شیوه ای تضمینی برای تسخیر قلب ها

Maryam

افتخاری
2013-06-19
253
275
0
شهر قاصدک ها
شیوه*ای تضمینی برای تسخیر قلب ها
خیلی*ها اعتقاد دارند كه عشق فقط یك افسانه است و در دنیایی كه به*قول آدم*های پر*مشغله، حتی وقت كافی برای انجام كارهای ضروری و شخصی وجود ندارد، آیا هنوز می*شود كسانی را پیدا كرد كه عاشق باشند؟


وقتی به كسی علاقه داری حتما دوست داری او هم مثل شما همان حس را داشته باشد اما گاهی با همه علاقه و اشتیاقی كه به همسر زندگی*ات داری متوجه می*شوی آن طرف سكه خیلی خوشایند شما نیست.
نه تنها او را به سمت خودت جذب نمی*كنی بلكه از میزان عشق و علاقه او نسبت به*خودت آگاهی نداری اما نترس چون اگر واقعا تصمیم بگیری كه دوباره همراه زندگی*ات را عاشق خودت كنی، می*توانی این كار را انجام دهی. در همین لحظه همه مشكلات ارتباطت را فراموش كن و با تمركز، كارهایی كه برایت می*گوییم را انجام بده. معطل نكن!

وقتی عشق همه زندگی*ات می*شود
مردان حتی آنهایی كه واقعا عاشق یك زن می*شوند تنها بخشی از ذهن و زندگی خود را درگیر یك ارتباط می*كنند اما زنی كه عاشق شد همه زندگی*اش صرف عشقی می*شود كه درگیرش شده است. مگر نمی*خواهی همراه و همسرت را عاشق خودت كنی؟

پس برای شروع یاد بگیر كه كمتر در مورد احساست با یك مرد صحبت كنی و اصلا لازم نیست هر احساس و واكنشی كه نسبت به ارتباطت داری را بی*پرده برایش بیان كنی. شما كارهای دیگری هم داری كه در كنار عشق به همسرت باید انجام دهی.

شاید این یك حقیقت تلخ برای خانم*ها باشد اما تحقیقات روان*شناسان نشان داده، كه هرقدر زنان بیشتر حرف بزنند و از احساس*های*شان صحبت كنند و از همه بدتر همه زندگی*شان را وقف عشق به همسر*شان كنند، به همان میزان یك مرد را بیشتر از خودشان دور كرده*اند.

وقتی مرد دیگر عاشق نیست
محبت یك موضوع 2 طرفه است و تعادل زمانی به*وجود می*آید كه شما به همان اندازه*ای كه محبت دریافت می*كنید به همان میزان هم محبت و عشق هدیه بدهید. هدیه خریدن، مهمان كردن همسر*تان به شام یا سورپرایزكردن همسر*تان اگر از سمت یك مرد باشد خوب و طبیعی است اما اگر این رفتارها از طرف یك زن به*صورت پشت سر هم و همیشگی انجام شود هیچ ارزشی ندارد

. چون هدیه دادن یك ویژگی مردانه به حساب می*آید و اگر یك خانم بیش از اندازه*ای كه همسرش به او محبت می*كند، به او عشق بورزد دیر یا زود مرد زندگی*اش را از خود دور می*كند و دكمه عشق یك*باره در مرد خاموش می*شود.وقتی یك زن بیش از اندازه به همسرش محبت كند مرد او را مانند مادرش فرض می*كند و یادتان باشد هیچ مردی نمی*تواند عاشق مادرش شود بلكه فقط می*تواند دوستش داشته باشد.

پس یاد بگیر كه در عشق ازهمسرت جلوتر قدم بر نداری. از اینكه مرد زندگی*تان برای*تان هدیه می*خرد یا برای*تان وقت می*گذارد شرمنده نشوید و به فكر جبران نباشید چون مردان با انجام این كارها احساس قدرت مردانه بیشتری حس می*كنند.

قبل از قلب، ذهنش را تسخیر كن

در شروع یك آشنایی بهتر است خوب به رفتار و واكنش*های همسرت دقت كنی تا روحیات او را بیشتر بشناسی. از كسانی كه او را می*شناسند در مورد سرگرمی*ها و سلایقش صحبت كن و نقاط اشتراك خودت و او را كشف كن. به*دنبال این باش كه همسرت از چه چیزی خوشش می*آید و از چه كارها و رفتارهایی بیزار است.

سعی كن شنونده خیلی خوبی برای او باشی چون آدم*ها بیشتر جذب كسانی می*شوند كه مطمئن باشند حرف*های*شان شنیده و درك می*شود. وقتی به حرف*های همسرت توجه كنی به*تدریج شعله یك عشق را در او ایجاد خواهی كرد كه برای همیشه ماندنی است.

به او نشان بده كه برایش اهمیت داری و مهم*ترین شخص زندگی*ات در او خلاصه می*شود. وقتی با او به رستورانی می*روی و او مشغول صحبت كردن می*شود، هرگز صحبت*هایش را قطع نكن حتی اگر تلفن همراهت زنگ خورد، مكالمه همسرت را قطع نكن و با این كار مطمئن باش كه او را بیشتر به سمت خودت جذب كرده ای.

نقاب را بردار
اینكه همان*طور باشی كه هستی كار سختی است؟* پس چرا بیشتر اوقات در حال بازی*كردن نقشی هستی كه اصلا شباهتی به ویژگی*های خودت ندارد؟ تا كی می*توانی نقش یك آدم كامل كه هیچ عیب و ایرادی ندارد را بازی كنی؟ اگر روزی خسته شدی و ناگهان فشار مدت*ها سكوت را روی همسرت خالی كردی، فكر نمی*كنی با این كار او را بیشتر شوكه می*كنی؟

بدون اینكه ترس از دست دادن همراهت را داشته باشی صادقانه و با جسارت از عقاید و احساس*هایت حرف بزن و به او نشان بده كه چه دیدگاهی در مورد او و زندگی*ات داری حتی اگر نظرت مخالف دیدگاه*های او باشد نترس، چون وقتی با قدرت موضع*گیری*ات را مشخص می*كنی و فریاد می*زنی كه وجود داری، زیبایی بیشتری را برای همسرت به*وجود می*آوری اما اگر یك خانم هستید باید یك راز كوچك را هم بدانی.

بیشتر خانم*ها به دلیل روحیات خاصی كه دارند در نخستین ملاقات*ها همه احساسات خود را بیرون می*ریزند و هرچیزی كه به ذهن*شان می*رسد را برای همسر*شان بازگو می*كنند. دست نگه دارید، چون شما سال*های سال فرصت دارید كه در كنار هم زندگی كنید و از سرگرمی*ها و احساسات*تان حرف بزنید. نكته كلیدی ما به شما قدری پیچیده بودن است. از روی این ویژگی به سادگی رد نشوید و سعی كنید برای مرد زندگی*تان قدری مبهم باشید. بگذارید او به*تدریج كشف*تان كند.

عشق زوری نیست!
بیشتر زوج*ها یكدیگر را به دلیل نداشتن حس*های رمانتیك سرزنش می*كنند. جملاتی مثل«*تودیگر عاشقم نیستی»، «به من احساس داشته باش» جملات متداولی در بین زوج*های جوان است. اجازه بدهید كه همسر*تان، خودش باشد و از او نخواهید كه به خاطر خوشایندی شما واكنش*هایی را نشان بدهد كه در وجودش نیست. اگر این فرصت را به همسر*تان بدهید كه نقش خودش را بازی كند، به*تدریج می*توانید با ایجاد فضای آرامی كه ایجاد كرده*اید، عشق را هم بین خودتان به*وجود بیاورید.
كنترل نامحسوس یادت نره
كیفیت ارتباط با همسرت را بالا ببر و طوری رفتار كن كه او خیالش راحت باشد كه در شرایط سخت و زمان*هایی كه به شما نیاز دارد، در كنارش هستی. اگر می*خواهی همسرت را تحت كنترل داشته باشی و مراقب رفتارهایش هستی، باید طوری ماهرانه این كار را انجام دهی كه او حس نكند.

این احساس را در همسرت به*وجود بیاور كه بودن با او برای شما همراه با لذت و آرامش است و وقتی همسرت مطمئن شد كه وجودش موجب آرامش شماست، به*تدریج عشق خودش را به شما نشان خواهد داد.

در این بین تعریف كردن، خیلی می*تواند به بهتر شدن ارتباط*تان كمك كند. یادتان باشد تعریف و تمجید صرفا از سمت مردان نیست. همانطور كه یك خانم از تعریف همسرش راضی می*شود یك مرد هم با تعریف و تحسین همسرش انرژی بیشتری دریافت می*كند و بله! درست حدس زدید! با تعریف همسر*تان عاشق*تر می*شود.

فقط خودت بودن كافی نیست
اینكه در حال حاضر چه ظاهری داری یا در چه جایگاه اجتماعی قرار داری مهم نیست! مهم*ترین چیز این است كه چه طرز فكری در مورد خودت داری. وقتی در مورد خودت اعتماد به نفس كافی داشته باشی و با شجاعت دیدگاه*ها و علایقت را مطرح كنی، همسرت را مجذوب خودت می*كنی. باید بدانی نقاط قوت و ضعفت كجاست و یك نكته مهم این*كه كمی شوخ طبعی را چاشنی ارتباطت كن.

این ویژگی مردانه یا زنانه نیست و همه افراد از هم صحبتی با كسانی كه شوخ*طبع هستند، لذت می*برند به*خصوص اگر آن فرد همسر زندگی*شان باشد، شادی و عشق بیشتری را تجربه خواهند كرد اما زیاد خندیدن هم خیلی خوب نیست و زیبایی شما را از بین خواهد برد. عشق منتظر شماست اما برای رسیدن به زیباترین هدیه هستی باید قدری بیشتر تلاش كرد. این یك راه یكطرفه نیست. یادت باشد!
منبع:مجله ایده آل


[manba-bala-payin-red][/manba-bala-payin-red]
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر