جنجالی شدم شوخی مهاجم آبی ها

بچه کرد

مدیر تالار ورزشی
2013-10-22
1,156
1,206
0
جنجالی شدم شوخی مهاجم آبی ها

شوخی جنجالی مهاجم آبی ها حاشیه ساز شد!!

شوخی مهاجم سوئدی پاریسنژرمن با سرمربی تیم فوتبال بورسیادورتموند به حاشیهای مهم و جنجالی از مراسم فیفا تبدیل شد.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، زلاتان ایبراهیموویچ در حاشیه مراسم انتخاب بهترینهای جهان که شب گذشته در شهر زوریخ انجام شد، به شوخی به یورگن کلوپ، مربی بورسیادورتموند گفت:چه زمانی مرا برای تیمتان میخرید؟

در پاسخ به این سئوال کلوپ نیز با خنده جواب داد: هر وقت که کل تیمم را فروختم.

ایبراهیموویچ که جایزه بهترین گلزن سال را کسب کرد، به شوخی با مربی نوگرای زردپوشان دورتموندی ادامه و اظهار داشت: اما من میخواهم اینجوری به دورتموند نیایم. فقط یادتان باشد که این حرفها به گوش رئیس سنژرمن نرسد.

در پی رد بدل شدن این شوخیها، یک شبکه تلویزیونی ایتالیایی اعلام کرد فصل بعد ایبراهیموویچ به تیم آلمانی ملحق میشود.

هواداران دورتموندی هم از این موضوع استقبال کردند و در شبکه های اجتماعی عنوان کردند بهتر است کلوپ به جای لواندوفسکی که به بایرن میرود، ایبرا را جذب کند.

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر