لیونل مسی 4 جلسه محروم شد

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,710
2,901
113
چابکســـر


به علت اعتراضات شدید و توهین به داور و کمک داور دیدار آرژانتین برابر شیلی، مسی 4 جلسه از همراهی تیم ملی کشورش محروم شد.

با حکم کمیته انضباطی فیفا، مسی 4 جلسه محروم خواهد شد و دیدار امشب تیمش برابر بولیوی را نیز از دست داد. با این حساب، مسی در 4 بازی آینده آلبی سلسته غایب است و تنها در دیدار آخر برابر اکوادور قادر به همراهی آرژانتین خواهد بود.


هفته گذشته و در جریان دیدار آرژانتین و شیلی که با تک گل مسی از روی نقطه پنالتی با یک گل به سود شاگردان بائوسا به پایان رسید، مسی در جریان بازی چند بار با داور مشاجره لفظی داشت و در پایان بازی نیز الفاظ تندی را به کمک داور این دیدار گفت.

آرژانتین که با پیروزی های اخیر شرایط بهتری در جدول پیدا کرده بود و با حضور در رتبه سوم، شانس خود را برای صعود افزایش داده بود، حالا بدون کاپیتان تاثیرگذار خود کار دشواری در ادامه مسیر خواهد داشت. همچنین لیونل مسی 8100 یورو نیز از سوی فیفا جریمه شده است.

فیفا در بیانه خود اعلام کرد که این تصمیم بر اساس قوانین و همانند موارد مشابه گذشته گرفته شده و امروز مسی و تیم ملی آرژانتین از آن مطلع شده اند.

منبع:ورزش سه
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر