هزینه لیبل دزدگیر فروشگاهی

mojtaba_br

همراه نمونه
2015-09-21
406
41
0
هزینه لیبل دزدگیر فروشگاهی: قیمت لیبل AM معمولا دو یا سه برابر قیمت لیبل RF می باشد. در نتیجه برای فروشگاه هایی كه مصرف لیبل آنها بالاتر است ،‌ صرف با استفاده از RF می باشد.
اندازه لیبل ها در گیت فروشگاهی
عرض لیبل های AM چیزی حدود 1 سانتی متر و طول آن 3 سانتی مترمی باشد. ضخامت آن ها نیز كمی بیشتر از یك میلی متر است.
لیبل های RF به شکل مربع هستند و دارای اندازه های 4*4 ، 5*5 و 3*3 هستند. اما از لحاظ ضخامت بسیار نازك می باشند. از لحاظ دید فنی در ارائه دزدگیر فروشگاهی ، لیبل های 4*4 اندازه ی مناسب تری دارند.
با توجه به مواردی که در مورد اندازه ی لیبل های گفته شد ،‌ برای سایر اجناس کوچك امكان استفاده از لیبل AM بیشتر است اما در عوض از جهت ضخامت لیبل ها ، امكان كندن لیبل AM توسط سارق بیشتر است.
3- جهت چسباندن بر روی اقلام فلزی هیچ کدام از لیبل های معرفی شده كارایی لازم را نخواهند داشت ، اما لیبل دزدگیر فروشگاهی AM اندكی بهتر عمل می كند هر چند که این عملکرد شاید آنچنان محسوس نباشد. بر روی اجناسی که فلز نیستند اما در بسته بندی آن از وکیوم یا کاغذی که شبه فلز است ، استفاده شده است ، لیبل AM بهتر از لبیل RF عمل می کند. (مانند بسته های چای یا عطرها و ادکلون ها)
4- تنوع در تولید و فروش و همچنین استفاده از تگ در سیستم های RF بسیار بیشتر مشاهده می شود.
5- در گیت فروشگاهی AM فاصله بین دو آنتن برای تگ سخت لازم نیست كم باشد ولی برای لیبل حتما باید فاصله آنتن ها زیاد نباشد.
6- به طور کلی کارایی و امنیت AM برای تگ سخت بیشتر می باشد. بنابراین اگر در فروشگاه خود جنس غالب ، لباس می باشد ، AM را به شماتوصیه می کنیم.
7- نصب و استفاده از هر دو نوع دزدگیر فروشگاهی RF یا AM در فروشگاه هایی که خیلی بزرگ هستند و تنوع اقلام بالایی دارند ، هزینه ثابت اولیه در هنگام خریداری دزدگیر فروشگاهی را حدودا دو برابر خواهد کرد اما در عوض امکان استفاده از لیبل بر روی اجناس بیشتری وجود خواهد داشت و هزینه های جاری تا حد مناسبی کاهش پیدا می کنند همچنین امنیت فروشگاه بالاتر خواهد رفت.

در هایپر هایی که تنوع کالای بالایی دارند ، به این دلیل که هم به تعداد زیادی تگ سخت و هم برچسب دزدگیر نیاز دارند ، نصب همزمان گیت فروشگاهی با دو تکنولوژی AM و RF توصیه می گردد.
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر