negar.74.abc

New member
2015-12-11
10
1
0
rbconex.ir
: اسباب کشی یکی از حساس ترین کار هایی است که نیاز به دقت بالایی در جابجایی اثاثیه ها دارد ، ابعاد و اندازه وسایل منزل یکسان نبوده و هر گروهی نسبت به اندازه وزن خاص خود را دارند. از این روکارتن بسته بندی و کارتن اسباب کشی دارای تنوع زیادی در اندازه و تعداد لایه ها می باشد.
خیلی از افراد مستاجر برای اینکه بتوانند لوازم منزل خود را بدون آسیب دیدگی جابجا کنند بارها سعی کرده اند که لوازم خود را با بسته بندی های غیر اصولی از آسیب دیدن خلاص کنند ولی توجه داشته باشید بدون بسته بندی اصولی و بدون کارتن اسباب کشی این کار امکان ندارد و مطمئنا به بار و لوازم شما آسیب وارد خواهد شد. ولی با ارائه خدمات بسته بندی اصولی و عرضه کارتن های مخصوص برای اسباب کشی این اطمینان را به شما می دهد که میزان آسیب دیدگی لوزم در حین اسباب کشی را تا 90 درصد کاهش دهد.
[h=2]کارتن اسباب کشی برای بسته لوازم شکستنی منزل[/h] می دانیم که هیچ یک از لوازم منزل دارای اندازه های یکسان نیساتند البته به غیر از لوازمی که ست می باشند و در واقع یک دست هستند مثل (بشقاب ، ...) از این رو در اندازه های متفاوت و با کیفتی عالی تولید و عرضه شده است و بر اساس نیاز شما می توانید از اندازه های متفاوت بدون نگرانی از آسیب دیدگی لوازم خود استفاده کنید.
dfr.jpg

[h=2]اندازه کارتن اسباب کشی[/h] تاجایی که می توانید از با اندازه ی مناسب برای بسته بندی اساس و لوزام منزل خود استفاده کنید ، لوازم منزل از نظر ابعاد و اندازه می تواند در یکی از سه دسته زیر قرار گیرد:
[h=3]1- کارتن اسباب کشی برای وسایل کوچک و سنگین[/h] وسایلی مانند ظروف در این دسته بندی قرار می گیرند ، کارتن اسباب کشی این موارد باید به نحوی می باشد که دارای مقاومت بالایی بوده (همانند )و در مقابل ضربه مقاوم باشد، توصیه می شود برای این نوع وسایل از کارتن اسباب کشی 3 لایه و 5 لایه و با اندازه های کوچک و یا متوسط استفاده شود تا وسایل داخلی آن دارای امنیت بالاتری باشند.

[h=3]2- کارتن اسباب کشی برای وسایل بزرگ و سبک[/h] وسایلی مانند ظروف پلاستیکی نسبت به فضایی که اشغال می کنند ، وزن بسیار کمتری داشته و نیازی به کارتن اسباب کشی مقاوم برای جابجایی ندارد ، برای بسته بندی این وسایل می توان از کارتن بسته بندی تک لایه تا سه لایه استفاده کرد. [h=3]3- کارتن اسباب کشی برای وسایل بزرگ و سنگین[/h] وسایلی مانند یخچال ، اجاق گاز ، ماشین لباسشویی و... که هم از نظر ابعاد نسبا بزرگ می باشند و هم از نظر وزن نیز سنگین هستند در این دسته قرار می گیرند ، برای کارتن بندی و بسته بندی این وسایل می توان از کارتن اسباب کشی اختصاصی با اندازه های استاندارد استفاده کرد ، کاربرد کارتن اسباب کشی در این نوع وسایل حفظ لایه بیرونی آن ها از آسیب دیدگی و افتادن خط و خش روی آن ها می باشد .
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر