای علاف باشی ..وسایلات رو یه جای مشخص بزار..مرتب کن این اشغال دونی رو ...تا جمع نکردی اینجا رو حق نداری نه از ناهار نه از شام حرف بزنی.....

حالت دوم:
بابا کیف منو ندیدی؟
بابام : نه.

نتیجه میگیرم همیشه از پدرتون ادرس وسایل های گمشده اتون رو بگیرید

---------------------

خدا بعد از ساختن غظنفر خندید غظنفرتانیم ساعت به خدا می گفت مامان:-d

--------------------------------

با فیلتر شدن ویچت، 35 میلیون جوان ایرانی به آغوش گرم خانواده های خود بازگشتند!

------------------------------

به یکی می گن می دونی فامیلی خدا چیه؟ می گه: فکر کنم وکیلی باشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Atash و Sina

Maryam

افتخاری
2013-06-19
253
275
0
شهر قاصدک ها

اتاقم اونقدر سرده که مدام شبا بخودم میگم: نه! طاقت بیار، نباید خوابت ببره لعنتی!

ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭﺍﺕ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﺩﺑﯿﺮﺳﺘﺎﻧﻢ ﺍﯾﻨﻪ ﮐﻪ ﻫﺮوقت ﺩﺑﯿﺮ ﺯﯾﺴﺖ ﻣﻮﻥ ﺑﻪ ﺩﺭﺱ ﺗﻮﻟﯿﺪ ﻣﺜﻞ میرسید ﺍﻭﻟﯿﻦ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﻪ ﻣﯿﮑﺮﺩ ﺑﻬﻢ ﻣﯿﮕﻔﺖ: ﺗﻮ ﮔﻤﺸﻮ ﺑﯿﺮﻭﻥ!

دو نفرو سخت می شه پیدا کرد:
یکی کسی که بتونه درکت کنه، دوّمی کسی که بدونه کجای کمرت میخاره!

رفتم شورت بخرم دیدم قیمت زده 124 هزار تومن…
فکر کنم سیستم ضد گوز و ضد سرقت و صدا خفه کن و بو گیر هم داشت!

انتشارات علمی در پاکستان: منفجران فجیر منفجر کرد!
کتاب های آموزشی خودمنفجرسازی
بمب رانسیل
میندسه تحلیلی و…

منفجران فجیر!
کی؟
منفجران فجیر!
چی؟
منفجران فجیر!
کجا؟
منفجران فجیر!
تلفن سه تا مین چهار تا بمب!

(گروه آموزشی انتحاری)

وقتی میرم سر جلسه امتحان حتی مخترع برق رو هم یادم میره… ولی وقتی برای 5 دقیقه میرم دستشویی میشینم راه های شکافتن اتم و استفاده از نانو و روشهای دوختن لایه اوزون هم یادم میاد!

با فیلتر شدن ویچت، 35 میلیون جوان ایرانی به آغوش گرم خانواده های خود بازگشتند!

یکی پشت در دسشویی نوشته بود: فکر نکن، عمل کن… مردم پشت در منتظرن!

بعضی ازاین پرستارا جوری آمپول میزنن که انگار 99 % مشکلات زندگیشون تقصیر مائه!

اونایی که به عزیزم میگن عجیجم، به زنده باشی چی میگن؟!

گزارش بازی ایران آرژانتین:
هنگامی که شما داشتید صحنه آهسته گل هفتم رو میدیدید گل هشتم هم به ثمر رسید!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Melika

Maryam

افتخاری
2013-06-19
253
275
0
شهر قاصدک ها
پیرمردهای 90 ساله هم توی جمعشون به همدیگه میگن: بچه ها!

مورد داشتیم تو دستشویی خوابش برده وقتی بیدار شده گفته: من کیم؟ اینجا کجاست؟ کی منو ریده؟!

ﭼﺎوﻭﺷﯽ ﯾﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﺑﺎ ﻏﺼﻪ ﻣﯿﮕﻪ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﮐﻪ ﺩﺭﯾﺎ ﻧﺪﺍﺭﻩ، ﺍﻧﮕﺎﺭ ﺑﺎ ﻣﺎﯾﻮ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﺁﺯﺍﺩﯼ ﺭﮐﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ!

یه سری ها هم هستن وقتی میخندن میرن رو سایلنت و دهنشون قد دهن تمساح باز میشه و فقط ازش هوا میاد بیرون… آدم یاد سشوار بی صدا میافته!

مورد داشتیم واسه اینکه صبح زود از خواب بیدار شه شب دسشویی نرفته تا صبح زود از فشار ادرار بیدار شه!

تو کارتون های زمان بچگی ما:
تارزان همیشه لخت بود
سیندرلا نصف شب برمیگشت خونه
پینوکیو همش دروغ میگفت
علاءالدین دزد بود
سفید برفی تو خونه 7 مرد کوتوله بود
بزبز قندی بدون شوهر 3 تا بچه داشت
و…
خداوکیلی معجزه بود ما سرسفره ننه بابامون بزرگ شدیم!

عشق یعنی اینکه: یه جوری نگاهش کنی که انگار قحطی آدمه!

مغز انسان پر کارترین جای بدنه و از لحظه تولد 24 ساعته کار میکنه و فقط وقتی متوقف میشه که ما وارد سالن امتحانات میشیم!

یه تبلیغ هست که تو تلویزیون میگه: صابون فلان 99 % باکتری ها رو میکشه و…
من از همین جا به اون 1 % باکتری بخاطر این ایستادگی پر غرور و پر افتخارشون تبریک میگم!

اونایی که منو از دست دادن…
یعنی لگدی که اونا به بختشون زدن، بروس لی به حریفاش نزد!

الان دیگه زمانیه که عمه های استاد ها و معلم ها در اردوی آمادگی به سر میبرن!

آدمها رو نه تو سفر و نه توی رابطه بلکه توی ایستگاه های صلواتی بشناسید!

هروقت رفتین بیمارستان و دکتر ازتون پرسید: اینجا درد میکنه؟
بهش دروغ بگین، چون دقیقا همونجا رو فشار میده!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Melika

Maryam

افتخاری
2013-06-19
253
275
0
شهر قاصدک ها
رفیق بی کلیپس

مادر !

اون کسی که کلمه خاله و عمه رو تو زبان انگلیسی یکسان قرار داده

قطعا خودش یه عمه باهوش بوده !

اینکه پسرا مشکل چی بپوشم ؟ ندارن

ربطی به ژنتیک و … نداره

کلا یه دست لباس تمیز بیشتر ندارن !

طریقه خواستگاری کردن از دخترا در روزهای جاری :

عزیزم دیگه وقتشه به جای کیلیپس سایه یه مرد بالا سرت باشه !

مورد داشتیم دختره واسه تولد مخاطب خاصش کیف لوازم آرایش خریده !

به همین سوی چراغ مودم اینترنت …

شما هم مثل من وقتی بیکارین

به هیچ کارتون نمیرسین ؟

ﻣﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﺧﻮنه موﻥ ﻗﻄﻊ ﻣﯿﺸﻪ

ﯾﻬﻮ ﻫﻤﻪ ﯾﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﺑﺎ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺍتاقامون میایم بیرون انگار زلزله اومده !

سخت است میان هق هق شبانه ات یهو هایپر استار بهت اس بده :

هویج کیلویی ۱۵۰۰

مورد داشتیم ﺗﻮ ﯾﻪ ﭘﯿﺞ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩه : ﺍﺳﻢ ﭘﺴﺮ ﺑﺎ ﻝ ؟

دختره ﻧﻮﺷﺘﻪ : لکسوز مشکی زعفرانیه !

انتظار آمدنت را نمی کشم

یه قلیون خوب خریدم

دو سیب میکشم

چشت درآد !

به سلامتی پسرایی که برای روز ولنتاین باید یه گونی عروسک بخرن

و به سلامتی اون دخترایی که توی این روز نمیدونن گونی عروسکارو کجا قایم کنن !

مام که کلا نمیدونیم ولنتاین چی هست اصلا خوردنیه فکر کنم ؟

ملت از مسافرت برگشتن آلبوم آپ کردن ۱۹۸تا عکس توشه

بد من رفتم مسافرت ۱۰ تا عکس گرفتم تو ۹تاش شاخ گذاشتن واسم

تو اون یدونم که شاخ نذاشتن چشام بستس !

تصویری از یک پسر ایده آل :

Error

404 not found

No image

یه بار از فشار دستشویی داشتم میترکیدم

تا رسیدم خونه پریدم توی موال و شروع کردم به باز کردن دکمه های پیرهنم

به دکمه آخر که رسیدم یادم افتاد عه نباید پیرهنمو دربیارم !

هیچی دیگه انقد خندیدم که همون یه ذره مقاومتی هم که داشتم از بین رفت و … بگذریم !

گذر ایام واسه هرکی “ بِکام ” باشه

واسه من یکی گتوزوئه !

من اگه فامیلیم صورتی بود

اسم پسرمو میذاشتم پلنگ !

رفته بودیم خونه ى دوستمون

یعنی باید بین لباسا میگشتى تا مبلُ پیدا میکردی

مثل کریس انجل وسط اتاق سرشُ میخاروند

یهو دست مى کرد زیر پتو قندون درمیاورد

یه مدت انقد بی پولی بم فشار آورده بود

که تو GTA مسافرکشی می کردم !

کبوتر با کبوتر

چیپس با ماست !

آهای پسرا شلوارتونو بکشین بالا

اون مارک ش-و-ر-ت رو هم اگه خیلی واجبه بزنید به سینتون

حالا هی کلیپس کلیپس کنین !

درد دل یه دختر

کفش جدیدم انقده خوشگله که هی مجبورم

تو این سرما از خونه بیام بیرون !

تو یه مهمونی به یه بچه گفتم : عموجون چند سالته ؟

گفت : هرچقدرم کوچیک باشم از لحاظ عقلی از تو بزرگترم !

تو حالا میخوای با این سوالت بگی من کوچیکتر از توام ؟

در صمن عمو هم عمته !

هیچی دیگه با خاک یکسان شدم !

ﺍﯾﻦ ﭘﺴﺮﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﺑﺮﻭهاﺷﻮنو ﻧﺦ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﺑﻌﺪ ﭘﯿﻮﻧﺪ ﻭﺳﻄﺸﻮ ﺑﺮ ﻧﻤﯿﺪﺍﺭﻥ

ﺍﯾﻨﺎ میخوان ﺑﮕﻦ ﻣﺠﺮﺩﻥ و ﻫﻨﻮوووز ﺷﻮﻫﺮ ﻧﮑﺮﺩﻥ !

مورد داشتیم دختره

دستشو کرده تو چکمش گردنشو خارونده !

فکر کنم شهرام شب پره با همین شعر

این شبی که میگم شب نیست ، اگه شب مث اون شب نیست

امشب مث دیشب نیست ، هیچ شبی مث امشب نیست

معافیشو گرفته !

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Atash، zahra، Melika و 1 کاربر دیگر

Maryam

افتخاری
2013-06-19
253
275
0
شهر قاصدک ها
رفته بودیم واسه داداشم خواستگاری دیدیم عروس نشسته خیلی ریلکس با شلوار لی و تیشرت!
مامانم تو گوشم گفت: خوبه والا نه شرمی، نه حیایی، نه…
همینجوری داشت میگفت که عروس با چادر از آشپزخونه چایی به دست اومد سلام کرد!
هیچی دیگه فهمیدیم اون داداش عروس بود!

زنها نمک زندگی ان؛ اگه نباشن مردها میگندن!

واکنش دخترا نسبت به خرید شارژ ایرانسل
1000 تومانی: مرسی عزیزم (تو دلش خسیس)
2000 : وای ممنون گلم
5000 : دوستت دارم عزیزم!
10000 : ممنون عشقم دلم برات تنگ شده کجا بیام ببینمت؟
20000 : دیگه هنوز هیچ پسری انقدر خر نشده! (داریم اصلا؟!)

این پسرایی که مو رنگ میکنن ابرو بر میدارن لوس حرف میزنن… اینا بوسم میدن؟

کلیپس و چکمه رو ولش کنید قدیمی شد، امروز یه جوجه تیغی دیدم ازش یه پسر آویزون بود!

نحوه شمردن پسرا زیر هالتر تو باشگاه بدن سازی:
عک
عو
عه
عار

عیده
عارده

روایت داریم فردوسی داشته تو خیابون راه میرفته دختره بهش گفته: فلدوسی عجیجم اینجا ته تال میتنی؟
فردوسی هم در جواب گفته: بسی رنج بردم در این سال سی، ولی دخترا ریدن به این پارسی!

پسر: اولین بار هست که میخوای بوس بدی؟
دختر(باعصبانیت): معلومه که اولین بارمه!
پسر: حالا چرا عصبانی میشی؟!
دختر: آخه تا حالا بیشتر از صد تا پسر این سوال رو از من پرسیدن!

مورد داشتیم یارو سه سال پای دختره نشسته آخرش فهمیده طرف پسره!

قابل توجه آقایان: جعبه سرویس آرایش، موچین، قیچی ابرو، سوهان ناخن، کش مو، تل سر، گیره، دستگاه بند انداز برقی، گوشواره و کلا لوازم آرایشتونو با قیمت مناسب خریداریم…
(ستاد جمع آوری لوازم آرایشی از چنگ آقایان و بازگرداندن مردانگی به آنها)

بهشت زیر پای مادران است و لایک هم که زیر پست دختران است…
به سلامتی همه پسرا که کلا نقش هویج رو دارن!

بعضی از دخترا همچین زیر چشمشمون رو خط میکشن که انگار قراره تو امتحان بیاد!

امروز برای اولین بار دیدم تو ماشین عروس فقط دو تا عروس نشسته بودن…
اول فکر کردم ازدواج هم جنس بازها تو ایران آزاد شده، اما بعد از کلی دقت فهمیدم اونی که کلیپس نداره داماده!

دیروز تو دانشگاه به شوخی به یه دختره گفتم: دیگه وقتشه به جای کلیپس سایه ی یه مرد بالا سرت باشه!
فقط نمی دونم چرا جدی گرفته ول کن نیست!

پسره همچین میگه دخترا دنبالمن که انگار پاستیله!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Atash، Melika و Sina

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0
یه جوری کدو تنبل رو نامگذاری کردن
انگار قبلش کدو با پشتکار هم وجود داشته!
مثلا کدوئه پا میشده جفتک مینداخته ..!

نگران روزیم که بچم ازم بپرسه: بابایی با مامان کجا آشنا شدی ؟
بعد با کلی سر افکندگی جواب بدم : مامانو تو وی چت shake زدم

معلمه پدر شاگردش رو احضار میکنه به مدرسه
فرداش پدره میاد میگه چی شده؟؟؟
معلم میگه پسر شما خیلی خنگه!!!
پدر: یعنی چی؟؟
معلم: الان بهتون نشون میدم؛به شاگردش میگه:
برو ببین من تو حیاط مدرسه ام....
پسره میره و میاد میگه: نه خانم معلم تو حیاط نبودید!
معلم میگه: شاید تو دفتر مدیرم برو اونجارو ببین!
پسره بازم میره و میاد میگه: اونجا هم نبودید!
معلم به پدره میگه:ببینید...ببینید بچه تون چقد خنگه...
پدره میگه: خب شاید رفتی مرخصی

ﻣﻌﯿﻦ ﻓﮏ ﮐﺮﺩﻩ ﭼﻮﻥ ﻣﻠﺖ ﺣﻮﺍﺳﺸﻮﻥ ﺑﻪ ﻣﺴﯽ ﻭ ﺑﯿﮓ ﺯﺍﺩﺱ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺍﺯ ﻓﺮﺻﺖ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻪ ﻭ ﺳﯿﺒﯿﻼﺷﻮ ﺑﺰﻧﻪ ﻭ ﻫﯿﺸﮑﯿﻢ ﺑﻬﺶ ﮔﯿﺮ ﻧﺪﻩ ... ﻏﺎﻓﻞ ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﺎ ﻣﻠﺘﯽ ﻫﺴﺘﯿﻢ ﺑﺎ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ ﻫﺎﯼ ﭼﻨﺪ ﮔﺎﻧﻪ ﮐﻪ ﻣﯿﺘﻮﻧﯿﻢ ﺩﺭ ﺁﻥ ِ ﻭﺍﺣﺪ ﺑﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ِ ﺯﯾﺎﺩﯼ ﻣﻮﺭﺩ ﮔﯿﺮ ﺑﺪﯾﻢ

ﺷﻮﻫﺮﺧﺎﻟﻡ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻩ ﻣﻴﮕﻪ : ﻣﻦ ﺭﻭ ﺩﺭ ﻓﻴﺴﺒﻮﮎ ﻧﺎﻡﻧﻮﻳﺴﯽ کن ....
ﮔﻔﺘﻢ ﺩﻓﺘﺮﭼﻪ ﺁﺯﻣﻮﻧﺶ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﻴﻮﻣﺪﻩ ﺍﻭﻣﺪ ﺧﺒﺮﺕ ﻣﻴﮑﻨﻢ !
ﺣﺎﻻ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺯﻧﮓ ﻣﻴﺰﻧﻪ ﻣﻴﮕﻪ ﺩﻓﺘﺮﭼﺶ ﻧﻴﻮﻣﺪﻩ ؟؟

بچه های الان تفریحاتشون آیپد و PS2 شده ما اوج تفریحمون این بود که وقتی مامانمون الویه درست میکرد صدامون کنه استخونای مرغارو لیس بزنیم!

من ﻭﻗﺘﯽ ﯾﮑﯽ ﺩﺍﺭﻩ بهم ﺩﺭﻭﻍ ﻣﯿﮕﻪ ﻭ میدونم ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻩ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﯿﮕﻪ ،
ﺍﺳﺘﺮﺱ ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ ﮐﻪ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﻃﺮﻑ ﺑﻔﻬﻤﻪ ﮐﻪ میدونم دﺍﺭﻩ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﯿﮕﻪ
شمام اینجوری هستید؟

باباهه ﺧﻮﺍﺳﺖ ﺑﻪ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﺵ ﺑﮕﻪ ﻣﺸﺮﻭﺏ ﭼﯿﺰ ﺑﺪﯾﻪ، ﯾﻪ ﻟﯿﻮﺍﻥ ﻣﺸﺮﻭﺏ ﮔﺬﺍﺷﺖ ﺟﻠﻮ ﺧﺮ، ﺧﺮ ﻧﺨﻮﺭﺩ، ﺑﻪ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﺵ ﮔﻔﺖ ﺧﺐ ﭼﻪ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺍﯼ ﻣﯿﮕﯿﺮﯾﻦ؟؟ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﺵ ﮔﻔﺘﻦ ﻫﺮﮐﯽ ﻣﺸﺮﻭﺏ ﻧﺨﻮﺭﻩ ﺧﺮﻩ!!

مسيج اشتباهى برام اومد بدین شرح که :
رسيدى پاريس خبر بده. جلسه ى هيئت مديره هم فرداست.
حالا من داشتم باب اسفنجى ميديدم...
منم جواب دادم
ok

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina، zahra، Atash و 1 کاربر دیگر

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0
بچه هفت ساله داداشم یه کار بدی کرده بود، مامانش دعواش می کنه و می گه امروز حق نداری تلویزیون نگاه کنی. این بچه هم می گه: این رفتارت یادت باشه، فردا که پیر شدی گذاشتمت خانه سالمندان نگی چرا! یعنی همچین نسلی هستن نسل جدید.

به مادرم میگم روآندا تو کدوم قاره س؟ میگه آفریقا. می گم از کجا می دونستی؟میگه از اسمش معلومه، مثل زلاندنو. اطلاعات عمومی یعنی بیداد می کنه تو خونه ما.

یکی از سخت ترین کارای این دوره و زمونه اینه که بدونی چه جوری با یه بچه رفتار کنی که بهت فحش نده.

امروز بابام ازم پرسید گوشیتو فارسی کردی؟ من گفتم نه نبردم فارسیش کنم چون باید Root بشه. یهو مامانم کاملا جدی گفت خب بده یکی ببره که روش بشه!

من و بابام رفته بودیم مهمونی، حوصله م سر رفت بهش مسیج دادم: بابا پاشو بریم. وسط صحبتش بود گوشیشو برداشت همه منتظر بودن که صحبتشو ادامه بده، بلندگفت: اِ تویی؟ باشه بابا جان الان می ریم.

عکس العمل های خانواده بعد از اینکه من با سر و دستی خونین مالنین در اثر تصادف به خونه اومدم: مامانم: صاف می ری حموم خودتو به جایی نمیزنی نجس کاری بشه. داداشم: باز رفتی تو دیوار. بابام: به بیمه خبر دادی؟ مامانبزرگم: ناهار خوردی مادرجون؟

امروز تو صف نونوایی بودم که یه دفه نونوا گفت: کی سیر خورده؟ منم گفتم: من. گفت: بیا جلو نونتو بدم برو سریع. تا حالا اینجوری تخریب شخصیتی نشده بودم.

نظافتچی میاد خونمون مامانم قبلش اتاق منو جمع می کنه زشت نباشه یه وقت.

گاهی نمی تونم تشخیص بدم که من واقعا الان گشنمه یا فقط حوصله م سر رفته!

بالاخره آه بابام گرفتمون. کولرمون یه ساعت که کار می کنه خودش اتوماتیک وار خاموش می شه.
کرگدن زورش به همه می رسه می تونه سلطان جنگل بشه، هیکلشم خوبه، ولی خسته ست می فهمی؟ حوصله نداره.

یکی از روش هایی که مامانا برای زجر دادن بچه هاشون می تونن ازش استفاده کنن اینه که قورمه سبزی درست کنن ولی کم.

موس بلوتوث خریدم مامانم می گه هیچی نشده سیمشو کندی؟! از بس که بی انضباطی.

ﻓﯿﺴــﺒﻮﮎ ﺗﻮﻧﺲ :
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻓﺮﺩﯼ ﺑﻪ ﺩﻟﯿﻞ ﮔﺮﻭﻧﯽ ﺧﻮﺩش را ﺁﺗﺶ ﺯﺩ
6585تا ﻻﯾﮏ ﻭ 553ﺷﯿﺮ
ﻓﯿﺴـــﺒﻮﮎ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ :
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﻪ ﮐﺸﻒ ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺍﯾﺪﺯ ﺷﺪﻧﺪ
23600ﻻﯾﮏ ﻭ899 ﺷﯿﺮ
ﻓﯿﺴــﺒﻮﮎ ﮊﺍﭘﻦ :
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﺍﻧﺸﻤﻨﺪﺍﻥ ﺍﺯ ﮐﺎﻏﺬ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮﺳﺎﺧﺘﻨﺪ
65880ﻻﯾﮏ ﻭ5338 ﺷﯿﺮ
ﻓﯿﺲ ﺑﻮﮎ ﺍﯾﺮﺍﻥ :
دختره:لباسای عيدم اينقدقشنگننننننننننن¬ننننننننننننننن¬نننننن!!!!!
1,558,680,950ﻻﯾﮏ ﻭ 56000ﺷﯿﺮ
آمار کشته ها و مجروحین رو دیگه روم نشد بگم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina، Atash، zahra و 1 کاربر دیگر

asalak

شهبانو
2014-01-02
596
1,195
0
ادرسم عوض شد...
خواهر زادم ١٠سالشه سه تا صفحه تو فيسبوك داره ٢ تا سايت و ٧،٨تا وبلاگ!

الانم بهم ميگه گوشيتو بده تا يادت بدم چطوري بري وي چت!

اوقت من همسن اين بودم پشت تلوزيونو نگاه ميكردم ببينم آدما دقيقا كجان
.................................................................................................
تا حالا دقت کردین وقتی برمیگردیم خونه و میخوایم اون چیزی رو که جا گذاشتیمُ

برداریم، با زانو و با زحمت زیاد میریم تو خونه که فرش کثیف نشه ولی برگشتنش

خسته می شیم با کفش از رو فرش رد می شیم!!!
................................................................................................
یکی از افتخاراتم اینه که نمیدونم فردا امتحان چی دارم !!!
................................................................................................

ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯﻩ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺭﻓﺘﻪ ﻣﺴﺎﻓﺮﺕ ﮔﺸﻨﻢﺷﺪ ﺭﻓﺘﻢ،
ﺩﯾﺪﻡ ﯾﺨﭽﺎﻝ ﺧﺎﻟﯿﻪ ﺑﻌﺪ ﮐﺎﺑﯿﻨﺘﺎﺭﻭ ﮔﺸﺘﻢ ﻫﯿﭽﯽ ﮔﯿﺮ ﻧﯿﺎﻭﺭﺩﻡ ﻓﻘﻂ ﺗﻮﺵ ﯼ ﺳﺮﯼ ﻗﻮﻃﯽ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺑﺎ
ﻣﺎﮊﯾﮏ ﺭﻭﺵ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩﻥ ﻧﺨﻮﺭﯾﺪ ﻣﺎﯾﻊ ﻇﺮﻑﺷﻮﯾﯽ،
ﻧﺨﻮﺭﯾﺪ ﺗﺎﯾﺪ، ﻧﺨﻮﺭﺩﯼ ﭘﻮﺭ ﻟﺒﺎﺳﺸﻮﯾﯽ …..
ﺧﻼﺻﻪ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻡ ﺑﻪ ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﮔﻔﺘﻢ:
به ﺩﺭﻭﻍ ﮔﻔﺘﻢ ﺩﺍﯾﯽ ﺍﯾﻨﺎ ﺍﻭﻣﺪﻥ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﮐﻨم ؟؟
.
.
.
.
ﮔﻔﺘﺶ : ﺩﺭ ﮐﺎﺑﯿﻨﺘﻮ ﺑﺎﺯ ﮐﻦ ﺍﻭﻧﯿﮑﻪ ﻋﻼﻣﺖ ﻣﺮﮒ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﻮﺵ ﺁﺟﯿﻞ ﻫﺴﺖ، ﺍﻭﻧﯿﮑﻪ
ﺭﻭﺵ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﻣﺮﮒ ﻣﻮﺵ ﺗﻮﺵ ﮔﺰ ،
ﺍﻭﻧﮑﯿﻪ ﺭﻭﺵ ﻧﻮﺷﺘﻢ ﻣﺎﯾﻊ ﺩﺳﺘﺸﻮﯾﯽ ﺗﻮﺵ ﮔﺮﺩﻭ…..
ﻣﺎﻣﺎﻥ ﭼﺮﺍﺍﺍﺍﺍ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﻭ ﺑﺎ ﻣﻦ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﺁخه ؟
.............................................................................

طرف میره ترکیه، جیبشو میزنن

میگه واگذارتون کردم به همون کلید اسرار
............................................................................

تو فیلما که نشون میده بچه هه گم شده
مامانش 20 سال اتاقشو دست نخورده نگه داشته؛
میخواستم بگم اینا رو باور نکنید؛
من یه بار 3 روز رفتم اردو، برگشتم دیدم اتاقم شده انباری!!!!!!!!!
......................................................................................
گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت
گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟
گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز
گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!
گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم
گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت
گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری
گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!

......................................................................
عكس العمل مردم بعد از تاخیر مترو
ژاپن 10 ثانیه تاخیر: شكایت از واحد حمل و نقل
ایتالبا یك دقیقه تاخیر: مسئولین بی كفایت
اوكراین 3 دقیقه تاخیر: تعجب
ایران بعد 20 دقیقه: ایول یه قطار اومد!

..............................................................

از آزادی سوار تاكسی شدم تا صادقیه!میگم چقد شد؟میگه 2000تومن!
میگم همش دو قدم راه بود!
میگه اینطوری قدم برداری شلوارت پاره میشه....

...........................................................................

الان این داره درس میخونه ها فکر بد نکنی اصلا
این موبایلارو گذاشته که اگه سوالی پیش اومد از دوستاش بپرسه اون ام پی ۴ هم باهاش فیلم آموزشی میبینه الانم نیگاش کنید از بس درس خونده خوابش برده طفلکی آخ که دلم

براش کبابه آنقد تلاش میکنه!

.............................................................................................................................

ورژن انگلیسی عمو سبزی فروش(با ریتم آهنگ عمو سبزی فروش بخونین)

uncle vegetable seller؟
oh ye
Do you have vegetable
؟
oh ye
... i want a lemon
oh ye
i want u alone
oh ye
uncle vegetable seller
؟
oh ye
i want a cherry
oh ye
strawberry
oh ye
i want an apple
oh ye
can we be a couple

Oh yeeees

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Maryam، Sina و zahra

asalak

شهبانو
2014-01-02
596
1,195
0
ادرسم عوض شد...
شمام وختی چوب شور میخوردین حسه کشیدن سیگار بهتون دس میداد؟

یعنی طوری قیافه میگرفتم که هرکی ندونه انگار 10 ساله بصورت حرفه ای سیگار میکشم...
.
.
.

کاری که ویچت با فیسبوک کرد...

هیتلر با یهودیا نکرد:))
.
.
.

به سلامتی مگس که یادمون داد زیاد که دور کسی بگردی آخرش میزنه تو سرت !
.
.
.

وقتی فیلم عروسیم رو از آخر به اول می بینم خیلی حال می ده

زنم حلقه اش رو در میاره می ده به من و می ره خونه باباش !
.
.
.

کلاْ افرادی که ازدواج می کنند دو دسته اند:

آنهایی که از جانشان سیر شدند

و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند!
.
.
.
ﺑﻪ ﺷﯿﻄﻮﻥ ﻣﯿﮕﻦ ﭼﯿﮑﺎﺭ ﻣﯿﮑﻨﯽ؟ ﻣﯿﮕﻪ ﺳﻪ ﺭﻭﺯ ﺩﺭ ﻫﻔﺘﻪ

ﺗﻮ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎ ﻭ ﺍﺭﻭﭘﺎ ﺩﺭﺱ ﻣﯿﺪﻡ...

ﻣﯿﮕﻦ ﺧﺐ ﭼﻬﺎﺭ ﺭﻭﺯ ﺑﻘﯿﻪﺵ ﮐﺠﺎﯾﯽ؟ ﻣﯿﮕﻪ ﻣﯿﺎﻡ ﺍﯾﺮﺍﻥ

ﮐﻼﺱ ﺩﺍﺭﻡ ﺧﻮﺩﻡ، ﺩﺍﺭﻡ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺗﺤﺼﯿﻞ ﻣﯿﺪﻡ.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Maryam، Sina، Atash و 1 کاربر دیگر

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
اینترنت اینجا از سیستم انرژی خورشیدی استفاده میکنه
2.gif

چون شب ها قطع میشه
هوا ابری باشه قطع میشه
برفی باشه قطع میشه
بارونی باشه قطع میشه
مودمت تو سایه باشه هم قطع میشه
نخند، بخندی هم قطع میشه!
21.gif

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Maryam، Sina، zahra و 1 کاربر دیگر

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
شکلک یاهو به همراه شعر

64.gif

آن دگر گفت ای گروه زرپرست
جمله خاصیت مرا چشم اندرست
مولانا

2.gif

چگونه شاد شود اندرون غمگینم؟
به اختیار که از اختیار بیرون است
حافظ

28.gif

مکن از خواب بیدارم خدا را
که دارم خلوتی خوش با خیالش
حافظ

3.gif

به چشمک این همه مژگان به هم مزن یارا!
که این دو فتنه به هم می‌زنند دنیا را
شهریار

37.gif

خواب مرگم باد اگر دور از تو خوابم آرزوست
خون خورم بی‌چشم مستت گر شرابم آرزوست
اهلی شیرازی

4.gif

گاهی به نوشخند لبت را اشاره کن
ما را به هیچ صاحب عمر دوباره کن
فروغی بسطامی

32.gif

چون نماید به تو این دولت روی
رو در آن آر و به کس هیچ مگوی
جامی

105.gif

خیال حوصله بحر می‌پزد هیهات
چه‌هاست در سر این قطره محال‌اندیش
حافظ

106.gif

نمی‌دانم که دردم را سبب چیست؟
همی دانم که درمانم تویی بس
اوحدی مراغه‌ای

7.gif

عجب عجب که برون آمدی به پرسش من
ببین ببین که چه بی‌طاقتم ز شیدایی
مولانا

107.gif

گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید
گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم
حافظ

17.gif

آرامِ دل غمگین، جز دوست کسی مگزین
فی‌الجمله همه او بین، زیرا همه او دیدم
فخرالدین عراقی

63.gif

ما شبی دست برآریم و دعایی بکنیم
غم هجران تو را چاره ز جایی بکنیم
حافظ

9.gif

منم شرمنده زین یاری که کردی
همین باشد وفاداری که کردی
وحشی بافقی

46.gif

آه از راه محبت که چه بی‌پایان است
با دو منزل که یکی وصل و یکی هجران است
صیدی

11.gif

بده یک بوسه تا ده واستانی
از این به چون بود بازارگانی!؟
نظامی

39.gif

مرا صائب به فکر کار عشق انداخت بیکاری
عجب کاری برای مردم بیکار پیدا شد!
صائب تبریزی

8.gif

ما را همین بس است که داریم درد عشق
مقصود ما ز وصل تو بوس و کنار نیست
عبید زاکانی

34.gif

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز
تا داد خود از کهتر و مهتر بستانی
انوری

12.gif

چندین شکستِ کارِ منِ دلشکسته چیست؟
ای هرزه‌گرد مگر نیست کار دگرت؟
وحشی بافقی

45.gif

گر به خشم است و گر به عین رضا
نگهی باز کن که منتظریم
سعدی

66.gif

مرا هجران گسست از هم، رگ و بند
مرا شمشیر زد گیتی، تو را مشت
پروین اعتصامی

31.gif

من مریض درد عصیانم که درمانم تویی
دردمند این‌چنین محتاج درمان شماست!
محتشم کاشانی

101.gif

گفتی تو نه گوشی (!) که سخن گویمت از عشق
ای نادره گفتار کجا گوش‌تر از من؟
شهریار

41.gif

من چون نزنم دست که پابند منی
چون پای نکوبم که توئی دست‌زنان
مولانا

59.gif

آخرالامر گل کوزه‌گران خواهی شد
حالیا فکر سبو کن که پر از باده کنی
حافظ

48.gif

حباب‌وار براندازم از روی نشاط کلاه
اگر ز روی تو عکسی به جام ما افتد
حافظ

13.gif

جمالش کرد حیرانم، چه ماه است آن نمی‌دانم
که چشم از کشف ماهیت، نمی‌بندد تأمل را
اوحدی مراغه‌ای

35.gif

مرا که سِحر سخن در جهان همه رفته است
ز سِحر چشم تو بیچاره مانده‌ام مسحور
سعدی

14.gif

کی توان حق گفت جز زیر لحاف
با تو ای خشم‌آور آتش‌سجاف!
مولانا

44.gif

این بدان گفتم که تا هر بی‌فروغ
کم زند در عشق ما لاف دروغ
عطار

18.gif

دریا و کوه در ره و من خسته و ضعیف
ای خضر پی‌خجسته مدد کن به همتم
حافظ

104.gif

مجلس تمام گشت و به پایان رسید عمر
ما همچنان در اول وصف تو مانده‌ایم
حافظ

19.gif

در راه عشق وسوسه‌ی اهرمن بسی است
پیش آی گوش دل به پیام سروش کن
حافظ

21.gif

• Like

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
103.gif

ای غایب از نظر به خدا می‌سپارمت
جانم بسوختی و به دل دوست دارمت
حافظ

20.gif

خواهم از گریه دهم خانه به سیلاب امشب
دوستان را خبر از چشم پرآبم مکنید
محتشم کاشانی

24.gif

به حال سعدی بیچاره قهقهه چه زنی
که چاره در غم تو، های های می‌داند
سعدی

21.gif

می می‌کشیم و خنده‌ی مستانه می‌زنیم
با این دو روزه‌ی عمر چه‌ها می‌کنیم ما
صائب تبریزی

این هم آخری:
50.gif

اتل متل توتوله
گاو حسن چه جوره!
biggrin.gif
biggrin.gif
21.gif

• Like

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0

آیا میدانید، با شمردن حلقه های تن ماهی میتوان به سن کنسرو پی برد!؟

آیا میدانید، تعداد زوج یا فرد بودن آدمهای کره ی زمین به من بستگی داره !؟

آیا میدانید، بعضی وقتا یه زنِ حسود میتونه 10 برابر FBI تحقیقات انجام بده !؟

آیا میدانید، بزرگترین مرکز پرورش مار در سطح خاورمیانه ، آستین بنده است !؟

آیا میدانید، خرچنگها تو عروسیاشون نمیتونن دست بزنن فقط بشکن ریز میزنن !؟

آیا میدانید، به نوشابه ی نارنجی میگن زرد به نوشابه ی بیرنگ هم میگن سفید !؟

آیا میدانید، همیشه سطح مسابقات از نظر کسی که قهرمان شده بسیار بالا بوده !؟

آیا میدانید، یک اتاق مرتب نشانه ای از کامپیوتر خراب یا اینترنتی قطع شده میباشد !؟

آیا میدانید، بیشترین زمانایی دلتون هوسای مختلف میکنه یخچال از همیشه خالی تره !؟

آیا میدانید، سر هر موضوعی که تو خونه دعوا میشه نتیجه اینه که تو زیاد میری اینترنت !؟

آیا میدانید، تو فیلم های ترسناک طرف میخواد فرار کنه هیچ وقت ماشینش روشن نمیشه !؟

آیا میدانید، مهمون غریبه که میاد آدم کار کردنش گل میکنه و هی میره تو اشپزخونه دنبال کار !؟

آیا میدانید، همه ی بدبختیامون مال خودمونه ، به شادی ها که میرسه میگن بیاید قسمت کنیم !؟

آیا میدانید، استرس و رقابتی که واسه انتخاب واحد هست واسه خود قبولی تو دانشگاه نیست !؟

آیا میدانید، که تحقیقات نشان داده است که مرد خوب همان مرد بد یست که هنوز لو نرفته است !؟

آیا میدانید، هرچی مهمونی رسمی تره ، میزان خارش جاهای حساس هم به مراتب بیشتر میشه !؟

آیا میدانید، چهره کسایی که تو صف دستشویی عمومی هستن جز جذابترین چهره ها شناخته شده ؟

آیا میدانید، که درسی رو که از ترس افتادن حذف میکنی ، همه با ۱۷-۱۸-۱۹-۲۰ حتی ۲۱ پاسش میکنن ؟

آیا میدانید، که تو فیلمای ایرانی یارو گروگانگیره همیشه میگه پلیس همراتون نباشه و همیشه هم هست ؟

آیا میدانید، یکی از هیجان انگیزترین لحظه ها زمانیه که داری جعبه یه وسیله دیجیتالی جدید رو باز میکنی !؟

آیا میدانید، که تو خونه تنهایین ، از شیر حموم گرفته تا یخ ساز یخچال دست به دست هم میدن تا بترسی ؟

آیا میدانید، که دکمه “enter” کیبورد هم پیر و فرسوده می شود و اصطلاحا به آن “پیرینتر” گفته می شود !؟

آیا میدانید، تو مدرسه و دانشگاه همیشه کلاسای دیگه زودتر از کلاسی که ما توشیم تعطیل میشن ؟ چرا ؟

آیا میدانید، موقع خواب دوست نداری بخوابی ، موقع بیدار شدن هم دوست داری همه چیزتو بدی ولی بیدار نشی ؟

آیا میدانید، کل پسرای ایرانی از ۱۴ سالگی از باباشون پول نگرفتن ؟ همشونم دستشون تو جیبه خودشون بوده ؟

آیا میدانید، همیشه یکی از خط ریش ها از اون یکی بهتر در میاد ؟ همین قضیه در مورد ابروی دخترها هم صدق میکنه

آیا میدانید، وقتی که بیکاری ، بی حوصله ای ، تنهایی هیچکی اس نمیده اما وقتی که سرت شلوغه ، تصادف کردی ، پشت فرمونی ، تو حمومی ، داری خرید میکنی هزار تا اس میاد واست ؟

آیا میدانید، که تو خونه کلا کسی کاریت نداره، اما یه دقیقه میای با هندزفری آهنگ گوش کنی بقالی سر کوچتونم ۵ بار صدات زده ؟

آیا میدانید، تو تاکسى اگه دقیقا جایى که میخواى پیاده شى به راننده بگى ۵۰ متر جلوتر وایمیسته ولى اگه ۵۰ متر قبل از مقصد بگى فورا ترمز میکنه ؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Atash

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر