دلیل انصراف نیکی کریمی از همراهی تیم ملی به برزیل

Melika

افتخاری
2013-06-21
747
1,415
0
شش ماه قبل، فیلمنامه این فیلم را نوشتم که توسط علی اصغری بازنویسی شد و در حال حاضر کامل شده است.

وی درباره علت دیر کلید خوردن این فیلم اظهار کرد: می‌خواهم همه چیز کامل باشد و عجله‌ای کار نکنم ضمن اینکه یکی-دو سفر در پیش دارم و مدتی است که درگیر تحصیل به صورت مکاتبه‌ای از دانشگاهی در لندن هستم.

کریمی فیلم جدیدش را متفاوت با کارهای قبلی‌اش و فیلمی اجتماعی عنوان کرد و از عدم بازی خودش در «شیفت شب» خبر داد.

این بازیگر که پیش از این نامش در لیست بازیگران اعزامی به جام جهانی در برزیل دیده می‌شد، گفت: از این سفر انصراف دادم و به دلیل اینکه همزمان در سفر دیگری هستم، نمی‌توانم بروم.

«چند روز بعد»، «سوت پایان» و «یک شب» ساخته‌های قبلی نیکی کریمی هستند که هر کدام با حضور در جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی موفق به کسب جوایزی شده‌اند.

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر