مرگ هیتلر،حقیقت یا دروغ؟

GULF 4 PERSIAN

سرپرست تالار
2014-03-13
701
653
0
34
سوزیانا-اندیمشک
دربسیاری از کتب نوشته شده است که هیتلر در سال 1945 در کاخ صدارت عظمی با شلیک گلوله به شقیقه ی راست خود ،خود کشی کرد.اما در کتاب فرمانده بعد از خدا در داستان اولش(پانصد هزار فدائی در خیابان های برلین)نویسنده طور دیگری نظر داده است که من متن را به طور خلاصه در این تاپیک می نویسم:
همین که دولت شوروی موافقت کرد و قوای دول فرانسه آمریکا و انگلستان وارد برلین شدند،پروفسور لوئی منسفیلد انگلیسی متخصص تحقیقات جنائی انگلیس به برلین رفت وراجع به سوزانیدن دو جنازه ی هیتلر و اوا براون تحقیق کرد و یک گزارش رسمی برای دولت انگلستان تهیه نمود و در آن گزارش نشان داد که جنازه ی هیتلر و اوا براون از بین نرفته است.
روزی که پروفسور منسفیلد در مورد تحقیق در باره ی جنازه ی هیتلر وارد برلین گردید به گفته ی خودش, طوری فرض کرد که در مورد خود کشی هیتلر اطلاعی ندارد.پس دو جنازه،یک زن و دیگری مرد را از بیمارستانی گرفت و آن دو را با 180 لیتر گازوئیل سوزاند.و نمونه ی خونی که در اتاق خود کشی هیتلر بود را بر داشت و با نمونه ی خون هیتلر که در لابراتوار بود مقایسه کرد(هیتلر یک بار مورد عمل جراحی قرار گرفت و بار ها دندان هایش را معالجه کرده بود و نونه ی خونش در لابراتوار بود)و به این نتیجه رسید که خونی که در اتاق بوده خون هیتلر نیست.او با بررسی محلی که گفته می شد جنازه ها را سوزانده اند و مشاهده ی این که درختان اطراف شکوفه دارند و روی زمین علف سبز وجود دارد و همچنین جواب آزمایشگاه که گفته بود خاک آنجا سوزانده نشده است به این نتیجه رسید که جنازه ها سوزانده نشده اند.پروفسور می گوید تمام اسناد رسمی مربوط به سوختن و از بین رفتن دو جنازه متکی به شهادت دونفر است،یکی کامپکا راننده ی مخصوص هیتلر و دیگری یک سرباز به نام هرمان کارنو که در آن محوطه نگهبانی می داده است.اما شهادت این دو از لحاظ قضایی قابل قبول نیست زیرا اولی تناقض گویی کرده و دومی شهادتش از لحاظ عقلانی قابل قبول نیست.کامپکا یک با رشهادت داده که جنا زه ها را دونفر دیگر حمل می کردند و من از بورمان (که یکی از آن دو بود)جنازه ی اوا براون را در راه گرفتم و در گودال گذاشتم و جنازه گرم بود (که یعنی تازه مرده بود) و در جایی دیگر شهادت داده که مرا صدا زدند و من به اتاق رفتم و جنازه را برداشتم و آوردم و به گودال انداختم و جنازه سرد بود(که یعنی خیلی وقت بود که مرده بود) و در دوحالت گفته که طرف چپ جنا زه ی اوا بر اثر شلیک گلوله خونی بوده در حالی که اوا براون با سم خود کشی کرده بود.هرمان کارنو هم می گوید ساعت شش و نیم بعد از ظهر که نگهبانی ام تمام شد و به کاخ رفتم و شنیدم که جنازه ها را سوزانده اند ، به حیاط آمدم و به سوی جنازه ها رفتم و پیشوا را از روی سبیل و اونیفورم او شناختم در صورتی که بعد از سه ساعت سوختن جنازه(از ساعت سه بعد از ظهر)دیگر چیزی از آن باقی نمی ماند در ضمن پروفسور با سوزاندن دو جازه ای که از بیمارستان گرفته بود دید که موی سر و صورت در اولین دقایق سوختن از بین می رود و هرمان کارنو نمی توانسته که هیتلر را از روی سبیل و اونیفورم (مخصوصا سبیل)بشناسد.و منسفیلد انگلیسی به این طریق ثابت کرد که اوا براون و هیتلر یا نمرده اند و یا جنازه هایشان سوزانده نشده است.حتما شما هم در مقالات و سایت های مختلف نظریه ی زنده بودن پیشوا بعد از جنگ جهانی 2 را خوانده اید,نظرتون چیه آیا این نظریه با توجه یه نقل قول بالا درسته یا مانند هزاران شایعه ی پیرامون جنگ جهانی دروغی بیش نیست.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر