دنیایی فانتزی به سبک Alice + Olivia

alijenab

New member
2014-12-10
42
17
0
طهران
برند Alice + Olivia در سال ۲۰۰۲ در آمریکا تاسیس شد که با طرح های خلاقانه و زیبای خودش در این مدت کم تونست نظر خیلی ها رو به خودش جلب کنه و امروزه محصولاتش در بیش از ۵۰ کشور جهان فروخته میشه.
کالکشن پاییز ۲۰۱۴ALICE+OLIVIA دروازه ای است برای ورود به دنیایی پر رمز و راز و فانتزی…
طرح هایی که نمیشه به راحتی ازشون گذشت و نظر هر بیننده ایی رو به خودش جلب میکنه.
منبع الهام خانم Stacey Bendet طراح خلاق این مجموعه، کارهای بنجامین لوکومبه تصویرگر مشهور فرانسوی است.
Stacey Bendet سری هم به قصه ها زده و استایل سیندرلا و راپونزل رو به شیوه ای مجلل و مدرن بازسازی کرده است.
سیندرلا را این بار در پیراهنی بلند ،مجلل و شاهانه به رنگ آبی میبینیم.سیندرلا_آلیس-اولیویا.jpg

و برای راپونزل هم پیراهنی زیبا به رنگ سبز طراحی شده است
راپونزل_آلیس-اولیویا.jpg

نقطه مشترک در اکثر لباس ها استفاده از یک روبان مشکی با گل های طلایی و نقره ایی به عنوان کمربند یا گردنبند است
Bendet درباره کالکشن خودش میگه که سعی کردم لباس ها رو تیره و دلفریب خلق کنم .
او در این کالکشن از سبک ویکتوریایی هم استفاده کرده که اون رو در در کت بلند باطرح های مخمل قرمز به سبک قرن ۱۸ و همین طور بلوزهای یقه دار و پیراهن ها میبینیم.

کت_بلند_طرح_ویکتوریایی.jpg

و همچنین نشانه هایی از سبک و مد دهه ۷۰ هم در این کالکشن دیده میشه. Bendet پاییز امسال تونست کالکشنی متفاوت و خلاقانه رو به مخاطب هاش ارائه بده.
کت_شلوار_زنانه.jpg

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر