بشکنیم نفس را برای اوج گرفتن روحمان در شب های قدر

zahra

مدیر ارشد
2013-09-24
3,072
2,573
0

بشکنیم نفس را برای اوج گرفتن روحمان در شب های قدر

هر چقدر یک بالن سنگین تر باشه، اوج گرفتنش کمتره... هر چی از بار خودش بیشتر بندازه بیرون، بیشتر اوج میگیره...
روح ما وابسته ی نفس ماست، هر چه نفسمان سبک تر، پرواز روح بیشتر...
بشکنیم این جام ام الخبائث را که هیچش سود نیست...
برون بریزیم عقده و کینه ها را که اوج بگیریم بیشتر از گذشته...

من خود پیشقدم میشوم به این کار
در همینجا میگویم که هر کینه و عقده ای که برایم در طول زندگانیم پیش امده را خداوندا (انها که یادم هست و انها که در خاطرم هست را...) به خاطر چشم شوخ تو شیرینکار میبخشم... تو هم ببخش...
و تو که این پست را میخوانی:
اگر شیعه هستی به قرص نان جوینی که علی برای شکستنش از زانو کمک گرفت قسمت میدهم...
و اگر اهل تسنن هستی تو را به بوی عطر پیامبر...
و اگر بر دین ما نیستی به انسانی قسمت میدهم
که هر نیش و کنایه، ناسزا یا ... هر سخنی از من که دل تو را ریش نمود و خست، بر من ببخشی و ببخشایی که من در بخشیدنش بی نیاز نیستم و برای جبران مافات، هر هزینه ای را تقبل میکنم... هرچند بعضی حق الناس قابل جبران مادی نیست... اما راه معنویت هم بر ما بسته نیست...

بریزید سبوی خالی غرور را... ببخشید یکدیگر را شیرین شود کاممان از شهد بخشش که فزون تر از شیرینی انتقام است...

gol.gif
gol.gif
gol.gif

zahra

مدیر ارشد
2013-09-24
3,072
2,573
0

قند ها رو دیدین؟

هر کدوم واسه خودشون شکلی دارن... بعضی تیزند بعضی ملایم... اما هستی خودشونو دارند...

اما آب که به اونها میرسه... یواش یواش شکل خودشونو از دست میدن. ذوب میشن و شخصیتشونو تو آب ذوب میکنند تا این که در نهایت رنگ خدایی میگیرند...

آمدن خدا به زندگی ما، زندگی ما رو اینطوری میکنه.... اگر اون شکل غرور قندهایمان را در خداوند ذوب کنیم و فنا شویم، رنگ او را به خود میگیریم...

پس این قند های عاریتی و پوشالی رو بریزیم توی آبی به نام خدا...
gol.gif

درباره ما

• خوش آمدید ؛ یه حسِ خوب یک انجمن است که شما می توانید در آن عضو شده از امکانات آن استفاده کرده و دوستان جدید پیدا کنید. این مجموعه دارای نظارت 24 ساعته بوده تا محیطی سالم را برای کاربران خود فراهم آورد،از کاربران انتظار می رود که با رعایت قوانین ما را برای رسیدن به این هدف یاری کنند.
    از طرف مدیر وب سایت:
    "همواره آرزو دارم که هربازدید کننده ای بعد از ورود به انجمن، با یه حسِ خوب اینجارو ترک کنه!"

منوی کاربر