سنجش عملکرد

zelzeleh

افتخاری
2013-10-22
446
738
0
تهران
سنجش عملکرد

پسر کوچکی وارد داروخانه شد ، کارتن جوش شیرینی را به سمت تلفن هل داد . بر روي کارتن رفت تا دستش به دکمه هاي
تلفن برسد و شروع کرد به گرفتن شماره اي هفت رقمی .
مسئول داروخانه متوجه پسر بود و به مکالماتش گوش داد. پسرك پرسید:"خانم ، می توانم خواهش کنم کوتاه کردن چمن ها را
به من بسپارید؟" زن پاسخ داد ، کسی هست که این کار را برایم انجام می دهد."
پسرك گفت :" خانم ، من این کار را نصف قیمتی که او می گیرد ، انجام خواهم داد." زن در جوابش گفت که از کار این فرد
کاملاً راضی است . پسرك بیشتر اصرار کرد و پیشنهاد داد:" خانم ، من پیاده رو و جدول جلوي خانه را هم برایتان جارو می کنم،
در این صورت شما در یکشنبه زیباترین چمن را در کل شهر خواهید داشت." مجددا زن پاسخش منفی بود."
پسرك در حالی که لبخندي بر لب داشت ، گوشی را گذاشت . مسئول داروخانه که به صحبت هاي او گوش داده بود به سمتش
رفت و گفت : "پسر ... از رفتارت خوشم اومد؛ به خاطر اینکه روحیه خاص و خوبی داري دوست دارم کاري بهت بدم."
پسرجوان جواب داد،"نه ممنون ،من فقط داشتم عملکردم رومیسنجیدم ،من همون کسی هستم که براي این خانوم کارمی کنه!!"

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohadlove

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر