سافت استارتر xsn 400

mojtaba_br

همراه نمونه
2015-09-21
406
41
0

در برگیرنده ی توان های:

355kw

400kw

450kw

500kw

560kw

با توجه به این که امروزه مصرف انرژی و مدیریت انرژی در صنایع جزء مهم ترین فاکتورها برای بهره وری بیشترصنعتی می باشد،
ها به صورت گسترده ای در صنعت به کار گرفته می شوند به طور خلاصه در هر مکانی که الکتروموتورهای القای 3 فاز در توان های 35kw تا mgw1 استفاده می شوند می توان از این دستگاه (سافت استارتر) استفاده کرد.

راه اندازنرم (سافت استارتر) دستگاهی است که برای راه اندازی موتورهای الکتریکی جریان متناوب القای نصب میشود تا به صورت موقت و در ابتدای راه اندازی بار و گشتاور وارد شده بر سیستم انتقال قدرت الکترو موتور را کاهش دهد.

استفاده از راه اندازنرم ( سافت استارتر ) باعث کاهش تنش مکانیکی وارد شده به موتور و محور انتقال نیرو می شود و تنش های الکترو دینامیک وارد شده به کابل های قدرت و شبکه ی توزیع نیروی الکتریکی را کاهش می دهد و موجب بالا رفتن طول عمر الکترو موتور می شود.
به لطف خداوندمنان این محصول (سافت استارتر) را بومی سازی شده و با طراحی plc داخلی برای آن که امکانات بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد به عنوان نمونه کنترل ظرفیت کمپرسورهای پیستونی آمونیاک و نظارت و کنترل بر ظرفیت آن ها را بدون نیاز به تهیه plc جانبی و پرداخت هزینه ی اضافی فراهم می آورد،لازم به ذکر است که این قابلیت در سافت استارتر ها موجود میباشد که در هیج یک از نمونه های خارجی گنجانده نشده است.
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر