بی خاصیت ترین کالاهای تولید شده (بسیار جالب!)

Sina

Administrator
پرسنل مدیریت
2013-05-11
4,709
2,901
113
چابکســـر
فرادید: فروشگاه اینترنتی آمازون اخیرا یک حوله را با قیمتی نجومی بر روی پایگاه خود قرار داده که با هیچ منطقی سازگار نیست. ایده پشت تولید برخی کالاها در بعضی از مواقع کاملا مایوس کننده است.

به گزارش ایندیپندنت، برخی از اختراعات و کالاهای تولید شده به درد هیچ کسی نمی خورد و آدم را به شک می اندازد که چرا اصلا چنین کالایی در بازار عرضه شده است. در ادامه با چند مورد این چنینی که به بازارهای کشورهای مختلف عرضه شده است آشنا خواهید شد.

موز پوست کنده شده
معلوم نیست تولیدکننده این محصول پیش خود چه فکری کرده بود. تمام خلاقیت او به این مسئله محدود شده بود که چند موز را بردارد و پوستشان را بکند، سپس آن ها در یک جعبه قرار دهد و یک سلفون روی آن بکشد. مگر این سلفون از پوست طبیعی موز مقاوم تر است؟!سنگ مخصوص حیوانات خانگی
این سنگ با سنگی که در طبیعت پیدا می کنیم هیچ فرقی نمی کند! تنها زحمتی که تولیدکننده این محصول کشیده این است که سنگ را بسته بندی کرده و آن را در بازار عرضه کرده است. گری دال در دهه 70 میلادی هر کدام از این سنگ ها را یک پنی می خرید و همراه با یک دفترچه راهنما در یک جعبه کارتنی قرار می داد و سپس آن ها را با قیمت 4 دلار در بازار عرضه می دهد. در کمال ناباوری او میلیون ها دلار از این کار به جیب زد!طناب زنی جامپ اسنپ
درست است که طناب زنی قلق خاص خودش را دارد و اگر آن قلق را ندانیم ممکن است موفق نشویم. این ورزش خیلی کالری می سوزاند اما به سختی اش می ارزد. ولی آیا سختی این ورزش باعث می شود که ما از محصول تولید شده جامپ اسنپ استفاده کنیم؟! فرض کنید یک طناب را برداشته و آن را از وسط بریده اید، سپس آن ها را می چرخانید تا فقط حس و حال تمرین طناب زنی را داشته باشید؛ یعنی دیگر لازم نیست با هر بار چرخش به هوا بپرید!اپلیکیشن «من پولدار هستم»
این اپلیکیشن در فروشگاه آی تونز عرضه شد و قیمت آن 999.99 دلار بود. اپلیکیشن «من پولدار هستم» هیچ کار خاصی انجام نمی داد و فقط نشان می داد که شما آن قدر پول دار هستید که حاضر شدید نزدیک به هزار دلار بابت یک اپلیکیشن بی مصرف بپردازید. البته عمر این اپلیکیشن خیلی کم بود؛ فروشگاه اپ استور تنها یک روز پس از عرضه آن را حذف کرد.تنگ همراه ماهی قرمز
سگ و گربه و پرنده ها جز محبوب ترین حیوانات خانگی هستند که می توان آن ها را بیرون برد، زیرا خودشان قادرند حرکت کنند. اگر لاک پشت را استثنا فرض بگیریم، جانوران دریایی اغلب قادر نیستند خارج از محیط آکواریوم زندگی کنند. اما یک تولیدکننده وسیله ای را عرضه کرد که با آن افراد می توانند ماهی قرمز یا ماهی های دیگر خود را در بیرون از خانه مانند پارک همراه خود ببرند.
قرص طلا
قیمت این قرص ها 425 دلار بوده و «روده های شما را پر از طلا می کند!» البته نباید شعار این محصول را جدی گرفت، زیرا فقط مدفوع درخشانی خواهید داشت و نه هیچ چیز دیگر!
چتر مخصوص کفش
این محصول در بازار ژاپن عرضه شد و نامش نیز «چیندوگو» بود. هدفش تولید چیندوگو این بود که هنگام باران مانع خیس شدن کفش های شما بشود؛ البته بماند که زمان وزش بادهای شدید خود اسباب دردسر را برای شخص فراهم می کرد.زین پدرانه!
توضیحی برای این محصول وجود ندارد جز این که بگوییم: «پدر بیچاره...»میله نگه داشتن ctrl+alt+del
زمانی بود که رایانه ها هنوز در اول راه خود بودند خیلی زیاد هنگ می کردند. البته نگه داشتن سه دکمه کنترل و آلت و دیلیت کار سختی نیست، ولی تولیدکننده این محصول فکر می کرد که شاید این محصولش در بازار بگیرد! البته این محصول در سال 1994 تولید شده بود.
 

درباره ما

  • خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر