معرفی اعضای تالار گفتمان یه حسِ خوب

zahra

مدیر ارشد
2013-09-24
3,072
2,573
0
خیلی خوش اومدید.

امیدوارم بهترین لحظات رو در یه حس خوب داشته باشید.

p30today2014

New member
2014-10-13
9
10
0
درود محمد هستم 41سال سنمه ازجنوب شرق کشور = بلوچستان - زاهدان - متخصص امنیت سرورهای وب و آنالیزور سوئیتهای امنیتی +کی _کرک لایسنس و برنامه نویس

ویکی ازآموزندگان ودانشجویان آکادمی مجازی مایکروسافت درنت علاقه ام به هک وامنیت هکر کلاه سفید وبرنامه نویسی هست بیشترمنوبایوزرlord hack یاp30today2014 میشناسند

خوشحالم درخدمت دوستانم خودمم وبمسترم دربیشترفرومهای تخصصی مدیر بودم وهستم سرم تولاک خودمه وباکسی کار ندارم وبچه خوبیم ومردم آزارم نیستم درصورت نیاز اطلاعات بیشتر اضافه میکنم وذکر به دعوت یکی ازدوستان اومدم اینجا اگر موندگار شدم درخدمتتونم اخلاقمم بسیار شوخ ودوایکس لارجم ولی حدمو میشناسم موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra، Sina و نگار

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,710
2,901
113
چابکســـر
درود محمد هستم 41سال سنمه ازجنوب شرق کشور = بلوچستان - زاهدان - متخصص امنیت سرورهای وب و آنالیزور سوئیتهای امنیتی +کی _کرک لایسنس و برنامه نویس

ویکی ازآموزندگان ودانشجویان آکادمی مجازی مایکروسافت درنت علاقه ام به هک وامنیت هکر کلاه سفید وبرنامه نویسی هست بیشترمنوبایوزرlord hack یاp30today2014 میشناسند

خوشحالم درخدمت دوستانم خودمم وبمسترم دربیشترفرومهای تخصصی مدیر بودم وهستم سرم تولاک خودمه وباکسی کار ندارم وبچه خوبیم ومردم آزارم نیستم درصورت نیاز اطلاعات بیشتر اضافه میکنم وذکر به دعوت یکی ازدوستان اومدم اینجا اگر موندگار شدم درخدمتتونم اخلاقمم بسیار شوخ ودوایکس لارجم ولی حدمو میشناسم موفق باشید

خیلی خوش آمدید داش محمد گل:)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: نگار، zahra و p30today2014

Excellency

New member
2014-11-26
17
24
0
ماریا هستم 19 ساله از تهران، دانشجو رشته زبان و ادبیات انگلیسی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra و Sina

zahra

مدیر ارشد
2013-09-24
3,072
2,573
0
ماریا جان خوش اومدی.

عزیزم امیدوارم لحظات شادی رو در یه حس خوب داشته باشی. :):)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina

Mohadlove

مدیر بخش آرایش و زیبایی
2014-02-16
1,290
1,063
0
چابکسر مگ واسه رشته؟

• Like

zahra

مدیر ارشد
2013-09-24
3,072
2,573
0
سلام ما دو تا خواهر هستيم به نام هاي گيسو و كمند
شهر:رشت
حالت هاي ما:گيسو
:32 (1):........كمند:32 (2):
ما دو تا دو قلو هستيم

دوستای عزیزم خیلی خوش اومدید.

امیدوارم لحظات شادی رو در یه حس خوب داشته باشید. :):)

• Like

Mohadlove

مدیر بخش آرایش و زیبایی
2014-02-16
1,290
1,063
0
خخخخخخخخخخخ خعلی باحال بود اعترافش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر