ریش انبوه مد ۵ سال آتی آقایان

alijenab

New member
2014-12-10
42
17
0
طهران
مراکز جراحی زیبایی در منطقه بروکلین شهر نیویورک آمریکا، این روزها شاهد انبوهی از جوانان است که در انتظار فرا رسیدن نوبت کاشت محاسن (ریش) برای خود بسر می برند.
به گزارش رویترز، «یایل هالاس» جراح زیبایی که در منهتن فعالیت می کند، روز پنجشنبه در این باره گفت: تعداد روز افزونی از جوانان طیف سنی ۲۰ تا ۴۰ سال به عمل جراحی زیبایی برای کاشت موی صورت و پرپشت کردن ریش روی آورده اند، حال آنکه هزینه این عمل به ۷ هزار دلار می رسد.
«جفری ابستین» دیگر پزشک متخصص زیبایی اظهارداشت: به طرز محسوسی تقاضا برای کاشت ریش افزایش یافته است، به گونه ای که من در سال ۲۰۱۳ میلادی ۱۷۵ مورد عمل جراحی کاشت ریش انجام دادم.
بنابراین گزارش، تقاضا برای کاشت محاسن که با بی حسی موضعی و انتقال پیازهای موی سر به صورت انجام می شود، در امریکا در حال افزایش است و این پدیده در میان افرادی که در محله های آرام بروکلین زندگی می کنند، افزایش قابل ملاحظه ای دارد.

جوانان این محله همچنین تمایل بیشتری به هنرهای تجسمی دارند. علاوه بر آن، جوانان زیادی از نیویورک به ایالت های دوردست تر آمریکا مانند فلوریدا سفر می کنند تا در عمل زیبایی یک روزه، با کاشتن ریش تغییر چهره دهند.
گلین چارلز، جراح زیبایی از شهر بوکاراتون ایالت فلوریدا در این باره گفت: ما مشتاقان به مدهای اینچنینی را از بروکلین بیش از همه مناطق شاهدیم. یک سوم کسانی که عمل کاشت ریش روی صورتشان انجام شده است، از نیویورک آمده اند.
به گفته چارلز، برخی از متقاضیان دارای ریش کم پشت بوده و خواهان پرپشت شدن آن هستند در حالی که برخی دیگر تغییر شکل ریش را دنبال می کنند.
هالاس نیز گفت: ۹۰ درصد موهایی که در صورت کاشته می شود، رشد می کند ولی کامل شدن موهای ریش حدود ۱۰ ماه طول می کشد.مدل_ریش_مردانه_2014_-9.jpg


مدل_ریش_مردانه_2014_-1.jpg6045_4ecfd071-d194-486f-918e-d5c7f59edb0c.jpg

[h=3]اینبار مد جهانی در مسیر فرهنگ بومی ایرانی قدم برداشت[/h] هر چند معمولاً آنچه به عنوان مسیر مد در دنیا مطرح می گردد با تمام یا بخشی از فرهنگ ما در تضاد است اما به اینبار به نظر می رسد آنچه در روال جهانی مد قرار دارد نه تنها با فرهنگ ما در تضاد نیست بلکه با آموزه های مذهبی ما نیز همسو است. این در حالی اسنت که سالها فعالیت در رسانه های مختلف کشور انجام شد تا استفاده از محاسن فراگیر شود. همواره در تمامی تصاویر و فیلم های صدا و سیما افراد خوش چهره و نقش های مثبت مرد محاسن به چهره داشتند اما تمامی این فعالیت ها اثری بر فراگیری کلی محاسن بین جوانان نداشت.در مواجهه با این رویداد چندین نکته قابل تأمل است: ۱- مد بستری است که می توان از آن برای ترویج فرهنگ مناسب استفاده کرد. ۲- مد همواره بد نیست، مدگرایی افراطی بد است. ۳- تبلیغات بدون برنامه ریزی و بدون دانستن روش های ناسب فرهنگ سازی پاسخگوی نیازهای فرهنگی نیست. ۴- تغییر فرهنگ و یا ترویج فرهنگی خاص نیازمند برنامه ریزی و استفاده از الگوهای جذاب است.
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر