Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر

بریم سراغ اسمکدان این هفته . تم سانگ قهرمان جهان زده میشه ، سث رولینز در حالیکه تماشاگرا بشدت ریکشن منفی نشون میدن راهی رینگ میشه . بی توجه به حواشی پیرامون ، سخنرانیشو آغاز میکنه : خب که چی الان ؟ چیکار کنم ؟ تا کی شما احمق های نادون میخواهید باخت من به سینا رو تو سرم بکوبید . یادتون رفته من کی هستم و چیکار ها کردم؟ من کسی بودم که از سینا اجازه گرفت آتوریتی اتحاد دوباره به قدرت برگرده ، من تنها کسی بودم که چمدان مانی این د بنک رو در مین اونت رسلمنیا کش کرد و تو یک شب براک لزنر و رومن رینز رو شکست داد و قهرمان جهان شد ، من تنها کسی هستم که به عنوان قهرمان وارد سوپلکس سیتی شد و با عنوان قهرمانی از جهنم براک بیرون اومد . دوشنبه شب خود سینا قربانی جاهطلبیش شد و من با یک دماغ شکسته به بیمارستان‌ فرستادمش ( لحظه وارد کردن ضربه زانوی رولینز به دماغ سینا پخش میشه ) . رولینز دیگه میزنه تو جاده خاکی : اتفاقی که برای سینا افتاد واقعا یه حادثه ناگوار بود ولی از یک دید دیگه انصافا یک شاهکار هنری بود که باید با آثار میکلانژ و پیکاسو مقایسه بشه .
مرد سوییسی ، سزارو وارد میشه و صحبت های قهرمان جهان رو ناتموم میزاره : داری در مورد لحظه منتخب راء صحبت میکنی پس بزار منم نظرمو بگم . برعکس تو با اونحاییکه که تسلیم جان سینا شدی خیلی حال کردم .
رولینز بلافاصله جبهه میگیره : نه نه اشتباه نکن من تسلیم جان سینا نشدم اون فقط یه استراژی بود که سیتا به خواسته اش برسونم تا از عنوان کوچولوش دفاع کنه مگرنه معلوم نبود جه بلاهای دیگه ای سرش در میاوردم .
سزارو دنبال ریمچ با رولینز میگرده( در راء به قهرمان جهان باخت ) پس خواسته اش رو عنوان میکنه اما رولینز ازش میخواهد هرچه زودتر رینگ رو ترک بکنه ، قبل از اینکه سزارو بیرون بره میگه تو اینجایی من اینجام چرا همین الان مسابقه ندیم؟ ، اوه یادم رفت تو از این میترسی که تسلیم من هم بشی . همین جمله برای رولینز کافی بود تا برای دفاع از اعتبارش ، ریمچ رو همین موقع قبول کنه .

مسابقه اول . قهرمان جهان " سث رولینز " برابر سزارو
پیروز با قانون دیکیو : سزارو ( مدت زمان زیادی از شروع مسابقه نگذشته بود که اونز به تیم گزارشرا اضافه شد تا نظراتشو در مورد جدال پیشرو بیان کنه . اواخر مسابقه ، سزارو کاملا کنترل همه چیو بدست گرفت ، بعد از اسپاین باستر آماده اجرای جاینت سویینگ شد که اونز به رینگ اومد به طرف سزارو یورش برد تا داور دستور قطع مسابقه رو صادر کنه ) .
بعد از پایان حملات اونز با رولینز روبرو میشه ، قهرمان جهان برای اینکه کم نیاره ضرباتی به سزارو وارد میکنه و از رینگ خارج میشه .

مسابقه دوم . تیم لوچا دراگون و تیم لوس ماتادورس / همراه ال توریتو برابر تیم اسینشن و تیم نیو دی / همراه وود
تیم پیروز : لوس ماتادورس و تیم لوچا دراگون

کوین اونز میخواد ورزشگاه رو ترک کنه که به اطلاعش میرسونند امشب باید با سث رولینز یار بشه و مقابل سزارو و هم تیمی انتخابش میکنه مسابقه بده .

هفته گذشته گزیده ای از صحبت های ساشا بنکس پخش شد ، این هفته نوبت به نمایش صحبت های دیگر دیوای تازه وارد به روستر اصلی " بکی لینچ " میرسه : من عاشق ترشح ادرنالین هستم . با سبکی جدید و منحصربفرد با تمام وجودم مسابقه میدم . تبحر زیادی در اجرای سابمیشن دارم و متخصص تسلیم کردن حریف هایم هستم . نیکی داری به روز های آخر حکم رانیت بر عنوان دیواز نزدیک میشی ، چون من اینجام تا بهترین باشم و هیچ کس بهتر از من وجود نخواهد داشت .

یه پروموی دیگه اینبار از وایت فامیلی پخش میشه , هارپر صحبت هایی که در راء گفته بود رو تکرار میکنه : بری وایت نجاتم داد ، راه درست زندگی کردن و حقایق زندگی رو به من نشون داد ، حالا زندگی من به او تعلق داره . بری وایت خطاب به رومن رینز میگه : لوک هارپر زندگی خودش رو به من فروخته ، آیا مطمئنی دین آمبروز مایله همچین کاری رو انجام بده؟ شما دونفر اشتباه بزرگی انجام دادید و دو شیطان رو به حیاط خلوتتون راه دادید . ما اینجا هستیم تا تمامی مشکلات رو حل کنیم البته به جز تو .

به سالن برمیگردیم روزف میخواهد قبل از انجام مسابقه یه چیز هایی بگه : کاری که لانا در راء انجام داد کاملا غیر حرفه ای بود ، اون مراسم هدایای سامر ری رو بهم زد که غیر قابل قبوله . لانا تو حسودی و از رابطه من و سامر ری لجت گرفته ( رو به سامر ری میکنه ) بعد از تموم شدن این مسابقه همراه سگت ( اسمشو گذاشتند "دالف زیگلر" ) میریم بیرون دور دور :| . سامر ری و روزف قصد بوسیدن همدیگرو دارند که تم سانگ جک سواگر بصدا در میاد .

مسابقه سوم . جک سواگر برابر روزف / همراه سامر ری
پیروز با قانون سابمیشن: روزف ( سواگر نتونست زیر سابمیشن سنگین " اکولید " دوام بیاره و تسلیم شد ) . مسابقه به اتمام رسید حالا دیگه میتونند بدون هیچ مزاحمی همدیگرو ببوسند ، اما سواگر از جاش بلند میشه و باز همه چیو خراب میکنه . روزف از سامر میخواد از رینگ بیرون بره و بلافاصله سراغ سواگر میره ، سواگر اسلم سنگین اجرا میکنه و سراغ انگل لاک میره . روزف بسختی موفق میشه از زیر طناب ها خودشو به بیرون رینگ بندازه .

با سزارو مصاحبه میکنند و میپرسن چه کسی رو به عنوان هم تیمی انتخاب کردی ، سزارو که حال روز خوشی نداره میگه هیچکس در لاکر روم حاضر نشد در مین اونت امشب کنارم مسابقه بده .

مسابقه چهارم . استارداست برابر آرتروث
پیروز : استارداست

ای بابا رسیدیم به مین اونت ولی خبری از مسابقه نیکی بلا و بکی لینچ که قبلا تبلیغ شده نبود نشد .

مروری میکنیم به نحوه بازگشت آندرتیکر و درگیری شدیدی که تا الان با براک لزنر داشتند .

اونز و رولینز به رینگ اومدن و منتظر سزارو هستند . جاینت سوییسی نگران به رینگ میاد ، مثل اینکه امشب رو باید به تنهایی مقابل دو حریف قدرتمندش مسابقه بده ، اما صبر کنید . دین آمبروز وارد میشه ، پس اون کسیکه کنار سزارو مسابقه میده .

مین اونت . کوین اونز و سث رولینز برابر سزارو و دین آمبروز
پیروز : سزارو و دین آمبروز ( در دقایق پایانی ، مسابقه به اوج هیجان خودش رسید . آمبروز با کلوز لاین رولینز رو به بیرون رینگ پرت کرد . اونز سراغ آمبروز اومد ، آیریش ویپ رو انجام داد تا پاپ آپ پاور بامب رو اجرا کنه اما آمبروز در دقیقه نود از دستش در رفت . بلافاصله سزارو از پشت ، اونز رو رول میکنه و تیمش رو پیروز میدان نبرد ) .

بعد از پایان مسابقه ، سزارو میره جشن پیروزیش رو با تماشاگرا تقسیم کنه .

به پایان اسمکدان این هفته رسیدیم ، ممنون از همراهیتون .

لینک های دانلود:

منبع:

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر