قلعه‌نویی: تنبیه استقلال باید از من آغاز شود

بچه کرد

مدیر تالار ورزشی
2013-10-22
1,156
1,206
0
قلعه‌نویی: تنبیه استقلال باید از من آغاز شود

به گزارش "ورزش سه"، قلعه‌نویی که در کنفرانس مطبوعاتی شرکت نکرده بود، در میکسدزون ورزشگاه آزادی گفت: خدا وکیلی تیم ما خوب بازی کرد اما این دو روز قبل از دربی آنقدر روی آقای حق وردی فشار اوردند که ایشان نتوانست قضاوت خودش را انجام بدهد و یک پنالتی ما را نگرفت و یک گل صددرصد ما را هم با آفساید از دستمان درآورد. به هر حال من به تماشاگران پرسپولیس و آقای برانکو تبریک می‌ گویم.

قلعه‌نویی درباره این سوال که آیا استقلال باید زیرورو شود گفت: وقتی که باخت هست همه باید تنبیه شوند اگرچه هرگز پاداشی در کار نبوده است. اما باختیم و باید تنبیه شویم و این تنبیه باید از خودم من آغاز شود.

او درباره ادامه همکاری اش با استقلال هم چنین گفت: الان احساسی هستم و حرف نمی‌ زنم، 24 ساعت به من فرصت بدهید تا نظرم را اعلام کنم.
امیر قلعه‌نویی سرمربی استقلال اعلام کرد علت اصلی شکست تیمش در این بازی قضاوت نه چندان مناسب تورج حق وردی بوده است.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر