تصاویر رندر شده آیفون 7 برگرفته از نقشه های 3d فاش شد

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,706
2,901
113
چابکســـر


تاکنون تصاویر متعددی منتسب به آیفون ۷ اپل منتشر شده است، اما به نظر می‌رسد وب‌سایت GSMArena تصاویری را منتشر کرده که اعتبار بیشتری در مقایسه با نمونه‌های پیشین دارد. این وب‌سایت دقایقی پیش تصاویر رندری را از آیفون ۷ منتشر کرده که براساس اطلاعات ارائه شده از یک منبع معتبر در حوزه‌ی تولید قاب و لوازم جانبی برای آیفون‌های اپل فاش شده است. تصاویری که مشاهده می‌کنید براساس نقشه‌های 3D تهیه شده برای آیفون ۷ ترسیم شده است. البته باید به این موضوع اشاره کرده که رنگ‌های به کار برده شده رسمی نیست.


با توجه به اینکه تصاویر رندر مورد نظر مبتنی بر نقشه‌های 3D آیفون منتشر شده، از این‌رو می‌توان ادعا کرد که محل قرارگیری دوربین و کلید‌های فیزیکی صحیح بوده و احتمالا در آیفون ۷ شاهد محصولی خواهیم که جزئیات آن کاملا منطبق بر تصاویر رندر است.

همانطور که پیش از این نیز در اخبار منتشر شده در مورد آیفون ۷ خوانده بودیم، شاهد تغییراتی در محل قرارگیری شیارهای مربوط به آنتن این گوشی هستیم. ضمنا باید به بیرون زدگی دوربین نیز اشاره کرد.


در لبه‌ی پایینی گوشی می‌توان به دو دسته شیار اشاره کرد که در دو طرف درگاه لایتنینگ قرار گرفته‌اند. پیش از این در آیفون ۵ اس نیز شاهد استفاده از چنین الگویی بودیم که یکی برای میکروفون مورد استفاده قرار گرفته بود، اما در آیفون ۶ و ۶ اس دیگر چنین ترکیبی در لبه‌ی پایینی مورد استفاده قرار نگرفت. همچنین تصاویر فاش شده نشان از این دارند که خبری از جک هدفون ۳.۵ میلی متری در این گوشی هوشمند نیست.


در کنار آيفون ۷، بسیار مشتاقیم تا تصاویر مربوط به نسخه‌ای از آیفون ۷ پلاس را که به دوربین با لنز دوگانه مجهز است، مشاهده کنیم. شایعات پیشین منتشر شده در مورد آیفون ۷ نشان از این دارد که این گوشی هوشمند از کلید لمسی Home در کنار قابلیت مقاومت در برابر نفوذ آب بهره می‌برد.
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر