بلاتر کناره گيری خود از انتخابات فيفا را تکذيب کرد

بچه کرد

مدیر تالار ورزشی
2013-10-22
1,156
1,206
0
بلاتر کناره گيری خود از انتخابات فيفا را تکذيب کرد

رئيس 77 ساله فيفا مايل است دوره آينده هم در انتخابات اين نهاد بين المللي شرکت کند.

00003006.jpg

سپ بلاتر رئيس 77 ساله و سوئيسي فيفا شايعات اخير مبني بر کناره گيري اش از انتخابات اين نهاد تاثير گذار را تکذيب کرد.

به گزارش اوج، وي در گفتگوي کوتاهي با بي بي سي اظهار داشت: امسال سي و هشتمين سالي است که در فيفا خدمت مي کنم و دوست دارم ماموريت خودم را ادامه دهم. بر خلاف سنم هنوز احساس جواني مي کنم و مطمئن هستم که مي توانم از عهده وظايفم به خوبي بر بيايم.

بلاتر پس از 17 سال سکان داري فدراسيون بين المللي فوتبال سال 2015 دوره فعلي اش به پايان مي رسد ولي همچنان مايل است حضور خود در راس فيفا را تداوم بخشد.

از ميشل پلاتيني، رئيس فعلي يوفا به عنوان جدي ترين رقيب او در انتخابات سال آينده ياد مي شود.

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر