مدیر برنامه‌های «یانی» در راه تهران

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,710
2,901
113
چابکســـر

پیروز ارجمند با بیان این که حضور قطعی یانی در تهران و برگزاری کنسرت او در کشور، به مذاکراتی بستگی دارد که با مدیر برنامه های او خواهیم داشت، افزود: در صورت به توافق رسیدن دو طرف، این هنرمند در کیش و تهران روی صحنه خواهد رفت.

به گفته او، این کنسرت نیز مانند کنسرت «کیتارو» در تهران به همت بخش خصوصی برگزار می شود، اما دفتر موسیقی از چنین برنامه هایی حمایت می کند.

او در پاسخ به این پرسش که آیا سالن کنسرت کیش امکانات مناسبی برای اجرای این هنرمند دارد؟ توضیح داد: من سفری به کیش داشتم و مذاکراتی با سرمایه گذارها کردم. بر این اساس، اقداماتی برای تجهیز یک سالن حرفه ای انجام می دهیم تا این کنسرت به صورت کاملا حرفه ای برگزار شود. (ایسنا)

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر