ترکیب پرسپولیس برابر الریان قطر مشخص شد

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,710
2,901
113
چابکســـر


پرسپولیس برای دیدار چهارم خود در لیگ قهرمانان آسیا از ساعاتی دیگر به مصاف الریان قطر و شاگردان میشل لادروپ خواهد رفت.


برانکو ایوانکوویچ در این دیدار حساس 11 بازیکن اصلی تیمش را مشابه آخرین جدال این تیم در لیگ برتر و برابر پیکان مشخص کرده است و ترجیح داده به ترکیب تیم برنده آن نبرد دست نزند و البته کاپیتان دوم تیمش را نیز به ترکیب اضافه کند.


بر اساس تصمیم و برنامه ریزی برانکو ایوانکوویچ 11 بازیکن اصلی سرخپوشان را علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی، محسن مسلمان، علی علیپور، وحید امیری و مهدی طارمی شکل خواهند داد.


بیرانوند در درون دروازه این تیم در کنار عناصر دفاعی امیدوار است تراژدی بازی رفت با دریافت سه گل برای او تکرار نشود و اینبار موفق شود اولین کلین شیت خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کند.


در کنار او سیدجلال حسینی که به عنوان کاپیتان وظیفه سنگینی برعهده خواهد داشت با توجه به شکست دور از انتظار در دیدار رفت باید توان خود برای بسته نگه داشتن دروازه این تیم و رهبری خط دفاعی را به بهترین شکل ممکن پشت سر بگذارد.


صادق محرمی نیز توانسته این روزها به مهره مورد اعتماد برانکو ایوانکوویچ تبدیل شود و بر این اساس وظیفه سنگینی روی دوش خود احساس می‌کند. با توجه به جدایی قطعی رامین رضاییان اکنون نگاه‌ها به سمت او جلب شده و باید نشان دهد اعتماد برانکو به او بی جهت نبوده است و این جدال می تواند نقش مهمی در این اتفاق داشته باشد.


حسین ماهینی نیز بار دیگر توانسته نظر برانکو را در سمت چپ دفاعی به خود جلب کند و به مهره ثابت این تیم تبدیل شود تا بار دیگر ربیع‌خواه را نیمکت نشین کند. ماهینی با توجه به خصوصیات دفاعی بیشتر امروز کار دشواری برابر تاباتا خواهد داشت و باید جدال های تک به تک با این برزیلی فرصت طلب را به سود خود خاتمه دهد.


خط میانی پرسپولیس نیز با اضافه شدن وحید امیری به جمع کامیابی نیا، سروش رفیعی و محسن مسلمان دوندگی را در این بخش از زمین سرخپوشان افزایش خواهد داد و پرسپولیس و برانکو به پلان بیشتری برای باز شدن دروازه حریف با توجه به خصوصیات هجومی این بازیکن و البته ضربات تمام کننده او امیدوار است.


مهدی طارمی که اکنون با سه گل زده برترین گلزن پرسپولیس و شانس بزرگ آقای گلی این رقابت ها محسوب می‌شود به دنبال تداوم این روند در جدال های آسیایی خواهد بود و در کنار او علیپور با انگیزه بالای ناشی از شکسته شدن طلسم گلزنی اش برابر پیکان قرار دارد.


ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی، محسن مسلمان، علی علیپور، وحید امیری و مهدی طارمی.

ورزش سه
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر