زیـــــــــــــــارت عاشــــــــورا

mahdi km

افتخاری
2013-10-30
603
892
0
تهران
" بسم الله الرحمن الرحیم .."

اَلسَّلامُ عَلَیكَ یا اَبا عَبدِ الله اَلسَّلامُ عَلَیكَ یابْنَ رَسُوْلِ الله اَلسَّلامُ عَلَیكَ یا بْنَ اَمیر المُؤمِنِین وَ ابْنَ سَیدِ الوَصیین اَلسَّلامُ عَلَیكَ یا بْنَ فاطِمَةَ سَیدَةِ نِساءِ العْالَمِینَ اَلسَّلامُ عَلَیكَ یا ثَارَ الله وَ اَبنِ ثَارِهَ وَالوِتْرَ الْمَوْتُورِ اَلسَّلامُ عَلَیكَ وَ عَلی الَأرواحِ الَّتِی حَلَتْ بِفِنآئِكَ عَلَیكُمْ مِنْی جَمِیعاً سَلامُ الله اَبداً ما بَقَیتُ وَ بَقِی الَّلیلِ وَ النَّهارُ ،

سلام بر تو اى ابا عبد الله، سلام بر تو اى فرزند رسول خدا، سلام بر تو اى فرزند امیر مؤمنان، و فرزند سرور جانشیان، سلام بر تو اى فرزند فاطمه سرور بانوان جهانیان، سلام بر تو اى خون خدا، و فرزند خون خدا و اى تنهاى مظلوم، سلام بر تو و جانهایى كه به درگاهت فرود آمدند، از جانب من بر همگى شما سلام خدا براى همیشه، تا هستم و تا شب و روز باقى است،

یا اَبا عَبدِ الله لَقَدْ عَظُمَتِ الرَّزِیةُ وَ جَلَتْ وَ عَظُمَتِ الُمصیبَةُ بِكَ عَلَینْا وَ عَلی جَمیع اَهْلِ الِأسْلِام وَ جَلَّتْ وَ عَظُمَتِ اَلمُصیبَتكَ فی السَّمواتِ عَلی جَمیع اَهْلِ السَّمواتِ فَلَعِنَ اللهاُمَّةً اَسَسَتْ اَساسَ الظُّلمِ وَ الجُورِ عَلَیكُمْ اَهْلِ البَیتِ وَلَعَنْ الله اُمَّةً دَفَعَتْكُمْ عَنْ مَراتِبِكُمُ الَّتی رَتَبِكُمُ الله فیها وَ لَعَنَ الله اُمةً قَتَلَتكُمْ

اى ابا عبد الله، هرآینه عزایت بزرگ و سنگین شد، و مصیبت تو بر ما و بر همه اهل اسلام بس بزرگ گشت، و سنگین و بزرگ شد مصیبتت در آسمانها بر همه اهل آسمان، خدا لعنت كند امّتى را كه بناى ستم و بى‏داد را بر شما اهل بیت بنیان‏ نهادند، و خدا لعنت كند قومى را كه شما را از مقامتان دور كرد، و از مرتبه‏هایتان بركنار نمود، مرتبه‏هایى كه خدا شما را در آنها جاى داد و خدا لعنت كند امّتى را كه شما را كشتند،

وَ لَعَنَ الله المُمهِدِینَ لَهُمْ بِا لتَمكین مِنْ قِتالِكُمْ بَرِئتُ اِلَی الله وَ اِلَیكُمْ مِنهُمْ وَ اَشیاعِهِمْ وَ اَتْباعِهِمْ وَ اَوْلیائهِمْ یا اَبا عَبدِ الله اِنی سِلْمٌ ِلِمَنْ سالَمَكُمْ وَ حَربٌ لِمَنْ حارَبَكُم اِلی یومِ القِیمةِ وَ لَعَنَ الله الُ زِیادٍ وَ ال مَروانَ وَلَعَنَ الله بَنِی اُمَیةَ قاطِبَةً وَ لَعَنَ الله بْنَ مَرجانَةً وَ لَعَنَ الله عُمَرِبْنِ سَعْد وَ لَعَنَ الله شِمراً،

و خدا لعنت كند آنان را كه امكان و توان جنگ با شما را براى ایشان تدارك دیدند من بیزارى مى‏جویم به سوى خدا و به جانب شما از ایشان و از شیعیان و پیروان و دوستدارانشان، اى ابا عبد الله من در صلحم ما كسى‏كه با شما صلح كرد، و در جنگم با كسى‏كه با شما جنگید تا روز قیامت، و خدا لعنت كند خاندان زیاد و خاندان مردان را و خدا همه بنى امیه را لعنت كند، و لعنت كند پسر مرجانه و عمر بن سعد و شمر را،

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zahra

mahdi km

افتخاری
2013-10-30
603
892
0
تهران
وَلَعَنَ الله اُمةً اَسْرَجَتْ وَالجَمَتْ وَ تَنَقَّبَتْ لِقِتالِكَ بِاَبی اَنتَ وَ اُمّی لَقَدْ عَظُمَ مُصابی بِكَ فَاَسئلُ الله الَّذی اَكرَمَ مَقامَكَ وَ اَكْرَمَنی اَنْ یرزُقَنی طَلَبَ ثارِكَ مَعَ اِمامٍ مَنصُورٍ مِنْ اَهْلِ بَیتِ مُحَمَّدٍ صَلی الله عَلَیهِ وَ الِه اللهمَّ اَجْعَلنی عِندكَ وَجیهًا با الحُسَینِ عَلیهِ السَّلامُ فی الدُنیا وَ الأخِرَةِ یا اَبا عَبدِ الله اِنی اَتَقرَّبُ اِلی الله وَ اِلَی رَسُولِهِ وَ اِلَی اَمیر الُمؤمِنینَ وَ اِلی فاطِمَةً وَ ِالی الْحَسَنْ وَ اِلَیكَ ِبمُوالاتِكَ وَ بالَبرائةِ

و لعنت كند امّتى را كه مركبها را زین كردند و لگام زدند و جنگ با تو را دنبال كردند، پدر و مادرم به فدایت همانا مصیبت بر من سنگین شد، از خدا كه مقامت را گرامى داشت، و مرا به وسیله تو كرامت بخشید، درخواست مى‏كنم، كه خون‏خواهى تو را همراه پیشواى یارى شده از اهل بیت محمّد(درود خدا بر او و خاندانش)روزى من كند، خدایا به حق‏ حسین مرا نزد خود در دنیا و آخرت آبرومند قرار ده، اى ابا عبد الله من به خدا و رسولش و امیر مؤمنان، و فاطمه و حسن تقرّب مى‏جویم، به دوستى تو و به بیزارى.

ممنِ اَسَّسَ ذلِكَ وَ بَنی عَلیهِ بُنیانَهُ وَ جَری فی ظُلمِه وَجَوْرِه عَلَیكُمْ وَ عَلی اَشیاعِكُمَ بَرِئتُ اِلی الله وَ اِلیكُمْ مِنْهُمْ وَ اَتَقَربُ اِلَی الله ثمَّ اِلَیكُمْ بِموالاتِكُمْ وَ مُوالاةِ وَلِیكُمْ وَ بِالبَرائةِ مِنْ اَعدائِكُمْ وَ النّاصِبینَ لَكُمُ الْحَرْبَ وَبالبرآئةِ مِنْ اَشیاعِهمْ وَ اَتباعِهمْ

از كسى‏كه پایه‏گذارى كرد اساس این واقعه را، و بنا نهاد بر آن بنیانش را، و روان شد در ستم و بیدادش‏ بر شما، و شیعیان شما، از ایشان به سوى خدا و شما بیزارم و به خدا تقرّب مى‏جویم، و پس از آن به شما نیز با دوستى نسبت به شما و دوستى نسبت به دوستان شما، و به بیزارى از دشمنانتان شما، و به بیزارى از دشمنانتان، و برپاكنندگان جنگ با شما، و به بیزارى‏ از شیعیان و پیروان آنها،

اِنی سِلمٌ لِمَنْ سالَمَكُمْ وَ حَربٌ لِمَنْ حارَبَكُمْ و ولٌّی لِمَن والاكُمْ وَ عَدُ وٌّ لِمَنْ عاداكٌمْ فَاسُئلُ الله اَلذی اَكرَمَنی بِمَعرفَتِكُمْ وَ مَعرفَةِ اَولیائِكُمْ وَرَزَقنِی اَلبرائَةَ مِن اَعدائِكُمْ اَنْ یجعَلنِی مَعَكُمْ فی الدُّنیا وَ الاخرةِ وَ اَن یثَبِتَ لی عِنْدَكُمْ قَدَمَ صِدْقٍ فی الدُّنیا وَالأخرةِ وَ اَسَئلهُ اَن یبَلغَنی المَقامَ الَمحمودَ لَكُمُ عِنْدَ الله وَ اَنْ یرزُقَنی طَلَبَ ثاری مَعَ اِمامٍ هُدی ظاهِرٍ ناطِقٍ بالحَقِ مِنْكُمْ

من در صلحم با كسى‏كه با شما صلح كرد، و در جنگم با كسى‏كه با شما جنگید، و دوستم با كسى‏كه‏ شما را دوست داشت، و دشمنم با كسى‏كه شما را دشمن داشت، پس درخواست مى‏كنم از خدا كه مرا به معرفت و دوستان شما گرامى داشت‏ و بیزارى از دشمنان شما را نصیب من كرد، اینكه مرا در دنیا و آخرت با شما قرار دهد، و جایگاهم را نزد شما استوار بدارد، و از او مى‏خواهم كه مرا برساند به مقام ستوده‏اى كه براى شما نزد خداست‏ و روزى كند خون‏خواهى‏ام را به همراه امام هدایت‏گر آشكار و گویاى به حق از خاندان شما،

وَ اَسئلُ الله بِحَقِكُمْ وَ بِالشَانِ اَلذی لَكُمْ عِندهُ اَنْ یعطنِی بِمصابی بِكُمْ اَفْضَلَ ما یعطی مُصاباً بِمُصیبةً ما اَعْظَمَها وَ اَعظمَ رَزَیتها ِفی اِلاسلامِ وَ فی جَمیعَ السَّمواتِ وَ الارضِاللهمَّ اجْعَلنی فی مَقامی هذا ِممَنْ تَنالُهُ مِنكَ صلَواتٌ وَ رحمةٌ وَ مَغفِرةٌ اللهمَّ اَجْعَلْ مَحیای مَحیا محمدٍ و ال مُحمد وَ مَماتی مَماتَ مُحمدٍ وَ ال مُحمدٍ.

و از خدا درخواست مى‏كنم به حق شما، و شأنى كه براى شما نزد اوست، كه عطا كند به من به خاطر مصیبت ‏زدگى ‏ام به شما برترین چیزى را كه عطا كند به مصیبت‏زده‏اى به خاطر مصیبتش، چه مصیبتى بزرگ است آن مصیبت، و چه عظیم است آن عزا در اسلام، و در همه آسمانها و زمین.خدایا در این‏جایگاه مرا از كسانى قرار ده، كه از جانب تو به آنان درود و رحمت و آمرزش مى‏رسد خدایا حیاتم را حیات ]آمیخته به عشق[محمّد و خاندان محمّد، و مرگم را مرگ]در حال شیفتگى به[محمّد و خاندان محمّد قرار دهد.

• Like

mahdi km

افتخاری
2013-10-30
603
892
0
تهران
اللهمَّ اِنَّ هذا یوْمٌ تَبركَتْ به بنوامَیةَ وَ ابْنُ اكِلةَ الأَكبادِ الَّلعینُ ابنُ اللعینِ عَلی لِسانِك وَ لِسانِ نَبِیكَ صلی الله علیهِ و اله فی كُلِ مَوْطِن وَ مَوقِفٍ وَقَفٍ فیهِ نَبیكَ صلی الله علیهِ و اللهمَّ الَعن اَبا سُفیانَ وَ معاویةَ وَ یزیدَ بْنَ مُعاویةَ عَلیهِمْ مِنكَ الَّلعنةُ اَبَدَ الابِدینَ وَ هَذا یوْمٌ فَرِحَتْ به ال زِیادٍ وَ الُ مَروانَ بِقَتلِكُمْ اَلحسُین صَلواتُ الله عَلیهِ اللهمَّ فَضاعَفْ عَلیهمُ اللعنَ منكَ وَالعذابِ الأَلیمَ اللهمَّ انی اتقربُ الیكَ فی هذا الیومِ وَفی مَوقفی هذا وَ اَیام حَیوتی بِالبرآئةِ مِنهم وَاللعنةِ عَلیهَمّْ وبِالمُوالاتِ لِنبِیَّکَ وَ الِ نَبِیَّک(عَلَیهِ وَ) عَلَیهِمُ السلامُ.

خدایا این روز روزى است كه به آن تبرّك جستند بنى امیه، و فرزند جگرخوار، آن لعنت‏شده فرزند لعنت شده بر زبان تو و زبان پیامبرت(درود خدا بر او و خاندانش)در هر كجا و هر موقفى كه پیامبرت(درود خدا بر او و خاندانش)در آن ایستاد.خدایا لعنت كن ابا سفیان، و معاویه و یزید فرزند معاویه را، كه از جانب تو بر آنان‏ لعنت باد به جاودانگى جاودانها، و امروز روزى است كه خوشحال شدند به این روز خاندان زیاد و خاندان مردان، بخاطر كشتن حضرت‏ امام حسین را(درود خدا بر او)خدایا پس لعنت و شكنجه‏ات را بر آنان دوچندان كن، خداى من‏ در این روز و در این‏جایگاه و همه روزهاى زندگى‏ام به تو تقرّب مى‏جویم، به بیزارى‏ام از اینان‏ و لعنت بر ایشان، و به دوستى پیامبر و خاندان پیامبرت(درود بر او و ایشان)

سپس صد مرتبه مى‏گویى :

اللهمَّ العن اولَ ظالم ظلمَ حقَّ محمد و ال محمد و اخِرَ تابِع له علی ذالكَ اللهمَّ العنِ العصابةَ التی جاهدتِ الُحسین وَشایعتْ و بایعتْ و تابِعتْ علی قِتله اللهمَّ العنهم جمیعاً

خدا لعنت كن نخستین ستمكارى را كه به حق محمّد و خاندان محمّد ستم كرد، و آخرین كسى را كه در این ستم از او پیروى‏ نمود.خدایا لعنت كن جمعیتى را كه با حسین كردند، و همراهى نمودند و پیمان بستند، و پیروى كردند بر كشتن‏ آن حضرت، خدایا همه آنان را لعنت كن .

بعد صد مرتبه مى‏گویى:

السلام علیكَ یا ابا عَبدالله وَ علی الاَرواح الَّتی حَلت بفنآئِكَ علیكَ مِنی سلامُ الله ابداً ما بَقیتُ وَ بقی اللیلُ وَ النهارَوَ لاجعلهُ الله اخرَ العهدِمنی لزیارتكم السلامُ علی الحسین وعلی علی بن الحیسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین

سلام بر تو اى ابا عبد الله، و بر جانهایى كه به درگاهت فرود آمدند، از جانتب من سلام خدا بر تو باد همیشه تا هستم و تا شب و روز باقى است‏ و خدا زیارت شما آخرین زیارت از سوى من قرار ندهد، سلام بر حسین و بر على بن الحسین‏ و فرزندان حسین، و یاران حسین.

آنگاه می گوئی :

اللهمَ خُصَّ انتَ اَوّل ظالم باللعن منی وَابدَءُ به اولاًثمَّ الثانی وَالثالث َوَالرابعَ اللهمَّ العنِ یزید خامساً و العن عبیدَ الله بن زیادٍ و ابن مرجانةَ و عمربن سعد وَ شمراً و ال ابی سفیانَ وَال زیاد و ال مروان و الی یوم القیامَة

آنگاه مى‏گویى:خدایا اختصاص ده، اوّلین‏ ستمكار را از جانب من به لعنت، و آغاز كن به آن لعنت اولین را، سپس دومین و سومین و چهارمین را، خدایا یزید پنجم‏ آنان را لعنت كن، و لعنت كن عبید الله بن زیاد و پسر مرجانه و عمر بن سعد و شمر و خاندان ابو سفیان خاندان زیاد و خاندان مروان را تا روز قیامت.

سپس به سجده می روی و می گوئی:

اللهم لكَ الحَمد حمدَ الشاكرینَ لَكَ علی مصابهم الحمدُ للهِ علی عَظیمِ رَزیتی اللهمَّ ارزقنی شَفاعَةَ الْحُسَینِ یوْمَ الْوُروُدِ وَثبِتْ لی قَدَمَ صِدْقٍ عِنْدِكَ مَعَ الحُسَینِ وَ اَصْحابِ الحُسَینِ الَّذینَ بَذَلُوا مُهْجُهْم دُوْنَ الحُسَینِ عَلَیه السَّلام.

سپس به سجده مى‏روى و مى‏گویى: خدایا سپاس تو را سپاس شكرگزاران بر مصیبت‏زدگى آنان، خداى را سپاس بر بزرگى عزایم، خدایا شفاعت حسین را در روز ورود [به قیامت] نصیبم كن، و ثابت بدار قدم صدق مرا نزد خود به همراه حسین‏ و یاران حسین، آنان‏كه جانشان را در دفاع از حسین (درود بر او) بخشیدند.

• Like

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر