مجلس‌بايد‌تکليف‌استقلال? ??و‌پرسپوليس‌را‌روشن‌کند

بچه کرد

مدیر تالار ورزشی
2013-10-22
1,156
1,206
0

امير قلعه‌نويي با گلايه از وضعيت مالي باشگاه استقلال و اوضاع تيمش گفت: مجلس بايد تکليف استقلال و پرسپوليس را روشن کند. اکنون 34 سال است که اين وضعيت مشخص نمي‌شود. اکنون ما مشکلات مالي زيادي داريم که به ما آسيب مي‌زند.

به گزارش ايسنا،سرمربي استقلال هم‌چنين گفت: ايران کشور ثروتمندي است و مي‌تواند ضمن آن که در ورزش همگاني سرمايه‌گذاري زيادي کند توجهي هم به استقلال و پرسپوليس داشته باشد. متاسفانه برخي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي نمي‌دانند که اين دو تيم چه فايده اي براي کشور دارند.

وي هم‌چنين گفت: شرکت‌هاي پولدار زيادي در ايران هستند که مي‌توانند اين دو باشگاه را در اختيار بگيرند. ضمن اين که استقلال و پرسپوليس بايد به باشگاه تبديل شوند. آنها سال‌هاي قبل تيم‌هاي واليبال، بسکتبال و رشته‌هاي ديگر داشتند و من يادم است که در ديدار واليبال اين دو باشگاه پانزده هزار نفر به ورزشگاه آزادي آمده بودند.

قلعه‌نويي افزود: استقلال و پرسپوليس پتانسيل بسيار بالايي دارند و مي‌توانند در مسائل اجتماعي کشور نقش بازي کنند. اين دو تيم در همه جاي ايران طرفداران زيادي دارند، در حالي که تيمي مثل بايرن‌ مونيخ در شهر لورکوزن هواداري ندارد که براي تشويقش به ورزشگاه برود.

سرمربي استقلال هم‌چنين درباره خبري که از سفر پژمان منتظري به قطر حکايت مي‌کرد، گفت: اگر شما مي دانيد منتظري کجاست من هم مي‌دانم! البته از پژمان گله‌اي ندارم، بلکه مي گويم وضعيت باشگاه بايد روشن شود. اکنون در غياب پژمان تنها يک مدافع مياني دارم که بايد از آن استفاده کنم.

کد خبر : 1029412 زمان ارسال : پنج شنبه 1392/10/12 12:36

قلعه‌نويي:
[h=1]مجلس‌بايد‌تکليف‌استقلال‌و‌پرسپوليس‌را‌روشن‌کند[/h]
[h=2]سرمربي تيم فوتبال استقلال با انتقاد از مجلس شوراي اسلامي گفت: نمايندگان بايد تکليف استقلال و پرسپوليس را زودتر روشن کنند.[/h]
00037364.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahdi km و Melika

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر