چطور اتاق خواب خودرا زیبا کنم؟

♪®¡ℑHε ℘¡®Aℑε S G

همراه نمونه
2014-07-06
353
240
0
United States Alaki;)
سلام دوستان
من اینجا هستم که با استفاده از اشتراک اطلاعاتم در زمینه دکوراسیون منزل شمارو به سبک دلخواهتون برسونم
اولین مطلب رنگ دیوارها:
حقیقتا ما در ایران عادت کرده ایم منزل خودرا از فروشنده تحویل میگیریم دیگر رنگ سفید دیوار رو تغییر نمدیم درسته رنگ سفید ارامشی خواص داره اما تنها دو سبک رنگ رو می پذیره و زیبا به نظر میرسه رنگ های شفاف و پررنگ برای هماهنگی با دیگر اشیا اتاق خواب و رنگ های چشم نواز بسیار لایت
اگر تخت شما چوبی است و رنگ آن به گردویی نزدیک است خوب است در کناره ایی از دیوارتون طرحی در همان رده رنگ فراهم سازید تا جلوه هماهنگی اتاقتان افراد را به مشاهده ان مشتاق کند
اگر تخت شما فلزی است سعی کنید دیوارتان را رنگ متفاوت از سفید انتخاب کنید
برای مثال اگر فلز تخت شما به سورمه ایی نزدیک است دیوارتان را طوسی کم رنگ انتخاب کنید
رنگ دیوار همیشه باید لایت (کمرنگ) باشد تنها بخش کوچکی از آن را میتوان از رنگ های تیره استفاده کرد که صرفا باید طرح زیبایی باشد تا به چشم بیاید
مبحث دوم طرح ها:
طرح های ساده قطعا چشم نواز ترند که طرح های گوشه ایی از دیوار رو باید براساس رنگ اشیا بزرگ اتاق خواب انتخاب کرد
گاهی تخت گاهی فرش یا موکت و میز تحریر
یادتان باشد طرح ها باید برخلاف رنگ دیوار شفاف و پر رنگ باشند
اشیای تزئینی
به نظر من زیباترین بخشه خب
اگر سبک اتاقتون فانتزی یا نوجوانه بهتراست این اشیا تزئینی رنگ بی نهایت شاد و تضاد وسایل دیگر باشد اما در یک رده محسوب شود
برای مثال اتاق هایی که دیواره سفید دارند و بقیه اشیا در رده رنگ صورتی بوده و طرح آن سرخابی است
بهتر است
رنگ نارنجی ـآبی نفتی یا کاربنی ویا سبز فسفری رو برای تزئین انتخاب کنند
تا گوشه ایی از اتاق متفاوت باشد
عکس هایی برای رنگ دیوار ها و دیزاین ها:
ضمن اطلاع اگر اشیا بزرگ اتاق سفید یا رنگی لایت است دیوارتان را پر از انرژی انتخاب کنید

th (24).jpg
th (23).jpg
th (22).jpg
th (21).jpg
th (20).jpg
th (19).jpg
th (18).jpg
برای مشاهده عکس ها روی ان ها کلیک کنید

پیوست‌ها

• th (28).jpg
    th (28).jpg
    3.2 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • th (8).jpg
    th (8).jpg
    13.5 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • th (17).jpg
    th (17).jpg
    15.9 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر