پری جون تولدت مبارک...

Mahsa

همراه
2013-05-11
279
210
0
just-loveeee.blogfa.com

چن ساعت پیش فهمیدم امروزروزتولدیکی ازآبجیای گل مهساوسیناست...خواهری که ازهمون اوایل ساخت وبلاگمون همیشه همراه وهمقدم مهساوسینابودوهنوزم هست تاهمیشه...

خواهری که همیشه بدون هیچ توقعی پیشمون بود...باحرفاش،بادعاهاش...مهربونیاش...بامحبتای مجازیش لبخندی رولب مهساوسینامینشوندکه شایدمجازی بودن اما ماحسشون میکردیم...یکی ازبهترین آبجیای من وسیناکه خودم خیلی دوسش دارم...

آبجی پری تولدت مبارک(البته بایکم تأخیر)

درخت سیبی آمدنت را به مناجات نشسته است
انگار آمدنت نزدیک است
صدای بهم خوردن بال معصوم فرشته میاید
تو آمدی
لمس بودنت مبارک

یک جهان قاصدک ناز به راهت باشد
بوی گل، نذر قشنگی نگاهت باشد

و خداوند شب و روز و تمام لحظات
با همه قدرت خود پشت و پناهت باشد

تولدت مبارک!

خب حالاسنگین بازی بسه همگی بپرین وسط

اینم ازکیک تولددددددد

پری جونم نمیدونم امروزچن ساله شدی امابدون به هرسن وسالی که برسی همیشه خواهرمهربون مهساوسینایی...
ایشالاتولد100سالگیتوخودم همینجاجشن بگیرم

آبجی جونم امیدوارم ازاین هدیه کوچیک من وسیناوبقیه اعضای تالارراضی باشی...(کلی زحمت براش کشیدم )

بازم میگم تولدت مبارک گلم...ایشالاتوتک تک لحظه های زندگیت...هرنفست پرازخوشبختی باشه...لبخندرولبات ابدی باشه...ودستای خداهمیشه روشونه هات...

لحظه لحظه زندگیت پرازجشن وشادی...تولدت مبارک پری جون!

پیوست‌ها

• 24.gif
    24.gif
    263 بایت · بازدیدها: 14
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pegah، Melika، Maryam و 1 کاربر دیگر

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,710
2,901
113
چابکســـر
من هم تبریک میگم،
امیدوارم همیشه موفق باشی و به همه آرزوهات برسی:53::53::53::53:

[GHALB]تولد[/GHALB]

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Melika، Maryam و Mahsa

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0
نمیدونید چ قدر خوشحال شدم وقتی این تاپیک رو دیدم اصلا فکرشو هم نمیکردم یادت باشه مهسا جون تو فوق العاده ای منم دوست دارم و واقعا ممنونم و ممنونم بابت وقتی که گذاشتی و تایپ کردی و ممنونم از اقا سینا و همین طور از مریم جوون. برای همتون بهترین ها رو ارزو دارم همیشه لبخند رو لباتون و همیشه موفق باشین :)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Maryam، Mahsa، pegah و 1 کاربر دیگر

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر