ضرایب دروس امتحانی برای منابع آزمون دکتری حقوق 2105

mojtaba_br

همراه نمونه
2015-09-21
406
41
0
ضرایب دروس امتحانی برای منابع آزمون دکتری حقوق 2105: رشته حقوق دکترا سراسری شامل گرایش های ذیل می باشد و ضرایب دروس امتحانی آزمون دکتری سراسری حقوق کد 2105 به شرح ذیل می باشد، لازم به ذکر است که داخل بسته آموزشی هر گرایش دکتری سراسری حقوق، جزوات یا کتب کلیه دروسی که در جدول ذیل برای مجموعه رشته امتحانی حقوق ذکر شده است ارائه می شوند.


جدول ذیل، عناوین دروس امتحانی رشته حقوق دکتری سراسری کد 2105 شامل کد 2105 (منابع درسی آزمون دکتری سراسری حقوق کد 2105) یا به عبارت دیگر، مواد درسی آزمون دکتری حقوق کد 2105 دانشگاه سراسری سال 95 و 96 به بعد را نشان می دهد.


بسته آموزشی دکتری حقوق کد 2105 شامل جزوات دکتری حقوق یا کتب دکتری حقوق می باشد. بسته آموزشی دکتری حقوق را از سنجش امیرکبیر بخواهید.

کد رشته امتحانی دروس امتحانی و منابع و مواد درسی رشته حقوق دکترای سراسری 2105
2105
الف) زبان انگلیسی


ب) استعداد تحصیلی


ج) دروس: 1- متون و اصول فقه 2- حقوق اساسی و مدنی 3- حقوق جزا و بین الملل


عنوان مجموعه رشته امتحانی و گرایش های مجموعه رشته امتحانی دکتری حقوق
ضرایب دروس امتحانی


براساس شماره درس


مجموعه رشته امتحانی: رشته های پذیرنده در آزمون دکتری الف ب ج
حقوق 1) حقوق عمومی 1 1 4
2) حقوق بین الملل عمومی 1 1 4
3) حقوق جزا و جرم شناسی 1 1 4
4) فقه و حقوق جزا 1 1 4
5) جرم یابی 1 1 4
6) حقوق خصوصی 1 1 4
7) فقه و حقوق خصوصی 1 1 4
8) حقوق نفت و گاز 1 1 4
9) مطالعات زنان 1 1 4

رشته های مرتبط که فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و یا دکتری حرفه ای میتوانند در این کد رشته شرکت کنند
تمامی گرایشهای حقوق فقه و مبانی حقوق اسلامی مدیریت قراردادهای بین الملل نفت و گاز اقتصاد نفت و گاز مطالعات زنان (تمامی گرایش ها) فقه و حقوق فقه و حقوق خانواده علوم سیاسی (تمامی گرایش ها) جامعه شناسی روان شناسی
مراحل پذیرش دانشجو در آزمون دکتری سراسری حقوق سال 95 و 96 به بعد براساس آیین نامه آزمون ورودی دکتری (Ph.D) مصوب 94/2/1 و مصوبات شورای برنامه ریزی و نظارت بر پذیرش دانشجو در مقطع دکتری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور صورت میپذیرد که مراحل پذیرش در آزمون دکتری حقوق به دو مرحله ذیل تقسیم می گردد:
مرحله اول آزمون دکتری حقوق کد 2105:


این مرحله مربوط به سنجش علمی (آزمون کتبی) است که امور مربوط به آن از طریق آزمون سراسری توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود.
مرحله دوم آزمون دکتری حقوق کد 2105:


امور مربوط به این مرحله توسط موسسات پذیرنده دانشجو (دانشگاه پذیرنده دکتری حقوق) صورت می پذیرد و شامل سه بخش ذیل می باشد که جزئیات این مراحل را میتوانید از طریق اطلاعیه های سازمان سنجش مطلع شوید:


الف) امتیاز پژوهشی


ب) امتیاز آموزشی


ج) امتیاز آزمون تخصصی دکتری حقوق یا امتیاز مصاحبه آزمون دکتری حقوق


بخشی از مفاد کلی آیین نامه جدید پذیرش دانشجو (مصوب 94/2/1) به شرح ذیل می باشد:


- آزمون سنجش علمی (آزمون کتبی) دکترای حقوق کد 2105 دو بار در سال و در ماه های اسفند و آبان که نوبت اول آن در اسفند ماه و نوبت دوم آن در آبان ماه می باشد توسط سازمان سنجش برگزار می شود.


- مدت اعتبار کارنامه های علمی صادره توسط سازمان سنجش آموزش کشور 2 سال می باشد.


- تعداد دروس آزمون استاندارد دکتری حقوق که قسمتی از آزمون سنجش علمی یا آزمون کتبی است حداکثر 3 درس می باشد، دروس آزمون استاندارد، دروس تخصصی پایه آن رشته هستند.


- ضرایب دروس امتحانی دکتری حقوق کد 2105 در 3 قسمت در آزمون سنجش علمی کتبی سازمان سنجش طبق جدول فوق می باشند.


- پذیرش برای کلیه دوره ها شامل: روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پژوهش محور، پردیس های خودگردان، پیام نور، دوره های ویژه طلاب و ... از طریق این آزمون و براساس آیین نامه و شیوه نامه مربوط صورت خواهد گرفت و کلیه متقاضیان ورود به دوره دکتری (PhD) و دستیاری دامپزشکی لازم است در این آزمون ثبت نام و شرکت نمایند.

براي مشاهده عناوين دروس امتحاني رشته حقوق دكتري سراسري كد 2105 شامل منابع آزمون دكتري سراسري حقوق كد 2105 (منابع درسي آزمون دكتري سراسري حقوق كد 2105) يا به عبارت ديگر، مواد درسي آزمون دكتري حقوق كد 2105 دانشگاه سراسري سال 95 و 96 به بعد به جدول فوق مراجعه نماييد.


 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر