Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر

میریم سراغ آخرین شوی هفتگی دبلیودبلیوای قبل از پی پر ویو بتل گراند .

تم سانگ رومن رینز بصدا در میاد و راهی رینگ میشه : همه چیز از دخالت بری وایت در مانی این د بنک شروع شد ، اون یکی از بزرگترین شانس های زندگی منو درست انداخت وسط سطل آشغال . بعد از اون اتفاق تو هر مسابقه ای سعی میکرد به هر نحوی منو بازی بده اما من بازیچه دست وایت نیستم و اینو در آتلانتا به همه نشون میدم . دین آمبروز امشب در مین اونت کنار منه تا جلوی تیم بیگشو و شیمس قرار بگیریم پس خیلی بهتره وایت امشب خودشو جلوی من آفتابی نکنه چون میخواهم بهترین عملکردم رو برای مردم بیرمنگهام نشون بدم .

ا بری وایت توی مانیتور بزرگ ورزشگاه پیداش میشه : واقعا منو تحت تاثیر قرار دادی زدی تو خال چون نطراتت کاملا درسته . من برای مقابله با تو هم ار مغزم کار کشیدم هم از زور بازوم چون معتقدم لیاقت این هدیه هارو رو داشتی . تو دستنیافتنی هستی ، تو سنگ نوشته یک بنای تاریخی هستی که نشان دهنده همه چیز خوب در این جهانه . در بتل گراند دست من مثل یه چکش بنای تاریخی رو از بین میبره و به زمین میریزه درست شبیه یه برگ خشک شده ( این فازش چیه وجدانا!!!! :| ) .
رینز : میخوای تمامی شب در مورد چکش و نظریات مغز فاسد شده ات حرف بزنی یا نه جلوی مردم بیرمنگهام به رینگ میای تا مثل یه مرد حرف بزنی .
بری وایت همچنان یه چیز هایی تو گلوش گیر کرده : صبر داشته باش درست مثل یه آتش یه زیر خاکستر انتظارتو میکشم تا شعله ور بشم و نیشت بزنم . بهتره به خونه برگردی به اعضای خانواده ات بگی چقدر دوستشون داری و متاسفی چون بعد از بتل گراند هیچ قولی نمیدم که دوباره سالم ببینیشون .

قهرمانان تگ تیم میان و کنار تیم گزارشری میشینند .
مسابقه اول . تیم لوچا دراگون" کالیسیو و سین کارا " برابر تیم نیو دی " کوفی کینگستن و بیگ ا "
تیم پیروز : نیو دی ( نیو دی با همکاری خوبشون مکزیکی های دبلیودبلیوای رو شکست دادند ) . بعد از تموم شدن مسابقه ، وود از تماشاگرا میخواد شعار جدیدشون ( new tag champs )رو تکرار کنند چون مطمئن هستند در بتل گراند کمربند های قهرمانی تگ تیم رو پس میگیرند . اونیل و یانگ وارد رینگ میشوند تا ببیند حرف حسابشون چیه که هیچی نیست دیگه چون از اون طرف رینگ بیرون میرند .

تو رختکن رینز داره خودشو آماده میکنه که دین آمبروز میاد تو و میره کنارش بهش میگه واقعا از دست بری وایت خسته شدم اون دیگه از حد گذرونده و از رینز میخواد آمادگی هر اتفاقی رو داشته باشه . رومن رینز که در مرحله انفجار رسیده میگه اگر وایت رو ببینم نمیزارم کار به بتل گراند بکشه و همین امشب دخلشو میارم .

مسابقه دوم . کینگ برت برابر سواگر
پیروز : کینگ برت ( سواگر داره همچنان به نزول خودش ادامه میده و اینبار بعد از دریافت بولهمر هیچ حرفی برای زدن نداشت ) .

پرومویی مفصل از درگیری سث رولینز و براک لزنر پخش میشه .
سزارو در راهرو در حال راه رفتن به سمت محل ورودی به سالنه که اونز جلوش رو میگیره و برای مرد سوییسی آرزوی خوش شانسی میکنه .

مسابقه سوم . سزارو برابر روزف / همراه سامر ری
پیروز : سزارو ( روزف که حریف واقعا سرسختی نصیبش شده بود تصمیم گرفت بره بالای تاپ روپ خیر سرش یه غلطی بکنه ولی موقع فرود با یه اروپین اپرکات دهنش صاف شد ، سزارو معطلش نکرد و با اجرای فینیشرش یه پیروزی واقعا بزرگ بدست آورد ) . بعد از تموم شدن مسابقه سزارو که سر از خوشحالی نمیشناسه دور رینگ میچرخه ( انگار رفته جام جهانی ) و خودشو طرف تماشاگرا میندازه و جشن پپیروزیشو با اونها تقسیم میکنه .

نگاهی کوتاه میندازیم به اتفاقات مسابقه نویل و استارداست در راء این هفته .

مسابقه چهارم . نویل برابر استارداست
پیروز : نویل ( استارداست سعی کرد با استفاده از طناب ها یه پین کثیف انجام بده اما داور به موقع متوجه شد ، این اتفاق سوژه بگو مگوی استارداست با داور مسابقه شد . نویل از این موقعیت استفاده کرد با یه حرکت خارق العاده حریفشو رول کرد و شکست قبلیشو جبران کرد ) .

نائومی اسنوکا و ساشا بنکس در بک استیج هستند و اعلام میکنند از این به بعد میتونند اسم گروهشون رو the BAD صدا بزنند .

مین اونت . دین آمبروز و رومن رینز برابر بیگشو و شیمس
تیم پیروز با قانون دیکیو : رینز و آمبروز ( وسطای مسابقه بیگشو یه چاکسلم روی میز گزارشرا به آمبروز زد و باعث ناک اوت شدن هرجفتشون شد مسابقه داخل رینگ با حساسیت دنبال میشد . اواخر جدال رینز تونست ناک اوت پانچو پیاده کنه و آماده اجرای اسپیر بشه که بری وایت مثل بختک یهو افتاد وسط مسابقه و به رینز حمله کرد ) . بعد از تموم شدن مسابقه ، وایت رفت سیستر اببگل رو اجرا کنه اما رینز بدل کرد و یه سوپر من پانچ دیگه گذاشت تو کاسه ی فیس جدید ترس و به بیرون ربنگ انداختش . شیمس رفت بروگ کیک بزنه که باز رینز جاخالی داد و طی یه رفت و برگشت اسپیر نثار مستر مانی این د بنک کرد .
بری وایت بیرون ربنگ افتاده و مونده چه خاکی در بتل گراند به سرش بگیره اما رومن رینز امادگی بالاش رو نشون داده و خوشحاله یه جواب دندون شکن به وایت داده .
اینم از آخرین اسمکدان قبل از بتلگراند ، حالا باید دید این یکشنبه چه اتفاقاتی انتظارمون رو میکشه .

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر