نصیحت های آدولف هیتلر در دژ نظامی لاندزبرگ

GULF 4 PERSIAN

سرپرست تالار
2014-03-13
701
653
0
34
سوزیانا-اندیمشک
در اوریل 1924به حکم دادگاه عمومی ان زمان مونیخ گزراندن محکومیت خود را در پادگان لاندزبرگ ام لخ اغاز کردم . پس از سال ها کار بی وقفه اکنون برای نخستین بار شروع کاری امکان پزیر شده بود که بسیاری تقاضای ان را داشتند ومن خود احساس می کردم که برای جنبش مفید خواهد بود پس تصمیم گرفتم دو جلد این کتاب (نبرد من) را نه تنها به شرح هدف های جنبش ما بلکه گسترش ان اختصاص دهم .ازین کتاب چیزهای بیشتری میتوان اموخت تا از هر رساله ی نظری محض در این اثر سخنم با بیگانگان نیست بلکه با ان هواداران جنبش است که دل در گرو ان دارند و می خواهند ان را عمیق تر مطالعه نمایند میدانم که افراد از طریق نوشته کم تر تحت تاثیر قرار میگیرن تا سخنرانی و اینکه هر جنبشی بزرگی خود را مدیون سخنرانان خویش میداند نه نویسندگان خویش . باشد که این کتاب چون سنگ بنای به کار اید( که بکار امده) که من به کار مشترک اهدا میکنم . ادولف هیتلر دژ نظامی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر