پاتوق دوستانه

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
سلام

خیلی فکر کردم اسم اینجا رو چی بزارم (در حد 2 ثانیه فکر کردم به مولا ):_s2828_::39:

اینجای جای بحثهای خودمونی و دوستانه هست

اگه دوس داشتین میتونین اتفاقاتی که امروز یا روزای گذشته براتون پیش اومده و جالبه رو بگید

یا اگه خدای نکرده دلتون گرفت:drag:

اینجا درد دل کنید

آخه میدونید؟ روانشناسا میگن هر وقت دلتنگ شدید دلتنگیتونو یا با کسی که محرم رازتونه در میون بزارید :100:

یا روی ی تیکه کاغذ بنویسید و بعدم مچالش کنید بندازید دور

برای همین من فداکاری کردم و این تاپیک رو زدم

باشد که مقبول درگاه شود:d

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0
من اولین نفرم اینجا چیزی مینویسم و اولین موضوع هم درباره ی چهارشنبه سوری اینم از مال من:

خدا کسی رو جو نگیره دیشب ابشاری زدن ما هم دیدیم باحاله 3 بار از وسط ابشاری پریدیم هیچی دیگه یهو دیدم پا هام میسوزه دیدم بله تمام شلوارم سوخته همش پره سوراخ شده البته فقط پای چپش البته خیلی خوشحال شدم این شلوار رو پوشیدم اگه شلوار دیگه ای بود خیلی ناراحت میشدم خدا رو شکر کاپشن عزیزم طوریش نشد ولی جدا از اون تمام پای چپم لک لکه اتیش داره روش ولی کلا شب فوق العاده ای بود خیلی خوش گذشت ولی تهش گشنه امدیم خونه چون تمام جا بسته بود
:112:

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
خدا رو شکر که سالمی :prankster:

والا اینجا بیشتر صدای انفجار میومد

چیزی شبیه 7 سال دفاع مقدس بود :s

شنیدم اوباما گفته ملتی که با ترقه همدیگه رو میسوزونن اگه انرژی هسته ای داشته باشن دنیا رو به آتیش میکشن:_s2828_:

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
خدا رو شکر که هیچ اتفاق خاصی توی زندگیتون رخ نداده :prankster:همگی ریلکس

اما 15 روز بخور و بخواب تموم شده

دیگه وقتشه به کاراتون برسین

من که آشپزی رو فراموش کردم:blind:

هر چی فکر میکنم میبینم اصلن آشپزی به کلاس من نمیخوره =))=))

تعطیلات به من خیلی خوش گذشت

امیدوارم شما هم خوش باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: روشنک m، zahra، Melika و 3 کاربر دیگر

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,710
2,901
113
چابکســـر
اواخر سال قبل گفتم که تعطیلات عید حسابی باید وقت بزارم ت تحقیق و پاور دانشگاه،بترکونما.
اما بسلامتی عید داخل شد،هفته اول که خواب و استراحت چاشنی عیدم شد :d
گفتم ایشالا هفته دوم،هفته ی دوم هم که هی امروز فردا پس فردا پس پسون فردا :d شد تا الان . که الان درگیر اثبات هویتم :))

مسافرتم که نرفتیم،قار بود 13 بریم ییلاق که برف اومد اونجا تا کمر!
که انم کنسل شد :|

بدترین عیدی بود خلاصه که داشتم:33:
اسب هم شد سال! :fuuthatshi:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: روشنک m، Atash، zahra و 2 کاربر دیگر

Atash

افتخاری
2013-07-17
1,568
3,723
0
الان . که الان درگیر اثبات هویتم :))

:)):)):))

تثبیت شد؟:))

خوب کاری کردی داداش کوچیکه

خوب کاری کردی که هیچ کاری انجام ندادی

خودتو تو زحمت نندازی هیچ زمانی

گوشت تنت آب نشه خدای نکرده :))

بچه کرد

مدیر تالار ورزشی
2013-10-22
1,156
1,206
0
اولین روز دانشگاه خسته کننده بود بخصوص که نهار بهمون ندادن بچه ها هم قبول نکردن بریم بیرون ناهار بخوریم نون گرفتیم با ماست دندونامون یخ کرد حساب کردم اگه بخوام با حقوق خودم صاحاب یک ماشین سمند بشم
به شرطی که قیمتها هم همینجوری ثابت بمونه و من با پولایی که جم میکنم یک دونه آب معدنی هم نخرم
یعنی همه رو جمع کنم حدودا 13 سال دیگه موفق به خریدش میشم خخخخخخخخخخخخخخخخ

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: روشنک m، pegah، Sina و 1 کاربر دیگر

روشنک m

مدیر تالار اسرار خانه داری
2013-12-01
1,103
1,110
0
سلام دوستان عزیز منم همش مسافرت بودم تعطیلات خوبی بود بهترین جایی که رفتم گنجنامه همدان بود حتما برید ببینید اگه نرفتید غار علی صدر هم واقعا جای قشنگیه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pegah، Sina، Melika و 1 کاربر دیگر

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر