دانلود اسکریپت cometchat 5.1.0 برای تمامی سیستم های مدیریت محتوا + آموزش نصب

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
باسلام،
اسکریپت کامنت چت ورژن جدید 5.1.0

ابتدا فایل اسکریپت را از لینک زیر دانلود کنید

پوشه دانلودی را در هاست ریخته و آنزیپ کنید،
حالا وقت مشخص کردن سیستم مدیریت محتوای شماست،فایل زیر را دانلود کنید!

پوشه را بر روی دسکتاب خود قرار دهید و آنزیپ کنید،اکنون مدیریت محتوای خود را انتخاب کنید،برای مثال اگه از ویبولتین استفاده میکنید پوشه vbulletin را باز کنید و فایل integration.php را در هاست خود و در پوشه cometchat آپلود کنید،

خب حالا اموزش نصب:
به آدرس زیر بروید

کد:
www.linke site shoma.com/cometchat/install.php

کدی به شما داده خواهد شد که باید آن را در انتهای header یا navbar سایت خود قرار دهید

برای ورد به پنل آدمین کامنت چت هم باید به ادرس زیر بروید:

کد:
www.linke site shoma.com/cometchat/admin

یوزرنیم و پسورد شما بطور پیشفرض cometchat تنظیم شده است که بعد از ورد می توانید از تب settings تغییر دهید.

و در آخر اگه شما مشکل نمایش آواتار کاربر را دارید فایل زیر را ابتدا از حالت فشرئه خارج کنید و در هاست خود آپلود کنید،(دقت کنید باید در روت سایت خود بریزید نه در پوشه کامنت چت)

و این هم پارسی ساز که فایل زیر را در هاست و در پوشه cometchat/lang بریزید و سپس در پنل کامت چت دز تب language زبان pe را انتخاب کنید

ادمین: دوستانی که با این نسخه مشکل دارند می توانند یه نسخه پایین ترو نصب کنند.
لینک دانلود نسخه 5.0.0:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Fa.Civil

reza666

New member
2014-07-06
3
2
0
با سلام من نصب کردم و همش تو حالت لود گیر کرده و هست چرا؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Sina

reza666

New member
2014-07-06
3
2
0
والا نشد پستم ویرایش کنم داخل سایتم انگاری بیرون هستما میگه برای چت داخل شویدا در صورتی که داخل شایتم

reza666

New member
2014-07-06
3
2
0
شیرترانیکس گلد نسخه 1.3.5 پست هارو نمیشه ویرایش کرد جناب

• Like

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
با اسکریپت شما ست نشده،
فایل integration.php مخصوص ShareTronix رو قرار دادی در پوشه کامنت چت؟
گام بعدی اینکه وارد پنل آدمین شو قسمت مهمان
طبق تصویر زیر عمل کن

Fa.Civil

همراه خوب
2017-04-15
5
4
0
آذرابادگان
درود و سپاس بابت آموزش نصب این ابزار واقعاً آموزش اصولی و کاملی هست که در جای دیگه پیدا نمیشه
ولی فایل ها رو نمیشه دانلود کرد گویا فایل ها لینکشون پاک شده اند اگر امکان داره بی زحمت فایل ها رو اصلاح کنید تا بتونم دانلود کنم

سپاس فراوان

• Like

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
درود و سپاس بابت آموزش نصب این ابزار واقعاً آموزش اصولی و کاملی هست که در جای دیگه پیدا نمیشه
ولی فایل ها رو نمیشه دانلود کرد گویا فایل ها لینکشون پاک شده اند اگر امکان داره بی زحمت فایل ها رو اصلاح کنید تا بتونم دانلود کنم

سپاس فراوان
سلام،خوش آمدید :)
ممنون بابت اطلاع رسانی،مشکل رفع شد

• Like

Fa.Civil

همراه خوب
2017-04-15
5
4
0
آذرابادگان
سپاس از شما
تمام دستورات رو کاملاً انجام دادم ولی همونطور که دوستمون گفتند بعد از نصب کامل وقتی صفحه ی سایت رو باز میکنیم ابزار cometchat لود میشه ولی قسمت دوستان در حالت Loading گیر میکنه و لیست دوستان در ابزار cometchat اجرا نمیشه !!
لطفاً بگید چیکار کنم این مشکل برطرف بشه
پیشاپیش سپاسگزارم

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
سپاس از شما
تمام دستورات رو کاملاً انجام دادم ولی همونطور که دوستمون گفتند بعد از نصب کامل وقتی صفحه ی سایت رو باز میکنیم ابزار cometchat لود میشه ولی قسمت دوستان در حالت Loading گیر میکنه و لیست دوستان در ابزار cometchat اجرا نمیشه !!
لطفاً بگید چیکار کنم این مشکل برطرف بشه
پیشاپیش سپاسگزارم
نام اسکریپتی رو که نصب دارید رو بگید تا اگه بود براتون نسخه مخصوص رو بزارم

• Like

Fa.Civil

همراه خوب
2017-04-15
5
4
0
آذرابادگان
نام اسکریپتی رو که نصب دارید رو بگید تا اگه بود براتون نسخه مخصوص رو بزارم

درود و سپاس بابت پاسخگویی
ببخشید نمیونم منظور شما از اسکریپت چیه ؟!
من قصد دارم در فروم ویبولتین نسخه ی : vBulletin 4.2.1 نصب کنم

• Like

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
درود و سپاس بابت پاسخگویی
ببخشید نمیونم منظور شما از اسکریپت چیه ؟!
من قصد دارم در فروم ویبولتین نسخه ی : vBulletin 4.2.1 نصب کنم
منظورم نوع وب سایت بود..مثل وردپرس،ویبولتین و ...
خب این نسخه روی ویبولتین جواب نمیده ظاهرا..نمیدونم چیکار کردن که کامل ست نمیشه..نسخه پایین تر رو میزارم الان اونو استفاده کنید..نصبش مثل همینه.
چند دقیقه دیگه میزارم تو همین پست

• Like

Fa.Civil

همراه خوب
2017-04-15
5
4
0
آذرابادگان
سپاس فراوان
نسخه ی 5.0.0 رو که قرار دادید نصب کردم و تنها مشکلش اینه که نام کاربری فارسی رو پشتیبانی نمیکنه !! میشه این مشکل رو حل کرد ؟؟
بعلاوه این نسخه ی 5.0.0 رو که قرار دادید در قسمت مدیریت ابزار بعضی قسمت ها درست کار نمیکنه مثلاً از نوار اصلی وقتی میخوام بازی رو حذف کنم درست ذخیره نمیشه و آیکن بازی از نوار اصلی cometchat حذف نمیشه بعلاوه زبان ها رو نشون میده ولی انتخاب نمیشه !!

در جایی نوشته بودند نسخه ی 5.7 این ابزار با نام کاربری فارسی مشکلی نداره میشه آموزش نسخه ی 5.7 رو هم قرار بدید ؟ چون نسخه ی 5.7 رو وقتی با آموزش نصب شما انجام میدم جواب نمیده و درست نصب نمیشه و یا صفحه ی خالی میاد و یا ارور میده وقتی نصب میکنم

شما که زحمت آموزش این ابزار رو کشیدید با این کیفیت اصولی که فقط شما به این کیفیت بالا آموزش دادید پس لطفاً در ادامه آموزش نصب نسخه ی 5.7 که از آخرین ورژن ها هست رو هم بفرمایید شاید این نسخه مشکلش کم باشه

• Like

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
تمام نسخه های cometchat و arrowchat حداقل برای ویبولتین با نام فارسی مشکل دارند.کارکترهاشو نمیشناسه.
نمونش هم اینجا نصبه
در مورد پنل که درست کار نمیکنه،ممکنه مروبط به کانفیگ سرور باشه و کلی دلیل دیگه.
اگه مشکل نام فارسی براتون مهم نیست من یه نسخه 4.4 رو دارم از این اسکریپت که اونو هم میتونم قرار بدم

Fa.Civil

همراه خوب
2017-04-15
5
4
0
آذرابادگان
در مورد پنل که درست کار نمیکنه،ممکنه مروبط به کانفیگ سرور باشه و کلی دلیل دیگه.
اگه مشکل نام فارسی براتون مهم نیست من یه نسخه 4.4 رو دارم از این اسکریپت که اونو هم میتونم قرار بدم

نسخه ی 4.4 موبایل رو ساپورت میکنه ؟؟ چون ورژن های بالای 5 موبایل هم ساپورت میکنند و امروزه اکثر کاربران با موبایل کانکت میشن
اگر نسخه ی 4.4 موبایل ساپورت میکنه خب قرارش بدید شاید این یکی درست کار کنه
بازم سپاس از راهنمایی هاتون

• Like

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
نه متاسفانه موبایل رو ساپورت نمیکنه،
5 و 5.1 برای موبایل هم ساپورت نمیکنه. این تصویر دمو برای اسکریپت شبکه اجتماعی هست.
نسخه های جدید cometchat که 6 به بالا هستند افزونه ی لایسنس دار دارن واس ویبولتین برای همین نال شده(نسخه کرک شده)براش وجود نداره که نصب کنیم.یعنی نال نمیشه کرد..چون علاوه بر فایل هایی که تو هاست میره یه افزونه داره که باید تو ادمین سی پی نصب کرد.

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر