چگونگی ثبت شرکت در ترکیه

feizi68

New member
2016-07-25
2
0
0
تهران
تجار می توانند با ثبت شرکت در کشور ترکیه بخشی از کارهای خود را که با کشورهای دیگر نمی توانند انجام دهند از طریق این شرکت انجام دهند . افراد با می توانند با خریداری کالای مورد نیاز خود از کشورهای مختلف مبلغ آن را حواله به شرکتی که فروشنده است بپردازند و فروشنده جنس شما را به گمرک کشور ثالث ارسال کند .
در چند سال اخیر ثبت شرکت های خارجی صورت گرفته در کشور ترکیه به میزان 5برابر سالهای پیشین خود رسیده است تا جایی که امروزه سرمایده گذارانی که خواستار ثبت شرکت های بزرگ و فعالیت های تجاری عظیم هستند بدنبال ثبت شرکت در این کشور میباشند.
ثبت شرکت در این کشور چیزی در حدود یک هفته تا 10 روزکاری بطول می انجامد که حضور مدیر یا مدیران شرکت مربوطه به همراه سهامداران در ترکیه الزامی میباشد. از جمله ویژگی هایی که در این کشور برای سرمایه گذاران ایرانی دارد این است که 100% سهام شرکت مربوطه به نام کارفرمای ایرانی خواهد بود. نکته ای که در این میان وجود دارد این موضوع است که در صورتیکه حضور یکی از مدیران و یا سهامداران در ترکیه به هردلیلی امکان پذیر نبود موسسه حقوقی شتاب با گرفتن وکالت از کارفرما میتواند مراحل در این کشور را بدون نیاز به حضور سهامداران و مدیران به نحو احسنت به انجام برساند.
از جمله مهمترین الزاماتی که در ثبت شرکت در ترکیه وجود دارد الزام جهت اجاره دفتر کار و استخدام شخصی بعنوان مشاور مالی میباشد که مشاوران موسسه حقوقی شتاب شما کارفرمایان عزیز را در این زمینه یاری میکنند. متقاضیان ثبت شرکت در این کشور میتوانند نسبت به افتتاح حساب بانکی در این کشور اقدام کنند و بدون هیچگونه محدودیتی نسبت به نقل و انتقال وجوه بپردازند.
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر