منظومه ی ناتمام !!!

منظومه ی ناتمام !!!

منظومه ی ناسروده ی پریا و پارسه !!!

پریا الهه ی زیبایی و افسونگری ! که نه در افسانه های ایران باستان آمده است و نه در هیچ افسانه ی کهنی !
او افسانه ی من است ! زاده ی خیال من و تصویر مبهمی از آنچه عاشقانه ام نمود !!

آنگاه که جهان خلقت جوان بود و آسمان و زمین در ابتدای راه خویش ! تقدیر کج مدار بر این گشت تا جهان جوان را دردی عجیب سرتا به پای گرفت ! و از وجود مادگی اش دو همزاد زیبا به دنیا آمدند !

پریا و پارسه !!!! دیری نپایید که شیفتگی این دو چنان بر گیتی سنگین آمد که نزدیک بود شور عاشقیشان همه ی کائنات را به هم آمیزد !!

جهان پیر پر تدبیر را از عاقبت ایشان هولی هراسناک به جان افتاد ! پس اندیشه ای ظالمانه ذهن پلیدش را فراگرفت و از پی آن حیلتی کرد و پارسه را به آسمان هفت فرستاد! و پریا را به زمین تفت هبوط داد !!

پس آنچنان شد که اندیشید !

پریا زلف بر باد داده و خون به جگر در فراق یار خویش آنچنان اشک آه از گونه ی حسرت فرو غلطاند تا زمین را اشک شور و گرم او دریا گشت و خود آرام آرام غوطه ور در آن به قعر دریاهها رفت ! و برای همیشه پارسه در آسمان به سوختن خاکستر خورشید درآمد !!!
و کنون قرنهاست ناله های جانسوز این دو مانده در گوش زمان ! در دل عاشقان تا ابد شور و جنون و مستی می افشاند !!!

پریا !!

پریا الهه ی زیبایی و فسون ***** بنشسته مات و مغرور بر تخت نیلگون

گاهی به شور در دل عشاق می تپد **** گاهی به غمزه از رخ معشوق می چکد

گاهی میان همهمه ی باد در خروش *** گاهی به روی زمزمه ی چشمه ها به جوش

گاهی به رنگ گل ! گاهی به گل گلاب *** گاهی به بزم یاران جامی پر از شراب

گاهی به شکل خنده ی معشوقه ها عیان *** گاهی میان گریه ی دلدادگان نهان
....

پریا فسانه ساز زمانهای خفته است *** پریا چو گنج در دل دریا نهفته است !!!

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر