ღبزرگترین مسابقه عکاسیღ(باجایزه)همه بیان تو!

Mahsa

همراه
2013-05-11
279
210
0
just-loveeee.blogfa.com

سلام به همه بروبچه های گل یه حس خوب
به تاپیک خودتون خوش اومدین

بعدازحذف شدن وبلاگمون من وسیناتصمیم گرفتیم یه سری تاپیکهای متفاوت توانجمن قراربدیم که اولاتوهیچ وبسایت یاتالاردیگه ای تاحالاندیدید...وهم جوانجمن یه مقدارتغییرپیداکنه...این جمع صمیمانه روصمیمانه تروپرانرژی ترش کنیم...
میدونم اگه این فکرتابستون به سرمون میزدخیلی بهتربودولی خب...بریم سراصل مطلب...
تاپیکی که پیش روتونه اسمشوگذاشتم بزرگترین مسابقه عکاسی چون یه چیزکاملاجدیدومتفاوته... عکاسی هم هنریه که مطمئنم همتون تجربشودارین...زیادمقدمه چینی نمیکنم...بریم سرروال مسابقه:
-قشنگترین وبهترین عکسایی که خودتون بادستای خودتون گرفتیدوفکرمیکنید که به درداین تاپیک میخوره روکناربذارید.

-توی هرپست فقط حق گذاشتن یک عکس رودارید...

-من وسیناداورهای مسابقه هستیم...هرتشکری که ازتون کنیم به معنای یک امتیازه...

-میتونیدحتی1000تاپست متوالی بذاریداماتوی هرکدوم فقط 1عکس.

-میتونیددرموردهرکسی که میخوایدیه توضیح کوتاه وخیلی مختصرهم بدید...اگه هم نه که...هرطورراحتید.

--شرط بالابودن امتیازفقط تعدادتشکرهاییه که من وسینا(داورای مسابقه)ازپستهاتون میکنیم...کسی که بیشترین تعدادتشکررودرمجموع پستهایی که دراین تاپیک قرارداده داشته باشه بعنوان برنده مسابقه وعکاس یه حس خوب انتخاب میشه

-داوران حق شرکت درمسابقه روندارن.

-سعی کنیدعکساتون جدیدوبروزباشن...کیفیت مناسبی داشته باشن،ازخلاقیت های عکاسیتون استفاده کنید...موضوع عکساتون تامیتونیدحرفه ای ومتفاوت باشه تاشانس بیشتری داشته باشید...

-مسابقه تانیمه ی آذر ادامه داره...

-هرکسی هم که میخوادتومسابقه شرکت کن بصورت پیغام خصوصی یاپیغام توی پروفایل میتونه به من یاسینااطلاع بده تااینجااسمشوبنویسیموبعداینکه اسمش ثبت شدمیتونه فعالیتشوشروع کنه...

شرکت کنندگان:

Atash

tohi021

maryam

taranom

بچه کرد

جایزه نفراول:
1-ایرفون پشت گوشی طرح فراری

2-ماوس انگشتی

که برنده مسابقه به انتخاب خودش یکی ازاین دوجوایزروانتخاب میکنه تادرب منزل بهشون تحویل داده بشه ویه هدیه کاملاناقابله ازطرف یه حس خوب...

نفردوم هم به درجه پلیس تالارارتقاپیدامیکنه...

امیدوارم باعکسای قشنگتون ومهم ترازاون هنرعکاسیه خودتون اینجاسنگ تموم بذاریدواین تاپیک تبدیل بشه به یه آلبوم پرازخاطره ازدوستای خوبی که اینجاداریم...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: TArAnOM، pegah، Atash و 3 کاربر دیگر

Hodanaaz

New member
2013-10-06
1
0
0
وبلاگتون واقعا عالیه.فکر کنم پشیمون نشم از اینکه عضو شد آدرس وبلاگ من اینه Yas72-74.blogfa.com:3_8_174:

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
سلام

این عکسها رو مهر ماه سال گذشته

طی سفرم به آنتالیا گرفتم

از ابتدای ورودم تا پایان 10 روزی که اونجا بودم

برای خودم دیدنشون جذاب بود

امیدوارم شما هم خوشتون بیاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
اینجا هم که میدونید کجاست؟

قونیه

تقریبا 7 ساعت با آنتالیا فاصله داره

bfiepc6o5r7ndwca2jx.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: بچه کرد

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
اینجا دودن
8nbvxl27rv2ip369g0uf.jpg

جنگلی بسیار زیبا با آبشارهای بزرگ و قشنگ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: بچه کرد

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
ساحل کمر

کمر یک ساعت از آنتالیا دوره

اما از آنتالیا قشنگتره

uxqhc4t8rj31dih6f3f.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: بچه کرد و Mahsa

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر